Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį

Spalį Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame vaidybiniame animaciniame filme „Gustavo nuotykiai" kūrėjai žiūrovams nepašykštėjo įdomių pažinčių su laidoje „Gustavo enciklopedija" dar neregėtais personažais. Vienas paslaptingiausių juostos herojų - kapitonas Nemo, tiesa, kiek kitoks, nei jo bendravardis iš žymiojo Jules'o Verne'o romano „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu".
© "Tauras Films"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Remigijaus Sabulio herojus kapitonas Nemo „Gustavo nuotykiuose" skrodžia kosmoso erdvę ir ilgisi šprotų

Kviečiame sužinoti įdomiausias detales apie iki šiol tebegyvuojantį ir visatos paslaptis puikiai pažįstantį kapitoną Nemo, kurį filme „Gustavo nuotykiai" įkūnijo kino ir teatro aktorius bei režisierius Remigijus Sabulis.

KVIEČIAME:
KONKURSAS: laimėkite firminę filmo "Gustavo nuotykiai kuprinę"

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Kapitono Nemo dosjė iš jo paties lūpų:

Vardas. Tikrasis vardas - Tipusahib.

Amžius. Didžiulė ir neatskleidžiama paslaptis.

Gyvenamoji vieta. Kosminis povandeninis laivas "Nautilus" ir visa visata.

Mano šūkis. Pažanga už laisvę!

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Ką privalai apie mane žinoti. Nuo to laiko, kai apie mane rašė mesjė Žiulis, „Nautilus" nuplaukė toli gražu ne 20 tūkstančių mylių po vandeniu. Neabejoju jūsų kompetencija, bet leisiu sau priminti, kad per milijonus metų žmonija tesugebėjo pažinti tik 15 procentų povandeninio pasaulio. Mes gi su manuoju laivu „Nautilus" seniai peržengėme ir 100 procentų ribą.

Bendra charakteristika. Kapitonas Nemo slapstosi nuo paparacų ir nenori būti aptiktas jokių žmonių. Laisvalaikiu jis noriai varto gerai pažįstamą knygą „Gustavo receptai" ar klausosi vargonų muzikos. Pietums, pusryčiams ir vakarienei kapitonas valgo kosminį maistą, bet labai ilgisi konservuotų šprotų.

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Remigijus Sabulis apie vienatvę pasirinkusį savo personažą:

„Turbūt, kaip ir visus „Gustavo nuotykių" personažus, manąjį kapitoną Nemo galima pavadinti keistuoliu. Jis keliauja pats vienas, yra visiškai atsiskyręs nuo visuomenės ir turi didžiulį tikslą. Jis svajoja apie geresnę žmoniją be karų ir pykčių. Visa tai daug pasako apie jo asmenybę. Maniškis Nemo visai kitoks nei tas kapitonas, kuris kadaise gimė J.Verne'o vaizduotėje. Sakyčiau, knygoje kapitonas Nemo paslaptingesnis, o filme jis ne toks rimtas ir išlaikytas. Jis protingas, tačiau turi humoro jausmą, mėgsta pašmaikštauti. "

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija", virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais", į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Filmo anonsas:

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

„Gelbėkit vaikus" atliktas tyrimas: vaikams neramu dėl vargingai gyvenančių bendraamžių (5)

Nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus" užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai" atliktas reprezentatyvus Lietuvos vaikų tyrimas „Jaunas balsas 2017" atskleidė: dalis šalies vaikų nerimauja dėl to, kad jų šeima neturi pakankamai pinigų būtinosioms išlaidoms, o dar daugiau nusiminę savo aplinkoje matydami bendraamžius, kurių šeimos verčiasi sunkiai.

Projekto „Naujamiesčio dienos“ uždaryme – nemokamos pramogos ir vaišės visai šeimai

Rytoj Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks nuotaikingas projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymas. Nuo 18 val. vyksiančiame nemokamame renginyje pramogų ras ir dideli, ir maži.

Vaikų dienos centro kasdienybė iš arti: kaip pagaminti pietus už vos 30 centų?

Lietuvoje trūksta vaikų dienos centrų, kur vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų gali saugiai praleisti laiką po pamokų. Neretas iš jų tik čia gauna galimybę pavalgyti.

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (14)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!