Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus FOTO

 (27)
Praėjusią savaitę daugelyje JAV ir Europos žiniasklaidos priemonių nuskambėjo istorija apie milžinišką brolišką meilę. Graži ir šilta istorija negalėjo palikti abejingų, todėl ir mes kviečiame susipažinti su dviem broliukais, kurie negali gyventi vienas be kito.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai 8-metų Noah Aldrich nusprendė dalyvauti vaikų triatlono varžybose, jis iš karto paklausė tėvų, ar jis galėtų tai padaryti su savo 6-erių metų broliu. Atrodytų, kas čia tokio. Tačiau yra viena problema - Lucas gimė neįgalus ir niekada nevaikščiojo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ypatingas darželis Vilniuje, į kurį niekada neateina Kalėdų senelis
Amerikoje plintanti nauja gimdymo mada Lietuvoje dar nežinoma

Šešerių ir aštuonerių metų berniukai yra ne tik broliai, bet ir geriausi draugai. „Mama, aš noriu varžybose dalyvauti su broliu", - Noah žodžius perpasakoja mama Alissa Aldrich, ir nuo tada jie pradėjo rengtis triatlonui. Šeima gyvena Boisė mieste Aidaho valstijoje JAV.

Tėvai sako, kad abu berniukai turi ypatingą tarpusavio ryšį. Kai į mažesniojo kambarį įeina Noah, mažėlio Lucas'o akys nušvinta.  

Gimus Lucas'ui, šeimos nariams buvo pasakyta, kad berniukas niekada nevaikščios, nekalbės, pats nevalgys, o jo gyvenimo trukmė nebus ilga. Šiandien berniukas jau yra paneigęs ne vieną tokią prognozę. Ir nors jis nėra „toks, kaip visi", vyresnysis Noah myli brolį iš visos širdies. „Jis yra tobulas", - apie brolį sako Noah.

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

Vaikų triatlono varžybose buvo trys rungtys - bėgimas, važiavimas dviračiu ir plaukimas. Noah ir Lucas dalyvavo visose.  

Pirmoji rungtis buvo 200 metrų plaukimas. Lengva nebuvo, mat Noah teko plaukti tempiant iš paskos plaustą su jaunesniuoju broliu.

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

Tada 4,8 km berniukas važiavo dviračiu, iš paskos veždamas brolį priekaboje. 

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

Paskutinė varžybų dalis - bėgimas. Daugiau kaip kilometrą Noah bėgo prieky savęs stumdamas Lucas'ą vežimėlyje. Broliai pasiekė finišą ir šventė pergalę.  

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

"Mes jais abiem labai didžiuojamės, - sakė mama Alissa. - Nors buvo akimirkų, kai mes, tėvai, labai jaudinomės dėl jų, bet viskas baigėsi laimingai".

Artimiausi šeimos planai - įsteigti nevyriausybinę organizaciją „Lucas'o namai" (angl.Lucas House), kurie rūpintųsi neįgalių vaikų integracija ir poreikiais.

Nuotraukų galerijoje - draugiškos šeimos gyvenimo akimirkos:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.