3 Zodiako ženklai, kurie gimsta apdovanoti labai svarbia savybe

Paskutiniuoju metu apie empatiją kalbama daug ir visiškai pelnytai. Sugebėjimas atpažinti savo jausmus, juos įvardinti ir pastebėti šalia esančių žmonių nuotaiką ir jauseną yra be galo svarbus bruožas. Vieniems jis yra labiau įgimtas, kitiems – išlavintas. 

Emocinis intelektas ir empatija yra tie bruožai, kurių šiandien reikia vis labiau. Jeigu anksčiau daugiau dėmesio buvo skiriama vaikų lavinimui, akademiniams gebėjimams ir IQ, šiandien vis labiau kalbama, kad EQ yra ne mažiau, o gal net labiau svarbu. Ir darželyje, ir mokykloje, ir netgi darbovietėje aukštą emocinį intelektą turintys žmonės yra labai mylimi, gerbiami, populiarūs. Kitaip tariant, labai sėkmingi. Jūsų dėmesiui – trys Zodiako ženklai, kurie turi įgimtą empatiją ir ypatingą atidumą, jautrumą juos supančiam pasauliui.


Žuvys


Žuvims būdingas labai svarbus ir gyvenime vėliau praversiantis bruožas – empatija. Žuvys moka atjausti kitą, nesunkiai įsijaučia į kito žmogaus jausmus. Net paprasčiausias animacinis filmukas jį gali taip sujaudinti taip, kad vaiko mintys dar ilgai suksis apie jį. Dėl to Žuvims visada reikia emocinės tėvų paramos, supratimo, kad jie yra šalia, prireikus visada išklausys. Ir atvirkščiai, įtampa namuose ir blogi santykiai su tėvais neigiamai veikia vaiką, jo raidą ir vystymąsi. Todėl, tėveliai, būkite atidūs ir padėkite stiprėti jautriai Žuvų sielai.


Shutterstock nuotr.


Šaulys


Šauliai yra mieli, nesunkiai sukalbami ir kupini energijos vaikai. Jie trokšta žinių, mėgsta tyrinėti pasaulį, atrasti naujų dalykų. Juos reikia dažnai skatinti, pasirūpinti, kad jie turėtų užsiėmimą. Dėl jiems būdingos empatijos ir atidumo Šauliams mažyliams patinka bendrauti – jie lengvai susidraugauja, mėgsta būti dėmesio centre. Tėvai turėtų atminti, kad jų vaikai yra judrūs, todėl jiems būtinas tinkamas ir reguliarus poilsio režimas. Stebėkite, kad Šauliai nepervargtų ir laiku pailsėtų. Tai labai imlūs pasauliui ir aplinkiniams mažyliai, kurie sugeria daug informacijos iš aplinkinio pasaulio. 


Shutterstock nuotr.


Vėžys 


Taip, šiame trejetuke būtinai turi būti ir Vėžys. Vėžys turi puikią intuiciją, jau nuo mažų dienų jaučia, kas šiuo metu vyksta mamos ar tėčio viduje. Vėžys yra paslaugus, jautrus, atidus, pastabus, linkęs į vidinį pasaulį, todėl augdamas ima pats rūpintis kitais šeimos nariais. Jam patinka padėti tėvams namuose, jis yra smalsus ir mielas žmogutis. Vėžiai turi įgimtą tvarkos ir disciplinos jausmą. Taip pat mėgsta šeimos tradicijas, ritualus. Tikslo siekia ne lėkdami strimgalviais, o pamažu. Ir jiems tai pavyksta! Mieli tėvai, mylėkite savo Vėžiukus, nepamirškite jų palaikyti, paskatinti ir padrąsinti.


Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis