Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį

Spalį Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame vaidybiniame animaciniame filme „Gustavo nuotykiai" kūrėjai žiūrovams nepašykštėjo įdomių pažinčių su laidoje „Gustavo enciklopedija" dar neregėtais personažais. Vienas paslaptingiausių juostos herojų - kapitonas Nemo, tiesa, kiek kitoks, nei jo bendravardis iš žymiojo Jules'o Verne'o romano „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu".
© "Tauras Films"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Remigijaus Sabulio herojus kapitonas Nemo „Gustavo nuotykiuose" skrodžia kosmoso erdvę ir ilgisi šprotų

Kviečiame sužinoti įdomiausias detales apie iki šiol tebegyvuojantį ir visatos paslaptis puikiai pažįstantį kapitoną Nemo, kurį filme „Gustavo nuotykiai" įkūnijo kino ir teatro aktorius bei režisierius Remigijus Sabulis.

KVIEČIAME:
KONKURSAS: laimėkite firminę filmo "Gustavo nuotykiai kuprinę"

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Kapitono Nemo dosjė iš jo paties lūpų:

Vardas. Tikrasis vardas - Tipusahib.

Amžius. Didžiulė ir neatskleidžiama paslaptis.

Gyvenamoji vieta. Kosminis povandeninis laivas "Nautilus" ir visa visata.

Mano šūkis. Pažanga už laisvę!

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Ką privalai apie mane žinoti. Nuo to laiko, kai apie mane rašė mesjė Žiulis, „Nautilus" nuplaukė toli gražu ne 20 tūkstančių mylių po vandeniu. Neabejoju jūsų kompetencija, bet leisiu sau priminti, kad per milijonus metų žmonija tesugebėjo pažinti tik 15 procentų povandeninio pasaulio. Mes gi su manuoju laivu „Nautilus" seniai peržengėme ir 100 procentų ribą.

Bendra charakteristika. Kapitonas Nemo slapstosi nuo paparacų ir nenori būti aptiktas jokių žmonių. Laisvalaikiu jis noriai varto gerai pažįstamą knygą „Gustavo receptai" ar klausosi vargonų muzikos. Pietums, pusryčiams ir vakarienei kapitonas valgo kosminį maistą, bet labai ilgisi konservuotų šprotų.

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Remigijus Sabulis apie vienatvę pasirinkusį savo personažą:

„Turbūt, kaip ir visus „Gustavo nuotykių" personažus, manąjį kapitoną Nemo galima pavadinti keistuoliu. Jis keliauja pats vienas, yra visiškai atsiskyręs nuo visuomenės ir turi didžiulį tikslą. Jis svajoja apie geresnę žmoniją be karų ir pykčių. Visa tai daug pasako apie jo asmenybę. Maniškis Nemo visai kitoks nei tas kapitonas, kuris kadaise gimė J.Verne'o vaizduotėje. Sakyčiau, knygoje kapitonas Nemo paslaptingesnis, o filme jis ne toks rimtas ir išlaikytas. Jis protingas, tačiau turi humoro jausmą, mėgsta pašmaikštauti. "

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija", virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais", į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Filmo anonsas:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.