Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį

Spalį Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame vaidybiniame animaciniame filme „Gustavo nuotykiai" kūrėjai žiūrovams nepašykštėjo įdomių pažinčių su laidoje „Gustavo enciklopedija" dar neregėtais personažais. Vienas paslaptingiausių juostos herojų - kapitonas Nemo, tiesa, kiek kitoks, nei jo bendravardis iš žymiojo Jules'o Verne'o romano „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu".
© "Tauras Films"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Remigijaus Sabulio herojus kapitonas Nemo „Gustavo nuotykiuose" skrodžia kosmoso erdvę ir ilgisi šprotų

Kviečiame sužinoti įdomiausias detales apie iki šiol tebegyvuojantį ir visatos paslaptis puikiai pažįstantį kapitoną Nemo, kurį filme „Gustavo nuotykiai" įkūnijo kino ir teatro aktorius bei režisierius Remigijus Sabulis.

KVIEČIAME:
KONKURSAS: laimėkite firminę filmo "Gustavo nuotykiai kuprinę"

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Kapitono Nemo dosjė iš jo paties lūpų:

Vardas. Tikrasis vardas - Tipusahib.

Amžius. Didžiulė ir neatskleidžiama paslaptis.

Gyvenamoji vieta. Kosminis povandeninis laivas "Nautilus" ir visa visata.

Mano šūkis. Pažanga už laisvę!

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Ką privalai apie mane žinoti. Nuo to laiko, kai apie mane rašė mesjė Žiulis, „Nautilus" nuplaukė toli gražu ne 20 tūkstančių mylių po vandeniu. Neabejoju jūsų kompetencija, bet leisiu sau priminti, kad per milijonus metų žmonija tesugebėjo pažinti tik 15 procentų povandeninio pasaulio. Mes gi su manuoju laivu „Nautilus" seniai peržengėme ir 100 procentų ribą.

Bendra charakteristika. Kapitonas Nemo slapstosi nuo paparacų ir nenori būti aptiktas jokių žmonių. Laisvalaikiu jis noriai varto gerai pažįstamą knygą „Gustavo receptai" ar klausosi vargonų muzikos. Pietums, pusryčiams ir vakarienei kapitonas valgo kosminį maistą, bet labai ilgisi konservuotų šprotų.

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Remigijus Sabulis apie vienatvę pasirinkusį savo personažą:

„Turbūt, kaip ir visus „Gustavo nuotykių" personažus, manąjį kapitoną Nemo galima pavadinti keistuoliu. Jis keliauja pats vienas, yra visiškai atsiskyręs nuo visuomenės ir turi didžiulį tikslą. Jis svajoja apie geresnę žmoniją be karų ir pykčių. Visa tai daug pasako apie jo asmenybę. Maniškis Nemo visai kitoks nei tas kapitonas, kuris kadaise gimė J.Verne'o vaizduotėje. Sakyčiau, knygoje kapitonas Nemo paslaptingesnis, o filme jis ne toks rimtas ir išlaikytas. Jis protingas, tačiau turi humoro jausmą, mėgsta pašmaikštauti. "

Filme "Gustavo nuotykiai" žinomas aktorius įkūnys keistuolį atsiskyrėlį
© "Tauras Films"

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija", virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais", į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Filmo anonsas:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.