Kokios savybės kiekvienam Zodiako ženklui labiausiai trukdo gyventi

Kiekvienas Zodiako ženklas turi stipriųjų savo savybių ir tokių, kurios tėvams sukelia nemažą galvos skausmą. Sužinokime silpnąsias kiekvieno Zodiako ženklo charakterio vietas.

AVINAS


Avinas turi daug charakterio savybių, kurios, susiklosčius vienoms ar kitoms gyvenimo aplinkybėms, gali būti labai teigiamos arba neigiamos. Tai – stiprybė, ryžtas ir entuziazmas, užsispyrimas. Daugeliu atvejų jos padeda siekti tikslo, yra savotiškas Avino gyvenimo varikliukas. Tačiau dažnai šios savybės gali tapti Avino priešu – sukelti daug nesusipratimų, konfliktų, agresijos.


JAUTIS


Jaučio lėtumas, nežinojimas, kuo jis nori tapti ateityje, neskubėjimas priimti sprendimų, tikslaus tikslo nebuvimas gali pridaryti bėdų šio ženklo vaikams. Jautį auginantys tėvai turėtų būti jautresni savo vaikui, supratingesni, nespausti jo. Juk Jautis iš principo teisus – laiko dar yra, o priimti sprendimai bus visam gyvenimui, taigi, nėra kur skubėti, reikia viską ramiai ir atsakingai apgalvoti.


DVYNIAI


Dvyniai paauglystės metu būna linkę eksperimentuoti – rinkdamiesi ir draugus, ir aprangą, todėl šis laikotarpis nelengvas Dvynių tėvams. Dvyniai neretai jaučiasi sutrikę, nebežinantys, kuo tikėti ir kaip gyventi toliau. Tėvų užduotis – išklausyti, neskubėti teisti ir kritikuoti, bendrauti su vaiku atvira širdimi, kaip lygūs su lygiais.


VĖŽYS


Jausmingas ir švelnus Vėžys ne kartą jausis dvasiškai sužeistas, jį labai lengva įskaudinti, todėl tėvai turėtų būti ir jo nuodėmklausiais, ir drąsintojais. Švelnus ir atidus bendravimas – tai, ko reikia Vėžiui.


LIŪTAS


Liūtas yra stiprus, išdidus, ryžtingas, kartais – ugningo charakterio. Jis jaučiasi suaugusiu jau labai anksti. Tėvams tai gali nepatikti, tačiau teks. Mažojo Liūto tėvams reikia daugiau diplomatijos, kantrybės, nuoseklumo.


MERGELĖ


Mergelė neretai linkusi per daug sutirštinti spalvas, jaudintis dėl menkniekių, todėl labai svarbu, kad ji pasitikėtų tėvais ir išsakytų jiems savo jausmus. Būkite atviri su savo vaikais, nemeluokite ir nežadėkite to, ko negalėsite išpildyti.


SVARSTYKLĖS


Šiems vaikams kartais neužtenka asmeninės iniciatyvos, jie nemoka suformuluoti ir išdėstyti savo pasaulėžiūros, nes jų mintys nuolat bėgioja pirmyn – atgal, jiems sunku apsispręsti. Pavojus slypi, kad jis tiesiog perims kažkieno kito turimas vertybes, prarasdamas savąjį aš.


SKORPIONAS


Svarbiausias Skorpiono charakterio bruožas – nepriklausomybė, kuri augant vaikui juntama vis stipriau ir stipriau. Gerbkite savo atžalos sprendimus, kiek tai įmanoma . Skorpionas gali nerasti tinkamų žodžių savo jausmams ir emocinei būklei įvardinti, todėl nepykite, jei pokalbyje jis daugiau tylės. Kartais tyla būna iškalbingesnė už žodžius.


ŠAULYS


Šaulys yra nepriklausomas, laisvę mylintis, plačių pažiūrų. Ieškodamas savo vietos gyvenime, jis daug eksperimentuoja. Patarimas tėvams – būti kantriems. Ir tai praeina! Auklėjant Šaulį, tėvai turi būti demokratiški. Nei dažnas sakymas „Ne", nei kategoriškumas čia nepadės. Žingeidusis Šaulys tobulėja kelionėse, išvykose, ekskursijose, todėl tėvai turėtų suplanuoti šeimos laisvalaikį taip, kad nereikėtų visiems sėdėti ant sofos, žiūrint televizorių.


OŽIARAGIS


Jeigu Ožiaragiui nepasiseka tai, ko jis norėjo, gali ilgam atimti iš jo norą stengtis. Kartais šis ženklas pavadinamas „emociškai šaltu", todėl tėvų užduotis - ugdyti empatiją. Ožiaragis kartais nerodo jausmų todėl, kad bijo nusivilti.


VANDENIS


Tai vienas labiausiai nenuspėjamų Zodiako ženklų, kuris labai myli laisvę. Tai, ką jūs galite padaryti geriausio, augindami Vandenį, toleruoti jo eksperimentus (žinoma, tol, kol jie nekenkia sveikatai), susitaikyti su mintimi, kad namuose nebus vietos rutinai ir nuoboduliui. Kuo daugiau varžysite ir ribosite savo vaiką, tuo daugiau jis maištaus.


ŽUVYS


Šio Zodiako ženklo atstovai yra jautrios asmenybės, joms kartais sunku kontroliuoti savo emocijas. Būkite atidūs kiekvienam savo ištartam žodžiui, nes atminkite, kad Žuvys kiekvieną žodį ima giliai į širdį. Supratingumas ir diplomatija – šių dviejų savybių labiausiai reikia Žuvų tėvams. Vaikas turi žinoti, kad yra mylimas, kad ir kaip jis pasielgtų, kad į tėvus gali kreiptis visada.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis