Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus FOTO

 (27)
Praėjusią savaitę daugelyje JAV ir Europos žiniasklaidos priemonių nuskambėjo istorija apie milžinišką brolišką meilę. Graži ir šilta istorija negalėjo palikti abejingų, todėl ir mes kviečiame susipažinti su dviem broliukais, kurie negali gyventi vienas be kito.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai 8-metų Noah Aldrich nusprendė dalyvauti vaikų triatlono varžybose, jis iš karto paklausė tėvų, ar jis galėtų tai padaryti su savo 6-erių metų broliu. Atrodytų, kas čia tokio. Tačiau yra viena problema - Lucas gimė neįgalus ir niekada nevaikščiojo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ypatingas darželis Vilniuje, į kurį niekada neateina Kalėdų senelis
Amerikoje plintanti nauja gimdymo mada Lietuvoje dar nežinoma

Šešerių ir aštuonerių metų berniukai yra ne tik broliai, bet ir geriausi draugai. „Mama, aš noriu varžybose dalyvauti su broliu", - Noah žodžius perpasakoja mama Alissa Aldrich, ir nuo tada jie pradėjo rengtis triatlonui. Šeima gyvena Boisė mieste Aidaho valstijoje JAV.

Tėvai sako, kad abu berniukai turi ypatingą tarpusavio ryšį. Kai į mažesniojo kambarį įeina Noah, mažėlio Lucas'o akys nušvinta.  

Gimus Lucas'ui, šeimos nariams buvo pasakyta, kad berniukas niekada nevaikščios, nekalbės, pats nevalgys, o jo gyvenimo trukmė nebus ilga. Šiandien berniukas jau yra paneigęs ne vieną tokią prognozę. Ir nors jis nėra „toks, kaip visi", vyresnysis Noah myli brolį iš visos širdies. „Jis yra tobulas", - apie brolį sako Noah.

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

Vaikų triatlono varžybose buvo trys rungtys - bėgimas, važiavimas dviračiu ir plaukimas. Noah ir Lucas dalyvavo visose.  

Pirmoji rungtis buvo 200 metrų plaukimas. Lengva nebuvo, mat Noah teko plaukti tempiant iš paskos plaustą su jaunesniuoju broliu.

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

Tada 4,8 km berniukas važiavo dviračiu, iš paskos veždamas brolį priekaboje. 

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

Paskutinė varžybų dalis - bėgimas. Daugiau kaip kilometrą Noah bėgo prieky savęs stumdamas Lucas'ą vežimėlyje. Broliai pasiekė finišą ir šventė pergalę.  

Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus <sup style="color: #ff0000;">FOTO</sup>
© Vida Press

"Mes jais abiem labai didžiuojamės, - sakė mama Alissa. - Nors buvo akimirkų, kai mes, tėvai, labai jaudinomės dėl jų, bet viskas baigėsi laimingai".

Artimiausi šeimos planai - įsteigti nevyriausybinę organizaciją „Lucas'o namai" (angl.Lucas House), kurie rūpintųsi neįgalių vaikų integracija ir poreikiais.

Nuotraukų galerijoje - draugiškos šeimos gyvenimo akimirkos:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.