Kuriam Zodiako ženklui nėštumas sukelia didžiausią stresą, o kuris atvirkščiai – pražysta

 (1)
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo charakterio ypatumų, kurie pasireiškia ir moteriai pastojus, nėštumo metu. Jūsų dėmesiui – laukimo horoskopas 12 Zodiako ženklų.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Pastojusi šio ženklo atstovė pražysta, jaučia energijos ir įkvėpimo antplūdį. Ji nelėtina gyvenimo tempo, siekdama išnaudoti kiekvieną galimybę, o kartais netgi apsikrauna papildomais darbais ir ignoruoja gydytojų bei artimųjų patarimus. Ją tai užplūsta milžiniškos jėgos, tai staiga pradingsta nežinia kur. Kartais ji gyvena netausodama savęs, pamiršdama apie visavertį miegą ir mitybą. Atsigauti jai padeda sportas, ypač plaukimas ir specialūs pratimai. Šio ženklo atstovei svarbu saugotis staigių judesių, dėl kurių gali grėsti sumušimai, nudegimai ir patempimai. Avino ženklo atstovėms labai naudingos kelionės, suteikiančios energijos, daug teigiamų įspūdžių ir garantuojančios progą išsimiegoti.

Jautis

Šio ženklo atstovė privalo viską numatyti iš anksto, sureguliuoti režimą, stebėti organizmo ritmus, kurti sąlygas poilsiui, apgalvoti savo mitybą, pasirinkti tinkamą gydytoją. Šio ženklo atstoves dažnai vargina toksikozė. Protas suvokia, kad reikia valgyti naudingą maistą, o pasikeitę skonio receptoriai gali tam priešintis. Padėti gali tvirtas nusistatymas, jog dabar svarbiausia - sveika ir subalansuota mityba ne tik dėl savęs, bet ir dėl mažylio. Kaip dėl valgymo malonumo? Jį galite patirti kitais būdais - ne valgant kreminius pyragėlius, o, pavyzdžiui, per pietus dailiai paserviruojant stalą, su dailiais stalo įrankiais, dekoracijomis. Dar negimusiam mažyliui ir jo mamai labai svarbus partnerio rūpestis, kasdienis švelnumo demonstravimas, augančio pilvuko glostymas.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovių būna dviejų tipų: lėtų ir nesustabdomų. Tos moterys, kurios pirmenybę teikia pasyviam laiko leidimui, nėštumo laikotarpiu jaučiasi prasčiau. Dėl judėjimo trūkumo gali atsirasti nepageidaujamų kilogramų našta, varginti peršalimas, medžiagų apykaitos procesų sutrikimai. Šio ženklo atstovėms būtina daugiau judėti ir vaikščioti. Jų ritmas – jaunystė, guvumas, nesustabdomumas bet kuriuo nėštumo etapu ir netgi vaikui jau gimus. Negalima riboti Dvynių ženklo atstovių laisvės ir tada, kai vaikas jau gimęs: pageidautina iš anksto rasti tinkamą nešynę mažyliui. Šioms moterims naudingas bendravimas su draugėmis. Ilsėtis būtų tinkamiausia šiltuose kraštuose, kur galima daug plaukioti ir vaikštinėti pakrante – tik svarbu neperkaisti.

Vėžys

Sentimentaliosios Vėžio ženklo atstovės visada žino, kad dar negimusiam mažyliui būtina skirti daug dėmesio, bendrauti, reguliariai lankytis pas gydytoją. Dar negimusiai atžalai šio ženklo atstovė pasirengusi padaryti ką nors savomis rankomis. Kai besilaukianti Vėžio ženklo atstovė siuva ar mezga, ji iš tikrųjų ilsisi. Kuo puikiausiai atsipalaiduoti padės dvasinės literatūros ir medicininių knygų skaitymas. Tokia moteris pamąsto apie galimybę kūdikį gimdyti vandenyje, tačiau jos atsargumas kažin ar leis nukrypti nuo įprastinių formų. Jos gyvenime itin svarbus yra maistas. Būsimajam tėveliui privalu pasirūpinti, kad šaldytuvas būtų pripildytas įvairaus maisto, o vaisių ir daržovių ant stalo turėtų būti nuolat.

Liūtas

Glostydama pilvuką Liūto ženklo atstovė mąsto apie ateitį: kaip diegs moralinius idealus savo mažyliui, į kokias mokyklas jį ves. Jai į naudą tyliai pasėdėti, pamąstyti ir atsipalaiduoti. Šio ženklo atstovių nėštumo kaprizai dažnai susiję su nuovargiu. Tada, kai jaučiasi nereikalinga, negaunanti pakankamai meilės, ši moteris apie tai būtinai pasakys. Besilaukiančiai šio ženklo atstovei rekomenduojama leistis į žygį po parduotuvės, eiti į svečius ar gerą restoraną, nes tokios išvykos ją iš karto priverčia sužydėti. Ši moteris nėštumo metu iškylančias problemas sprendžia savaip: kai tik pasireiškia pirmieji skausmingos nugaros ženklai - įsigyja elastinį diržą; pavargo kojos – perka gydomąsias kojines. Liūtui patariama daugiau dėmesio skirti sveikai gyvensenai ir silpnų organizmo vietų profilaktikai.

Mergelė

Tenka pripažinti, kad įkalbėti šio ženklo atstovę imtis „vaiko projekto“ – užduotis ne iš paprastųjų. Šios moters neapleidžia nerimas dėl sveikatos ir baimė prarasti darbą. Vis tik pasiryžusi nėštumui Mergelės ženklo atstovė su entuziazmu imasi naujojo gyvenimo plano įgyvendinimo, surenka daugybę informacijos apie kūdikio nešiojimą, gimdymą ir atsigavimą po gimdymo. Gydytojams su šio ženklo atstove labai paprasta, nes tokia moteris rekomendacijų laikosi idealiai. Tiesa, partneriui su tokia moterimi tikrai nėra lengva, nes naujųjų taisyklių turi laikytis ir jis. Mergelės priešas – buitis. Atitrūkusi nuo buities rūpesčių šio ženklo atstovė atsipalaiduoja, pailsi, atsikrato dirglumo ir nebesijaudina dėl smulkmenų. Joga, meditacija, psichoanalizė, vitaminai ir režimas – štai tikrieji Mergelės ženklo moters draugai nėštumo periodu.

Svarstyklės

Išmintingumas ir balanso išlaikymas Svarstyklių ženklo atstovėms padeda išsaugoti organizmo pusiausvyrą. Ši moteris geriau už gydytojus suvokia, kada ir kodėl jai reikia imtis vienokių ar kitokių veiksmų. Kartais tokia moteris atrodo nejautri, tačiau vadovaujantis blaiviu protu tampa aišku, kad toks jos požiūris ir elgesys naudingas tiek jai pačiai, tiek ir dar negimusiam jos mažyliui. Šio ženklo atstovės pajėgios atsiriboti nuo visų ne itin reikšmingų dalykų ir susitelkti į esmę. Šios moterys visada prastai jaučiasi negalėdamos bendrauti. Nėštumas ir naujagimis gali „įkalinti" moterį namuose, todėl labai svarbu suteikti jai galimybę palaikyti kokybiškus ryšius su draugais. Šio ženklo atstovės nervų sistemai labiausiai reikia kokybiško miego.

Skorpionas

Šio ženklo atstovei stiprus noras turėti vaiką – tai natūralus santykių su mylimuoju tęsinys. Gyvenimas daro staigų posūkį: buvo visiškai tuščia, o štai dabar iš karto atsirado meilė, vaikas, darbas ir dar daug visko. Jei Skorpiono ženklo atstovė išsekusi, nukenčia nervų sistema. Būtina nervinės įtampos atsikratyti pasitelkus jogą, keliones, susirasti mėgstamą užsiėmimą, daugiau laiko skirti miegui. Šio ženklo atstovei būdingas sveikas egoizmas: jei ji pavargo, meta darbus, atsigula ir ilsisi. Vis tik Skorpiono ženklo atstovė dažnai ne iki galo išsigydo ligas, neišsitiria. Dėl šios priežasties būsimasis tėvelis privalo pasirūpinti savo antrąja puse. Gimdymo namuose gydytojai turėtų priminti apie galimybę pasinaudoti nuskausminamaisiais, nes šio ženklo atstovės pasižymi neįtikėtinu kantrumu, todėl pačios neprisipažins, kad joms labai skauda.

Šaulys

Pastojusi Šaulio ženklo atstovė pasijaučia Visatos centru, visų dėmesio ir rūpesčio objektu. Dabar jai daug lengviau galvoti apie praeitį ir planuoti ateitį, o štai dabartis jos visiškai užpildyta - darbo knygoje apstu įrašų, ką ir kada ji suplanavusi. Jai visada trūksta laiko gyventi. Milžiniškas užimtumas kelia stresą – nėra laiko pavalgyti ir išsimiegoti. Svarbu bent jau pasistengti vartoti pakankamai skysčių. Teigiamą įtaką šio ženklo atstovei daro mylintis partneris, taigi būtų puiku, jei jis rastų autoritetingą gydytoją, kuriuo galima pasitikėti. Mažo aktyvumo periodu svarbu pasirūpinti, kad Šaulio ženklo atstovei netrūktų bendravimo su draugėmis ir ji būtų aprūpinta visa reikalinga informacija.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovė suvokia, kad nėštumas – tai laikinas, bet labai atsakingas periodas. Tokia moteris yra tampa blaivaus proto pavyzdys. Ji taip susiplanuoja dieną, kad lieka laiko pasinerti į apmąstymus vienumoje ir leistis į vakarinius pasivaikščiojimus. Vis tik kartais šio ženklo atstovei gresia melancholija. Ši moteris labai įžvalgi, moka jausti įvykius. Pasirūpinti nervų sistema padės savitaigos treniruotės, meditacijos, bendravimas su gyvūnais, teatrai ir parodos. Ji dėmesingai ir atsargiai vertina mitybą, bet dažnai pamiršta apie rūgštaus pieno produktus, o juk kalcis itin svarbus tiek jos pačios, tiek ir mažylio kaulams ir dantims.

Vandenis

Iš pradžių šio ženklo atstovei nėštumas gali sukelti nevienareikšmiškus džiaugsmo ir atsakomybės naštos jausmus. Iš tokios moters galima tikėtis nenuspėjamos reakcijos, vertinant jos elgesį ir dvilypius jausmus dėl motinystės: juk nukenčia jos asmeninė laisvė, gali sulėtėti kopimas karjeros laiptais. Vis tik patį tikriausią pasitenkinimą jai suteikia mintys apie laukiantį bendravimą su mažyliu. Vandenio ženklo atstovei nerekomenduojama slopinti jausmų ir emocijų, svarbu išsimiegoti, lankytis pas medikus, tinkamai maitintis, turėti nuošalesnį kampelį sau, kai norisi ramybės, ir bendrauti su artimais draugais.

Žuvys

Šio ženklo atstovė visada jaučia, kad besilaukianti moteris – tai daugiau nei tiesiog moteris, juk jos viduje užgimsta nauja gyvybė. Žuvų ženklo atstovė pajėgi įsivaizduoti viską, kas gali nutikti jos vaikui, ir tai ją stulbina. Minčių pasitaiko pačių įvairiausių, bene pagrindinė - ar pavyks susitvarkyti? Jos melancholija gydoma dviem būdais: galima vykti į gamtą, prie jūros, t. y. būti ten, kur nieko nereikia daryti, kai gali gulėti ir tylėti, valgyti ir miegoti, arba dar galima nueiti į smagų masinį reginį, nes būtent juokas šio ženklo atstovei suteikia įkvėpimo ir emocinės iškrovos galimybę. Tiesa, į gydytojo patarimus Žuvys ne visada žiūri atsakingai, todėl partneris turėtų tuo pasirūpinti ir paklausti, ar ji jau išgėrė šios dienos savo vitaminų dozę?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata ir gera savijauta

Mityba nėštumo metu: ką ir kaip valgyti

Mityba nėštumo metu: ką ir kaip valgyti
Nėštumas – ypatingas laikotarpis kiekvienai moteriai, kurio metu reikia itin rūpintis savo sveikata. Šiuo laikotarpiu būtina galvoti ne tik apie tai, kad kūdikis sklandžiai vystytųsi, tačiau ir apie savo savijautą. Nėštumo metu gydytojai rekomenduoja moterims itin atidžiai rinktis, ką valgyti, ir pakeisti visus neteisingus mitybos įpročius.

3 populiarūs nėštumo prietarai: tikėti ar ne?

3 populiarūs nėštumo prietarai: tikėti ar ne?
Nėštumas net ir šiais laikais apipintais daug mitų, tai paslaptingas laikotarpis, kuomet ne visada klausome proto balso ir logiškų paaiškinimų. Ką jau kalbėti apie mūsų protėvius, kurie nėštumo metu turėjo daug draudimų ir prietarų.

Pykinimas nėštumo metu: kas padeda efektyviausiai

Pykinimas nėštumo metu: kas padeda efektyviausiai
Vienas nėštukes pykina taip smarkiai, kad net gyvenimas tampa nemielas, kitoms pasiseka labiau ir blogumą jaučia tik retkarčiais, o dar kitos džiaugiasi visai to prasto jausmo nepatyrusios. Kaip gelbėjasi mamos, kai būna labai negera?

Nėštumas ir kraujo spaudimas: svarbu žinoti

Nėštumas ir kraujo spaudimas: svarbu žinoti
Padidėjęs arba pernelyg mažas kraujo spaudimas - nereta nėščiųjų problema. Nepamirškite to aptarti savo vizito pas gydytoją metu, na, o mes pateikiame svarbiausiąją informaciją apie kraujo spaudimą.

Džiaugtis nėštumu dažnai trukdo baimės: 10 dažniausių (2)

Džiaugtis nėštumu dažnai trukdo baimės: 10 dažniausių
Nėštumas – nauja būsena, kuri neretai moterį ne tik džiugina, bet ir šiek tiek gąsdina. Gera žinia yra ta, kad truputėlį jaudintis yra normalu, ir panašiai jaučiasi dauguma nėščiųjų. Kas kita, jei baimė tokia didelė, kad pradeda trukdyti, tuomet kreiptis pagalbos – būtina.

Tyrimai, kurių neišvengsite

Tyrimai, kurių neišvengsite
Kaip dažnai nėštumo metu teks lankytis pas gydytoją ir kokie tyrimai bus atliekami? Trumpai drūtai apie nėščiosios sveikatos priežiūrą.

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia

Atviras pokalbis su mamomis: nėštumas – labiau džiaugsmas ar kančia
Vienos nėštukės patiria kone euforiją – jos gerai jaučiasi, nekamuoja pykinimas, tad drąsiai gali vaikelio laukimą vadinti džiaugsmingu, kitoms taip paprasta nebūna: pykina, gresia persileidimas arba tiesiog... galvoje sumaištis.

Keisčiausi nėščiųjų įgeidžiai: silkė su pienu, kalnas citrinų ir žalia žuvis (1)

Keisčiausi nėščiųjų įgeidžiai: silkė su pienu, kalnas citrinų ir žalia žuvis
Silkė su pienu, kilogramas citrinų, kalnas raugintų agurkėlių... Net nenumanysi, ko užsimanys nėštukė! Klausiame mamų, kokio maisto jos labiausiai norėjo, kai laukėsi, ir į kokį net pažvelgti negalėjo.

Kaip atpažinti ankstyvuosius sepsio simptomus ir užkirsti kelią nelaimei

Kaip atpažinti ankstyvuosius sepsio simptomus ir užkirsti kelią nelaimei
Pasaulyje nuo sepsio kasmet miršta apie 100 tūkstančių nėščiųjų ir gimdyvių bei milijonas naujagimių.

Alkoholio poveikis būsimo vaiko sveikatai

Alkoholio poveikis būsimo vaiko sveikatai
Alkoholis (etanolis, etilo alkoholis) yra legaliai vartojama medžiaga, kuri priklauso teratogenams. Teratogenas – bet koks egzogeninis veiksnys (cheminis, biologinis ar fizinis), kuris, veikdamas embrioną ir vaisių, sutrikdo normalią raidą ir lemia anomalijų atsiradimą.

Pastojau po pagalbinio apvaisinimo: pasakyti aplinkiniams ar slėpti (36)

Pastojau po pagalbinio apvaisinimo: pasakyti aplinkiniams ar slėpti
Nevaisingumą gydančių specialistų paslaugomis naudojasi daug šeimų, negalinčių įprastu būdu susilaukti vaikų. Ar reikia apie tai atvirai papasakoti giminaičiams ir draugams?

Gydytojas pataria, ką svarbu žinoti apie nėščiųjų ultragarso tyrimą

Gydytojas pataria, ką svarbu žinoti apie nėščiųjų ultragarso tyrimą
Pirmosios kūdikio nuotraukos, atliktos ultragarso tyrimo metu, dar iki vaikelio gimimo apkeliauja visus šeimos narius bei artimuosius. Pranešime spaudai informuojama apie tai, ką nėščioji ir jos artimieji turi žinoti apie ultragarso tyrimą.

Neplanuotas vėlyvas nėštumas: kaip nuvyti šalin juodas mintis (15)

Neplanuotas vėlyvas nėštumas: kaip nuvyti šalin juodas mintis
Vaikas jau užaugintas, gyvenimas teka sava vaga, ir štai - netikėta žinia apie nėštumą. Keturiasdešimtmetį peržengusi moteris ima natūraliai abejoti, kas dabar bus, ar susitvarkys ji su naujais gyvenimo iššūkiais?

Kaip kovoti su peršalimu nėštumo metu, kad nepakenktumėte kūdikiui

Kaip kovoti su peršalimu nėštumo metu, kad nepakenktumėte kūdikiui
Jei dažnas į peršalimą numoja ranka, nes mano, kad tai nėra liga, nėščia moteris turi į tai reaguoti labai rimtai.

Interviu su psichologe, kuris pakeis mūsų požiūrį į sapnus

Interviu su psichologe, kuris pakeis mūsų požiūrį į sapnus
Nėštumas – toks jautrus periodas, kai viskas atrodo taip jautru, ryšku, drauge ir trapu. Tai metas, kai labiau įsiklausome į save, į naujus potyrius ir pojūčius.