20 gražiausių atsakymų į klausimą „Būti mama – tai..."

Kviečiame jungtis į TAVO VAIKO feisbuko bičiulių būrį. Mūsų jau yra daugiau kaip 80 tūkstančių, čia mes ne tik dalijamės patirtimi, bet ir kviečiame dalyvauti konkursuose.

Vieno konkurso metu TAVO VAIKO feisbuko paskyros bičiules pakvietėme pabaigti mintį „Būti mama – tai...". Sulaukėme daugybės komentarų ir čia publikuojame 20 įdomiausių pasisakymų.


Būti mama – tai virtimas iš pelėdos į vyturi, o po to į zombį; pietų gaminimas 9 valandą ryto turint laisvą minutę; 15 kg sąmoningos meilės vienoje rankoje ir 6,5 kg dar nesąmoningos meilės kitoje rankoje; daug meiles ir bučinių; daug paprastų mielų dalykų, tokių kaip kaip akmenukas saujoje arba krūva akmenukų saujoje; tai stebuklai paprastuose dalykuose; gyvenimas aukštyn kojomis iš naujo kitu kampu atrandant džiaugsmą ir laimę.


**

Būti mama – tai neapsakomas jausmas, tarsi iliuzija, o ypač tada, kai matai laimingas vaikų akis, kai jie ramūs ir laimingi sako MAMA.


**

Būti mama – tai nesibaigiantys iššūkiai, kiekviena meilės pilna diena. Ir žinojimas, kad savo vaikui esi brangiausias ir reikalingiausias žmogus pasaulyje.


**

Būti mama – tai pati didžiausia dovana moteriai, kokią davė Dievulis.


**

Būti mama – tai dovana. Jeigu galėčiau, visus akmenėlius jiems nurinkčiau nuo kelio, kad jis taptų lygus ir šviesus.


**

Buti mama – tai buti Spaidermenu, Betmenu, moterimi kate, nematomu žmogumi, Žaibu Makvynu, Hariu Poteriu, popiežiumi, policininku, gydytoju ir mokytoju vienu metu.


**

Būti mama – tai nuolatinis nesibaigiantis judėjimas: naujos žinios, naujos pažintys, naujos emocijos, nauji rūpesčiai ir nebegalėjimas savęs įsivaizduoti be viso šito. Tai nepakartojama galimybė grįžti į vaikystę.


**

Būti mama – tai besąlygiškai MYLĖTI ir būti MYLIMAI. Kai ašaros rieda iš laimės.


**

Būti mama – tai galimybė kiekvieną dieną kažkam suteikti džiaugsmo.


**

Būti mama – tai nuostabus jausmas ir patyrimas priimti iššūkius, dovanoti gerumą, meilę, rūpestį ir šilumą. Tai duoti, mylėti, suprasti, laukti ir tikėti. Ir visą savo gyvenimą nešioti širdy savo vaiko džiaugsmus ir rūpesčius, laimę ir nesėkmes.


**

Būti mama – tai būti visų profesijų specialiste. Turi viską žinoti ir išmanyti. Atlygis pats geriausias – mažųjų išdykėlių apsikabinimai, bučiniai ir prisiglaudimai.


**

Būti mama - tai turėti „super" galių visais klausimais ir pačiomis įvairiausiomis gyvenimo aplinkybėmis.


**

Būti mama - tai pamatyti tai, ko nematei, išgirsti tai, ko negirdėjai, padaryti tai, ko netikėjai galinti padaryti, suprasti tai, kas buvo nesuvokiama, džiaugtis tuo, kas nebuvo pažįstama, išmokti to, ko nei vienas universitetas nemoko.


**

Būti mama – tai filmas, kuriame žanrai keičiasi kiekvieną akimirką – tai komedija, tai drama, tai fantastika, tai romantika.


**

Būti mama – tai mokslas, kurio mokomės visą gyvenimą, įgydami daug kompetencijų, tokių kaip atsakomybė, kantrumas, begalinė meilė, džiaugsmas. Būti mama – tai būti gyvenimo mokytoja.


**

Būti mama – tai užimti pačias svarbiausias ir atsakingiausias pareigas, kurių tinkamam vykdymui nebūtina turėti trijų aukštųjų išsilavinimų, pilnutėlės sąskaitos banke ar Mis Pasaulis išvaizdos. Užtenka tik mylinčios širdies, neišsenkamos kantrybės, didelės drąsos ir ryžto.


**

Būti mama – tai kiekvieną rytą iš naujo įsimylėti tą mažą žmogutį, kuris tau nusišypso.


**

Būti mama - tai suvokti pasaulį vaiko akimis.


**

Būti mama - tai matyti, kaip auga stebuklas.


**

Būti mama - tai iš tiesų GYVENTI!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis