Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Mama Avinas

Pasiryžusi visiškai atsiduoti šeimai ir vaikų auklėjimui, stengiasi vaikams suteikti viską, kas geriausia. Ji skaito daug knygų apie vaikų auklėjimą, domisi ugdymo naujovėmis ir stengiasi būti geriausia mama pasaulyje. Tokiai mamai jos vaikas atrodo esantis ypatingas ir unikalus.

Mama Jautis

Gyventi be vaikų? Tai neįmanoma! Jeigu Jaučio paklaustų, kas jai brangiausia pasaulyje, jis nesuabejotų nė sekundei - vaikai. Ši mama jiems visiškai atsidavusi. Stengiasi įsiklausyti į vaikų poreikius, negaili vaikams švelnumo ir meilės. Jai patinka myluoti ir bučiuoti vaikus daug kartų per dieną.

Mama Dvyniai

Ši mama moko savo vaikus savarankiškumo nuo mažų dienų. Jos namuose daug lavinamųjų žaislų ir stalo žaidimų bei knygų. Ji didžiuojasi visais savo vaikų pasiekimais ir save vadina ne tik savo vaikų mama, bet ir geriausia drauge. Ši mama mėgsta žaisti su vaikais, skiria jiems daug laiko ir vakarus leidžia ne prie televizoriaus, o apsiavusi riedučiais su vaikais parke.

Mama Vėžys

Tai pati švelniausia ir jautriausia mama pasaulyje, ji atliepia visus jų poreikius. Jeigu vaikams iškyla pavojus saugumui ar sveikatai, ši, atrodytų gležni ir jautri moteris, gali virsti tikra tigre, kovojančia už savo vaikus. Mama Vėžys yra sentimentali, todėl mėgsta fotografuoti vaikus, pildo jų pasiekimų albumus ir, be abejo, saugo jų pirmąją plaukų sruogą ar iškritusį dantuką.

Mama Liūtas

Tai mama - žvaigždė, kurios vaikai taip pat yra patys "pačiausi"... Jiems mama suteikia viską, ką gali geriausio - įdomiausius žaislus, mokyklėles ir būrelius. Ši mama yra dosni, o jos didžiausias troškimas - matyti laimingus savo vaikus. Ji niekada neieškos progos pabėgti nuo atsakomybės auginant vaikus ir mielai leis savo laisvą laiką su savo mažaisiais.

Mama Mergelė

Tai be galo išmintinga mama, kuri yra visada pasiruošusi padėti, patarti vaikui, bet niekada nedaro už jį to, ką jis gali pats. Šios mamos vaikai turi puikų humoro jausmą, taip pat stiliaus pojūtį. Ši mama daug dėmesio skiria vaiko fizinės sveikatos stiprinimui - rūpinasi, kad jis valgytų pilnavertį maistą, pakankamai judėtų ir turėtų gerus higienos įgūdžius.

Mama Svarstyklės

Tai labai teisinga mama, kuri savo vertybes nuo mažų dienų diegs ir savo vaikams. Tapusi mama, ji perkainoja savo gyvenimo prioritetus ir jų viršūnėje atsiduria vaikai. Ši mama yra kūrybiška ir nesijaudinanti dėl nereikšmingų smulkmenų. Ji žino, kad laimingi vaikai paprastai nebūna idealiai švarūs, o namai, kuriuose laksto mažyliai, neturi priminti sterilios operacinės. Vaikai dievina savo mamą, o ši - juos.

Mama Skorpionas

Ši mama yra labai atsakinga, besiruošianti motinystei ir vaikų auginimui. Be to, Skorpionų labai stipri intuicija, o tai padeda susilaukus mažylio. Jos meilė vaikams beribė. Grįžusi iš darbų, ji visa širdimi atsiduoda vaikams ir jų poreikiams. Skorpionui yra svarbu, kad kiekvienas vaikas surastų tik jam skirtą kelią, atrastų tik jam būdingus talentus, todėl skatins kiekvieno vaiko individualumą bei pasitikėjimą savimi.

Mama Šaulys

Tai mama, kuri viską daro apgalvotai ir tiksliai, jai patinka, kai vaikai turi aiškų dienos režimą, o elgiasi pagal iš anksto nustatytas ribas. Ji žino, kad tada vaikai jaučiasi saugūs ir ramūs, o žinodami, kas jiems leistina, kas ne - prisiima atsakomybę už savo elgesį bei pasekmes, kas nutinka, kai to nesilaikoma. Ši mama su dideliu įkvėpimu organizuoja savo vaikų laisvalaikį - net išvyka į artimiausią parką tampa smagiu ir įdomiu nuotykiu. Šauliai turi ypatingą humoro jausmą.

Mama Ožiaragis

Ši mama iš išorės atrodo rami, tačiau jos viduje kunkuliuoja didžiulė meilė ir švelnumas vaikams. Ji yra griežta ir mokanti išsireikalauti to, ko reikia. Ožiaragis nuvers kalnus, jei reikia, kad jos vaikai įgyvendintų savo svajones.

Mama Vandenis

Labiausiai nepriklausoma iš visų mamų, kuri stengiasi, kad ir jos vaikas augtų nevaržoma stereotipų asmenybe, būtų laisvas ir nebijantis siekti pačių nerealiausių tikslų. Vandenis yra ryžtingas ženklas, kuris nuolat ieško nuotykių ir naujų sričių. Šios mamos svajonė, kad ir jos vaikai augtų smalsiais optimistais, net šiek tiek avantiūristais. Ši mama savo vaikams suteikia pakankamai laisvės, tačiau tuo pačiu yra moralinis autoritetas ir užuovėja, kurioje vaikai visada ras paguodą ir pagalbą.

Mama Žuvys

Tai mama, kuri jautriai reaguoja į savo vaikų nesėkmes. Ji savo vaikus moka mylėti itin stipriai. Visą gyvenimą ši mama nesustos galvoti, ką gali padaryti, kad jos vaikai taptų dar labiau laimingi ir sėkmingi. Vaikai, tai suprasdami, atsilygins tokia pat didele ir besąlygine meile.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mamos kertelė

Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui? (2)

Ko tėvai labiausiai pasiilgsta gimus kūdikiui?
Gimus kūdikiui gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau. Vaikai atneša daug džiaugsmo ir atradimų, tačiau taip pat šio to reikia atsisakyti. Paklaustos mamos prisipažįsta, ko joms labiausiai trūksta atsiradus pirmagimiui.

Penkios priežastys, kodėl skauda spenelius žindymo metu

Penkios priežastys, kodėl skauda spenelius žindymo metu
Daugiau nei trečdalis visų žindančių motinų pirmosiomis savaitėmis po gimdymo skundžiasi spenelių skausmais. Kai juos skauda, kūdikio žindymas tampa tikra kankyne.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo
Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti

10 klausimų apie seksą, kurie rūpi, bet nedrąsu paklausti
Ką svarbu žinoti vaikelio susilaukusioms poroms apie intymius tarpusavio santykius? 10 dažniausiai rūpimų klausimų ir 10 atsakymų į juos.

Kokios klaidos nedaryčiau augindama kitą vaiką: lietuvių mamų paatviravimai

Kokios klaidos nedaryčiau augindama kitą vaiką: lietuvių mamų paatviravimai
Šį klausimą uždavėme portalo TavoVaikas.lt bičiulėms ir sulaukėme pačių įdomiausių atsakymų.

Simona atskleidžia savo lieknumo paslaptį: iki tol niekas nepadėjo

Simona atskleidžia savo lieknumo paslaptį: iki tol niekas nepadėjo
Po gimdymo numesti priaugtą nėštumo svorį moterims sekasi skirtingai. Žurnalas TAVO VAIKAS šįkart pakalbino dviejų vaikų mamą Simoną, kuri sutiko pasidalinti savo patirtimi.

Ko negalima valgyti žindančiai mamai

Ko negalima valgyti žindančiai mamai
Ar tikrai žindyvė gali valgyti viską?

Vis dažniau ginekologines ligas sukelia stresas ir pervargimas

Vis dažniau ginekologines ligas sukelia stresas ir pervargimas
Stresas, pervargimas, didelis fizinis krūvis, nepilnavertė mityba vis dažniau siejami su ginekologinių ligų susirgimo atvejais.

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters

Veiksmingi patarimai, kaip tapus tėvais išsaugoti ypatingą ryšį tarp vyro ir moters
Ar esate patenkinti savo santuoka? O gal susilaukus vaikų prioritetų sąrašą teko pakoreguoti?

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne

Psichologė: po gimdymo svorį galima reguliuoti, depresijos - ne
Namuose pagaliau krykščia mažylis. Tačiau širdyje apsigyvena ne džiaugsmas, o liūdesys. Dažnai rieda ašaros, moterį kankina noras būti ne čia, šalia kūdikio, o kažkur kitur... Iš kur tokios mintys?

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti (2)

Šitų 11 frazių pagimdžiusi mama tikrai nenori girdėti
Susilaukus vaiko, tampa šiek tiek sunkiau išlaikyti tokius pat gerus santykius, kaip ir iki gimdymo, su vaikų neturinčiomis draugėmis. Pateikiame 11 frazių, kurios labiausiai erzina jaunas mamas, ir kurios gana dažnai (ir visai nepiktybiškai) išsprūsta dar negimdžiusioms draugėms.

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama (2)

Kas labiausiai pasikeičia gyvenime, tapus mama
Koks yra didžiausias jūsų „atradimas“ tapus mama? Šį klausimą uždavėme savo paskyroje "Facebook". Sulaukėme daugybės atsakymų, iš kurių įdomiausiuosius publikuojame šiame straipsnyje.

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai

Natūralus gimdymas, cezario pjūvis, žindymas – kokią turi įtaką vaiko mikrobiomui bei būsimai sveikatai
Lietuvoje viešėjusią Bridget Supple, pasiruošimo gimdymui lektorę, daugiau nei penkiolika metų dirbančią didžiuosiuose Jungtinės Karalystės gimdymo skyriuose, kalbina Lina Gabrijolavičienė.

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais

Įvardijo, kas paskatintų lietuvius grįžti į darbą pirmaisiais vaiko auginimo metais
Minėdama Motinos dieną, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba išsiaiškino, kokių poreikių turi dirbantieji, norintys derinti darbą ir vaikų priežiūrą.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50
Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.