Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso UGNIES stichijai

Visi žinome, kad dvylika Zodiako ženklų yra skirstomi į keturias stichijas: ugnies, žemės, oro ir vandens. Astropsichologė Samanta Zachh šiandien apžvelgia Ugnies stichiją, kuriai priklauso trys ženklai – Avinas, Liūtas ir Šaulys.

Ugnies stichijos vaikai labai energingi, veržlūs, smalsūs. Dažnai bando įkvėpti savo bendraamžius. Avinukams suteikite daugiau laisvės spręsti ir veikti, Liūtukams – galimybę parodyti savo gebėjimus, gauti atsaką iš aplinkos, o Šauliukams – erdvę pažinti ir tyrinėti. Niekada nenuvertinkite Ugnies stichijos vaikų aktyvumo, dinamiškumo ir idėjų. Mokykite juos, kad jie yra stiprūs ir turi išmokti savo Ugnį valdyti.


TAIP PAT SKAITYKITE:

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ORO stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso VANDENS stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ŽEMĖS stichijai


AVINAS


Avinukai gali būti patys veikliausi ir impulsyviausi, jų vidinė charakterio ugnis yra staigiai užsiplieskianti ir labai karšta. Tėveliams reikėtų stengtis vaiko energijos negesinti, kad nedingtų prigimtinis noras veikti, siekti, daryti, mėginti. Dažnas gali būti linkęs pirma padaryti, paskui pagalvoti. Svarbu išmokyti, kad jie apmąstytų būsimą veiksmą, tačiau nenuvertinti gebėjimo būti aktyviam.


KAJUS
KAJUS
Dainius Labutis


LIŪTAS


Liūtukai turi daug energijos, kurią skleidžia ir rodo kitiems, taip pat jos nori gauti ir patys. Jų vidinė ugnis yra lėta, stabili. Jų prigimtinė jėga yra pasinaudoti stipria savo asmenybe ir būti matomiems. Tėveliai stiprindami savivertę, pagirdami darbus, rodydami, koks jis svarbus, turi padėti tokiam vaikui. Parodykite jiems, kokie jie stiprūs ir gali atsilaikyti prieš bet ką, nes tai – karaliai. Nuostabu būti karaliumi savo šeimoje, mokykloje, tačiau mažasis Liūtukas turi žinoti, kad karaliai atsakingi už visus, kuriems demonstruoja savo karališką didybę.


SONATA
SONATA
Dainius Labutis


ŠAULYS


Šauliukai smalsūs, jie kitus veda tikslo link. Dažnai tokiems vaikams būtinas įkvėpimas. Tėveliams palanku sudaryti tokias sąlygas, kad įsižiebtų jo prigimtinis smalsumas viską pamatyti, žinoti, pažinti, aprėpti. Rodykite kitas šalis, pasaulį, kurstykite galvoti idėjas ir rasti būtų jas įgyvendinti. Neuždarykite jo mažame standartų pasaulėlyje. Leiskite plėstis jo žinioms, pažinimui be ribų.GABIJA
GABIJA
Dainius Labutis


Fotografuota: „Vilkės studijoje“ Vilniuje

Drabužėliai, aksesuarai ir patalynė: www.kudikis.euUžsakymo nr.: PT_53363

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis