Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso VANDENS stichijai

Visi žinome, kad dvylika Zodiako ženklų yra skirstomi į keturias stichijas: ugnies, žemės, oro ir vandens. Astropsichologė Samanta Zachh šiandien apžvelgia VANDENS stichiją, kuriai priklauso trys ženklai – Vėžys, Žuvys ir Skorpionas.


Vandens stichijos vaikai dažnai būna emocionalesni, empatiškesni, jautresni. Jiems svarbu gauti iš tėvų šiltų jausmų ir, svarbiausia, atsaką į jų rodomus jausmus. Vėžiukams suteikite saugią aplinką, Skorpionukams – visą maksimumą savo emocijų, o Žuviukams – galimybę pabūti su savo fantazijomis ir susivokti.


TAIP PAT SKAITYKITE:

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso UGNIES stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ORO stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ŽEMĖS stichijai


VĖŽYS


Vėžiukams itin svarbi namų aplinka ir atmosfera visomis prasmėmis. Jis turi turėti savo kambarį ir leiskite jį įsirengti taip, kaip nori. Jie turi turėti savo kampelį, kuriame jaustųsi tarsi savo kiaute. Esant konfliktams namuose jie turi turėti saugią vietelę. Tokiame kampelyje jaučiasi emocionaliai saugūs, tvirti. Tėveliams svarbu parodyti Vėžiukams gerų santykių pavyzdį tiek namuose, tiek giminėje. 


TEODORAS
TEODORAS
Dainius Labutis


ŽUVYS


Žuviukams tėveliai turi padėti nepaskęsti savo iliuzijų pasaulyje. Šie vaikai puikiai geba išjausti visą aplinką, todėl reikiamu laiku paguoskite, išklausykite, suteikite ramstį, paaiškinkite pasaulio dėsnius. Priimkite jų fantazijas, leiskite su jomis pabūti, kartu paaiškindami tikrovę.


BARBORA
BARBORA
Dainius Labutis


SKORPIONAS


Skorpionukams sunkiausia įtikti iš visų. Jie turi sugerti ir išjausti daugybę įvairiausių emocijų, todėl jų neslopinkite. Leiskite sakyti tiesą ir nemeluokite šiems vaikams patys. Jie gali matyti viską kiaurai, o jei nujaučia melą, „išlenda“ jų neigiamos savybės.


EMILIS
EMILIS
Dainius Labutis


Fotografuota: „Vilkės studijoje“ Vilniuje

Drabužėliai, aksesuarai ir patalynė: www.kudikis.euUžsakymo nr.: PT_53367

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis