Prieštaringai vertinama naujovė skirta būsimiems tėvams FOTO

 (3)
Nekantraujate susipažinti su būsimu vaikučiu? Palaikyti jį ant rankų, paliesti rankytę ar kojytę? Verslininkai iš Kalifornijos sugalvojo išeitį tokiems tėvams - jie gamina dar negimusių vaikų 3D figūrėles. Tereikia turėti būsimo vaiko ultragarso nuotrauką.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai kurie tėvai iki pat gimdymo nenori žinoti, kokios lyties vaikas gims. Kiti atvirkščiai, pageidauja kuo anksčiau žinoti mažylio lytį. Echoskopijos metu medikai suteikia galimybę parsinešti namo atspausdintų vaisiaus nuotraukų. 

Dauguma tėvų pasitenkina juodai baltomis nuotraukomis, kurios atspausdinamos įprasto (2D) ultragarso metu, tačiau kiti nori dar iš arčiau susipažinti su būsimu vaikučiu. Matyt, į pastaruosius tėvus ir taikosi verslininkai iš Kalifornijos - jie pradėjo spausdinti negimusio vaiko 3D figūrėles, kurias atkuria pagal mažylio echoskopijos nuotraukas.

Prieštaringai vertinama naujovė skirta būsimiems tėvams <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Negimusio vaiko figūra - suvenyras nekantriems tėvams.
© Vida Press

TAIP PAT SKAITYKITE:
Originali SMS žinutė iš gimdymo namų
Kiek į medikų kišenes deda gimdančios lietuvės

3D/4D ultragarso tyrimas nėštumo nėra naujiena - norintys iš arti apžiūrėti savo negimusį vaiką, ryžtasi sumokėti nemažą sumą pinigų. Lietuvoje taip pat yra klinikų, teikiančių tokią paslaugą. 

Vaisiaus nuotraukos, atliktos 3D/4D echoskopijos metu išties kokybiškesnės už mums įprastas ultragarso nuotraukas - kai kuriais atvejais net galima gerai pamatyti kūdikio bruožus, spėti, į kurį, mamą ar tėtį, bus panašus vaikas.

Prieštaringai vertinama naujovė skirta būsimiems tėvams <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
3D vaisiaus modeliai sulaukė didelio susidomėjimo.
© Vida Press

Tačiau technologijos žengia į priekį, ir dabar jau neužtenka turėti namuose tik ultragarso nuotraukų. Galima turėti ir patį vaikutį iš mamos pilvo. Plastikinį. Viena įmonė Kalifornijoje (JAV), pasivadinusi "3D babies" pristato 3D negimusio kūdikio modelius, kuriuos tėvai gali pasigaminti sau ir turėti atminčiai. Tam tereikia turėti būsimo vaiko 3D echoskopijos nuotrauką. 

Ši naujovė sudomins šeimas, kurios nori įamžinti tas dienas, kai vaikas gyveno mamos pilve.

Prieštaringai vertinama naujovė skirta būsimiems tėvams <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Būsimo vaiko veidas atkuriamas pagal 3D echoskopijos nuotrauką.
© Vida Press

Kaip sako verslo sumanytojai, tai gali būti ne tik suvenyras tėvams, bet ir, pavyzdžiui, dovanėlė būsimiems seneliams.

Prieštaringai vertinama naujovė skirta būsimiems tėvams <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
Tėvai gali rinktis kelių dydžių " savo mažylį".
© Vida Press

Įmonė siūlo pasirinkti, kokios kūno pozos lėlytę norėsite turėti. Negimusio vaiko poza yra tokia, kokia jis būna įsitaisęs mamos pilve. 

Galima rinktis iš kelių dydžių, mažiausio dydžio 3D vaisiaus figūra kainuos apie 200 JAV dolerių, didžiausioji - apie 600 JAV dolerių. 

Taip pat tėvai turi nuspręsti, kokios kūno spalvos modeliuko pageidautų ir, žinoma, nurodyti lytį.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės apatinių rūbų parduotuvės čekį.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

II nėštumo trimestras (14- 28 sav.)

Kaip iš pilvo formos atspėti, kas gims – mergaitė ar berniukas (9)

Kaip iš pilvo formos atspėti, kas gims – mergaitė ar berniukas
Vieni tėvai pasirenka nežinoti, kokios lyties vaikučio laukia, kiti, atvirkščiai, prašo gydytojų pasakyti.

Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį (12)

Sūnus auginanti moteris nesuvaldė emocijų sužinojusi būsimo vaiko lytį
Du sūnus auginanti ir trečiojo besilaukianti tinklaraštininkė iš JAV surengė vakarėlį, kurio metu yra prapjaunamas tortas, ir tokiu netradiciniu būdu sužinoma būsimojo vaiko lytis.

Kaip be echoskopo pasakyti, gims berniukas ar mergaitė? (14)

Kaip be echoskopo pasakyti, gims berniukas ar mergaitė?
Ar įmanoma kažkaip pasakyti, kas gims – berniukas ar mergaitė? Pasaulyje vis labiau vadovaujamasi moksliniais paaiškinimais, tačiau yra viena gyvenimo sritis, kur net patys racionaliausi protai yra linkę pasiduoti trupučiui mitologijos. Tai – nėštumas.

Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo (14)

Palydėjęs nėščią žmoną į ultragarso tyrimą, vyras apstulbo
Kas gims – berniukas ar mergaitė? Šis klausimas dažniausiai lydi būsimus tėčius ir mamas, kai jie ateina į paskirtąjį ultragarso tyrimą.

Laukiuosi, bet nesidžiaugiu nėštumu: bijau, kad nemylėsiu savo vaiko (14)

Laukiuosi, bet nesidžiaugiu nėštumu: bijau, kad nemylėsiu savo vaiko
Vaikelio besilaukianti mūsų skaitytoja atsiuntė klausimą apie tai, kad ji nesidžiaugia nėštumu. Ketvirtą nėštumo mėnesį skaičiuojanti būsimoji mama sako, kad ją erzina vaikai, todėl ji abejoja, ar pamils savąjį.

30 labiausiai intriguojančių faktų apie nėštumą (6)

30 labiausiai intriguojančių faktų apie nėštumą
Užauginti savyje naują gyvybę – su niekuo nesulyginama patirtis. Tiesa, nėštumą dažnai lydi įprasti ir ne tokie įprasti simptomai, o kai kurie moters organizme tuo metu vykstantys procesai skamba tiesiog neįtikėtinai.

10 įdomiausių faktų apie placentą (1)

10 įdomiausių faktų apie placentą
Apvaisintam kiaušinėliui skverbiantis į gimdos ertmę, maždaug 7-10 parą, pradeda formuotis ląstelės, kurios vėliau dalijasi į vaisiaus organizmo užuomazgą ir būsimos placentos ląsteles.

Esu nėščia ir nesutariu su anyta, pas kurią gyvename: ką patars psichologė (32)

Esu nėščia ir nesutariu su anyta, pas kurią gyvename: ką patars psichologė
Psichologės atsakymas į būsimos mamos laišką, kuriame ji skundžiasi pablogėjusiais santykiais su vaikinu. Moteris nepatenkinta, kad jos išrinktasis klauso tik savo mamos ir sesers, o jos nuomonė nesvarbi.

Paaiškėjo, kokioms moterims didėja rizika susilaukti vaiko autisto (34)

Paaiškėjo, kokioms moterims didėja rizika susilaukti vaiko autisto
Naujo tyrimo rezultatai parodė, kad jeigu tarp dviejų nėštumų yra mažesnis negu 2 metų arba didesnis negu 6 metų skirtumas, vaikui padidėja autizmo rizika.

Ar tikrai pilvo forma išduoda būsimo vaiko lytį (12)

Ar tikrai pilvo forma išduoda būsimo vaiko lytį
Kokios lyties vaikučio laukiatės, sužinoti pavyks anksčiausiai antro nėštumo trimestro metu. Pasitaiko, kad lyties dėl tam tikrų aplinkybių nepasimato net iki gimdymo. Vis dėl to tarp būsimųjų mamų sklando mokslu nepatvirtintų metodų, kaip namų sąlygomis sužinoti vaiko lytį.

Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį? (16)

Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį?
Galbūt jūs negalite sužinoti būsimo kūdikio lyties arba nusprendėte laukti siurprizo, tačiau yra tam tikri požymiai, kurie prognozuoja kas jums gims. Pabandykite paspėlioti - tai bus smagi laiko leidimo forma laukiant didžiojo įvykio.

10 bene dažniausių nėštumo prietarų +apklausa (2)

10 bene dažniausių nėštumo prietarų <sup style="color: #ff0000;">+apklausa</sup>
Nėštumas ir gimdymas - ypatingas laikotarpis moters gyvenime, gal todėl jį lydi daugybė prietarų ir pamokymų. Skirtingose kultūrose yra skirtingų prietarų apie nėštumą. Lietuviai - ne išimtis

Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas? (11)

Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas?
Anksčiau, kai nebuvo modernių nėščiųjų tyrimo būdų, būsimo vaiko lytį spėdavo pagal pačius keisčiausius ženklus. Jūsų dėmesiui - bobučių pranašystės, kaip atspėti mažylio lytį dar moteriai besilaukiant.

Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?

Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena, kad tam tikrais atvejais gyventojai, norėdami nemokamai gauti sveikatos priežiūros paslaugas ir išvengti nesusipratimų gydymo įstaigose, turėtų atvykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) ir pateikti reikiamus dokumentus dėl draustumo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) patvirtinimo. Nepaisant to, kad žmogus gali būti draudžiamas PSD valstybės lėšomis, jis pats turėtų pasirūpinti deramu dokumentų sutvarkymu.

Esu nėščia ir labai nelaiminga: ką daryti? (14)

Esu nėščia ir labai nelaiminga: ką daryti?
Nepaisant to, kad ant žurnalų viršelių vaizduojamos tik iš laimės spindinčios būsimos mamytės, ne visoms moterims nėštumas yra itin smagi patirtis. Kūnas patiria didelius pokyčius, tad moteris gali jaustis ligota ar pavargusi.