Kas iš tiesų pasikeičia moters gyvenime nėštumo metu: atvira tinklaraštininkės išpažintis

Kaip nėštumo metu keičiasi moters kūnas ir jausmai? Kokių pasikeitimų būna moters ir vyro santykiuose? Tinklaraštininkė Iveta Bakanauskė apie viską pasakoja atvirai, be pagražinimų ir be nutylėjimų.

Tinklaraštininkė ir vlogerė Iveta Bakanauskė jau dešimt metų dalijasi asmenine patirtimi su savo blog'o bendruomene. Sužinojusi, kad laukiasi taip ilgai svajoto ir trokšto mažylio, moteris taip pat nusprendė kartas nuo karto sukurti vaizdo istorijų apie savo nėštumo patirtį. Būsimoji mama mielai pasidalijo savo vaizdo įrašais ir su TavoVaikas.lt skaitytojais. Pirmąjį Ivetos nėštumo vaizdo dienoraščio dalį, kuriame ji pasakoja apie tai, kaip sužinojo apie ilgai lauktą nėštumą ir kaip apie jį pranešė vyrui bei kitiems artimiesiems, galite rasti ČIA.


Savo vaizdo įraše, kurį Iveta pavadino „Nėštumo pokyčiai“, ji pasakoja apie naujus jausmus ir patyrimus, kurie aplankė pirmaisiais nėštumo mėnesiais.


Štai kaip savo „Youtube“ kanale „120 Percent“ pasikeitimus nėštumo metu pristato Iveta Bakanauskė: „Niekada nemaniau, kad per 18 savaičių laukiantis įmanoma patirti tiek įvairiausių pokyčių. Todėl šiandien visas video apie tai, kaip nėštumas keičia kūną, mitybą, santykius ir namus. O taip pat sužinosite vaikelio lytį!


Kartais gali atrodyti, kad nėštumo metu moterys gyvena labai įprastą gyvenimą, tik dar nešioja ir pilvelį. Mažai kas atvirai kalba apie tai kas padeda palengvinti šį laikotarpį ir su juo susigyventi. Todėl tikiuosi, kad mano atviras pasakojimas apie savo patirtį pravers ir kitoms pirmą kartą būsimoms mamoms. Kas padėjo susigyventi su vis nauju kūnu kas rytą, numalšinti pykinimą, suvaldyti nemigą ir hormoninį bėrimą? Koks buvo didžiausias pasikeitimas santykiuose? Kas labiausiai pravertė namuose ir kokių psichologinių iššūkių iki šiol kilo?“


Pažiūrėkime vaizdo įrašą drauge:




Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis