Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

OŽIARAGIS


Ožiaragiai naujagimiai elgiasi tobulai – jie greitai nurimsta, tarp maitinimų miega kelias valandas, patys save pralinksmina - guli lovelėje, žaidžia su žaisliuku, greitai pripranta prie auklės ar senelės. Tik nemanykite, kad mažasis Ožiaragis norės žaisti su visais. Be to, jie užsispyrę - jei jau sugalvojo ką nors padaryti, niekam neleis sutrukdyti. Kita vertus, jie yra jautrūs ir atsargūs, tad tikrai nelips ant knygų lentynos palubėje.


Ožiaragiams kūdikiams patinka sugalvoti, išrasti. Jie protingi, moka susikaupti, turi tvirtą valią, yra atkaklūs, nebijo iššūkių, deda pastangas siekdami įvairių tikslų.


Ožiaragiai kūdikiai nemėgsta rizikuoti. Šie rimti, mąstantys kūdikiai iš pradžių stebi situaciją, o tik paskui imasi veikti, kai jaučiasi visiškai saugūs. Tad jiems reikia laiko apsiprasti ir susidraugauti.


Ką turėtų žinoti tėvai. Nenustebkite, jei būdami tėvais įgysite naujų gebėjimų – aktoriaus, pasakų sekėjo, dainininko įgūdžių – Ožiaragis greit nuliūsta, todėl prireiks pastangų juos nuraminti ir pralinksminti.


VANDENIS


Vandeniai mažyliai būna tai drovūs, tai mėgsta pasirodyti. Jie turi gerą intuiciją, aiškiai žino, kas patinka ir kas nepatinka, jei jau apsisprendė - viskas. Jie natūraliai bendraujantys ir mėgsta žmonių draugiją.


Vandeniams kūdikiams patinka mokytis. Jiems smagu, kai yra ką stebėti.


Vandeniai kūdikiai nepakenčia apribojimų - nei psichinių, nei fizinių. Jiems reikia daug erdvės ir stimulų, kad būtų užimti.


Ką tėvai turėtų žinoti. Mažieji Vandeniai dėl įgimto smalsumo nuolat juda, todėl gali pervargti, pasidaryti dirglūs, tad reikia laiku paguldyti juos miegoti. Juos žavi modernios technologijos. Mažyliams reikalingas dėmesys ir glamonės.


ŽUVYS


Žuvų mažyliai dažniausiai tylūs, nedrąsūs, bet ir žavūs. Jie puikiai išauklėti, nuo ankstyvo amžiaus moka savimi užsiimti, kita vertus, gali jaustis nesaugūs, tad jiems reikia daug tėvų meilės ir dėmesio, mainais sulauksite iš jų daug dėmesio. Žuvys iš prigimties smalsios, džiaugsmingos.


Žuvų mažyliams patinka būti su žmonėmis ir sulaukti dėmesio.


Žuvų mažyliai nepakenčia ginčų. Žuvys taikios iš prigimties, dažnai pasitelkia diplomatinius sugebėjimus, kad išvengtų problemų.


Ką turėtų žinoti tėvai. Žuvų mažyliai jaučiasi nesaugiai nežinomoje aplinkoje ir prie nepažįstamų žmonių.


AVINAS


Avinai kūdikiai nuo pat pradžių visur lenda, smalsauja. Jie tvirti, tad į gyvenimo smūgius žiūri filosofiškai. Jie žino, ko nori, o jei įvykiai klostosi ne pagal jų norus, greitai susierzina. Tiesa, verkia jie neilgai, greitai nurimsta. Avinams patinka įprasta tvarka, tad jai nusistovėjus bus lengviau.


Avinams mažyliams patinka grynas oras ir būti ten, kur verda gyvenimas.


Avinai mažyliai nepakenčia, jei kas vyksta ne pagal jų norus.


Ką turėtų žinoti tėvai. Šiuos mažylius reikia užimti, skatinti, tam tinka interaktyvios knygos, žaislai.


JAUTIS


Jaučius kūdikius valdo Venera, grožio planeta. Jūsų kūdikiai visada sieks tai, ko nori, jų užsispyrimas jus nustebins. Nuo pat pirmų dienų juos žavės aplinkinis pasaulis. Jiems ypač patinka muzika, tad supažindinkite juos su įvairių stilių muzika - pradedant pop, baigiant klasikine. Mažiesiems taip pat patinka kurti savo muziką - su barškučiais ar būgnais.


Jaučiams mažyliams patinka fizinis kontaktas, glamonės ir apsikabinimai su žmonėmis, kurie jiems iš tiesų brangūs.


Jaučiai mažyliai nepakenčia per daug pokyčių. Jiems geriausia gyventi pagal nustatytą dienotvarkę.


Ką turėtų žinoti tėvai. Mažieji turi stiprų savininkiškumo jausmą, tad nenori dalintis žaislais. Tikriausiai bus sunku išmokyti juos dalintis, bet verta pasistengti, tad apsišarvuokite kantrybe.


DVYNIAI


Dvynius kūdikius valdo bendravimo planeta Merkurijus, jie mėgsta bendrauti su žmonėmis. Jiems patiks, jei pasakosite, kas aplink vyksta. Kūdikiai gana greitai ima jums „atsakinėti" sava kalba. Dvyniai puikiai mėgdžioja, tad jei norite, kad jie vienaip ar kitaip elgtųsi, rodykite jiems pavyzdį. Maži Dvyniai mėgsta būti apipilti dėmesiu. Jie greitai išsiblaško, tad stenkitės, kad valgant ir prieš miegą niekas jų neblaškytų.


Dvynių mažyliams patinka mobilieji telefonai, žaidimai slėpynių, pasivaikščiojimai su vežimėliu - viskas, kas juos džiugina ir linksmina.


Dvynių mažyliai nepakenčia, kai jiems būna nuobodu, kai juos varžo, jei liepia valgyti, kai jie nealkani.


Ką turėtų žinoti tėvai. Kartais labiau norėtųsi likti namie, o ne eiti į svečius ar žaidimų kambarius, tačiau žinokite, kad bendraujantys Dvyniai mėgsta kitų vaikų draugiją.


VĖŽYS


Mėnulio valdomų Vėžiai mažylių nuotaika per kelias sekundes gali pasikeisti - čia jie juokiasi, čia gali apsiverkti. Jiems svarbu jaustis saugiai, jausti, kad jais rūpinasi. Paaugę jie pamėgs lėles ir meškučius, nenustebkite, jei visus susikraus į lovą. Jų puiki intuicija, tad jie gali labai mėgti arba labai nemėgti žmonių. Jiems mielesni šeimos nariai ir draugai nei nauji žmonės, nors smalsumas su amžiumi skatins bendrauti.


Vėžiams mažyliams patinka maudytis, taškytis.


Vėžiams mažyliams nepatinka pokyčiai. Geriau jų dienotvarkę keisti pamažu, apsieinant be drastiškų permainų.


Ką turėtų žinoti tėvai. Jūsų Vėžiai mažyliai gali susidurti su įvairiais sunkumais, tačiau jūsų kantrybė ir palaikymas padės jiems jaustis saugiau.


LIŪTAS


Liūtai mažyliai - natūralūs lyderiai, bebaimiai, kilnūs. Jie žino, ko nori ir kaip tai gauti. Jie viską pastebi ir yra budrūs, tad nuo pat pradžių teks aplink juos pašokinėti. Jūsų vaikas praktiškai visur aplenks bendraamžius, bet jiems reikės daug dėmesio. Gavę pakankamai dėmesio jie jausis laimingi ir būdami vieni.


Liūtams mažyliams patinka būti dėmesio centre.


Liūtai mažyliai nemėgsta apribojimų, ypač tada, kai išmoksta vaikščioti ir tampa vis savarankiškesni.


Ką turėtų žinoti tėvai. Liūtai mažyliai skiria daug energijos aplinkiniam pasauliui tyrinėti. Būtinai guldykite juos pietų miego ir laiku miegoti vakare, kad jiems nepritrūktų energijos.


MERGELĖ


Mergelės mažyliai neretai yra drovesni, mėgsta pabūti vieni, bet tuo pačiu mėgsta bendrauti. Jums gali atrodyti, kad net labai maži kūdikiai stebi jus ir mokosi iš jūsų. Taip ir yra. Mergelėms svarbi dienotvarkė, patinka knygos, taigi kasdien būtina paskaityti. Tiesa, Mergelės mėgsta užsispirti, tad tėvams prireiks derybinių gabumų.


Mergelėms mažyliams patinka būti apipiltiems meile ir dėmesiu.


Mergelėms mažyliams nepatinka miegoti naktį, nors per pietus miega noriai.


Ką turėtų žinoti tėvai. Mergelės yra nuovokūs vaikai, jie greitai perpras, kaip suteikti jums džiaugsmo, kaip jus prablaškyti.


SVARSTYKLĖS


Svarstyklės - oro ženklas, tad jūsų kūdikis bus aktyvesnis už bendraamžius. Svarstyklės moka džiaugtis, iš prigimties smalsūs, jie mokosi iš visko, kas aplink juos vyksta. Tik varžytis nemėgsta, tad brolių ir seserų ginčuose veikiausiai pirmieji nusileis. Svarstyklėms reikia daug paramos, bet jie atiduoda daug daugiau nei gauna, tad gausiai būsite apdovanoti šypsenomis.


Svarstyklėms mažyliams patinka draugija ir glėbesčiuotis, jie tai mielai daro su visais.


Svarstyklėms mažyliams nepatinka nešvara ir netvarka.


Ką turėtų žinoti tėvai. Jūsų mažosios Svarstyklės trokšta įtikti, palaikyti, tad jam ko nors pasiekus aktyviai pademonstruokite džiaugsmą. Kiekvienas paskatinimas mažylį dar labiau įkvėps.


SKORPIONAS


Skorpionus kūdikius gana sunku suprasti. Jie atrodo santūrus, bet iš tiesų yra labai atkaklūs, ryžtingi. Jie patenkinti būdami vieni, bet yra jautrūs ir mylintys.


Skorpionams mažyliams patinka miegoti. Jie moka ilsėtis. Šis ženklas mėgsta kokybiškus žaislus, drabužius ir daiktus.


Skorpionams mažyliams nepatinka, jei kas nors susiklosto ne taip, kaip jiems norisi. Jie turi tvirtą įsitikinimą, kaip su jais reikėtų elgtis, ir tikrai pasakys, jei peržengsite nubrėžtą ribą.


Ką turėtų žinoti tėvai. Mažieji Skorpionai gali būti įtarūs nepažįstamų žmonių atžvilgiu, jiems reikės laiko priprasti prie vaikų. Žaidimų aikštelėje žiūrėkite, kad jie visada jus matytų. Na, o apsipratę jie bus smagūs žaidimų draugai.


ŠAULYS


Šauliai mažyliai nesudėtingo charakterio, kupini energijos. Jie trokšta žinių, mėgsta tyrinėti, atrasti naujų dalykų. Juos reikia dažnai skatinti, pasirūpinti, kad jie turėtų užsiėmimą. Jie padarys beveik bet ką, kad tik patrauktų jūsų dėmesį.


Šauliams mažyliams patinka bendrauti - jie lengvai susidraugauja, mėgsta būti dėmesio centre.


Šauliams mažyliams nepatinka tyliai sėdėti ir mąstyti. Pasiūlykite jiems paskaityti, padėlioti dėlionę, jie tikrai susidomės.


Ką turėtų žinoti tėvai. Mažieji Šauliai labai judrūs, todėl kartais gali pervargti ir tapti irzlūs. Stebėkite, kad žaisdami jie nepervargtų, laiku pailsėtų. Tiesiog jų imlios smegenys stengiasi sugerti kuo daugiau informacijos iš aplinkinio pasaulio. O tam reikia ir kokybiško poilsio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis