Kad susilauktų mergaitės, sūnus auginanti šeima ryžosi neįmanomam

 (46)
Lyties planavimas – pakankamai kontroversiška tema, nors jis rūpėjo visais laikais ir kiekviena karta žinojo savo būdų, ką daryti, kad susilauktų būtent berniuko ar būtent mergaitės. Istorija, kurią paviešino australų portalas „Kidspot", pasakoja apie šiuolaikinių tėvų norą susilaukti norimos lyties vaiko.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

39 metų pedagogė Lauren Fegan ir jos antroji pusė, 35 metų policijos pareigūnas Stuartas Owen, ryžosi nukeliauti tūkstančius kilometrų, kad jų svajonė išsipildytų.

Lauren visada svajojo apie mergaitę, gal todėl, kad jos pačios ryšys su mama labai stiprus ir ypatingas. Todėl kai pora susilaukė dviejų berniukų iš eilės, ji ryžosi kone neįmanomam dalykui. Moteris ryžosi atvirai papasakoti savo istoriją tam, kad padrąsintų kitus tėvus, kurie nedrįsta garsiai apie tai kalbėti. Lauren drįsta – ji atvirai pasakoja, kokį patyrė nusivylimą, kai antrojo nėštumo metu sužinojo, jog bus ir vėl berniukas. „Aš jaučiausi siaubingai – ir verkiau, ir vėmiau iš streso", - atviravo ji. Nepaisant to, ji be galo myli abu savo berniukus, tačiau vilties susilaukti mergaitės ji nenorėjo išduoti.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Astrologė Saulė: šią vasarą gimę vaikai bus ypatingi
Būna ir taip: laukė dukters, o gimė sūnus

Kaip padaryti, kad gimtų mergaitė?

Lauren su Stuartu sutarė, kad bandys ir trečią kartą, nors iki tol buvo apsisprendę, kad jiems užteks dviejų vaikų. Tačiau kaip padaryti, kad gimtų būtent mergaitė? Pora ėmė galvoti apie pagalbinį apvaisinimą, kurio metu į moters gimdą būtų perkeltas būtent moteriškos lyties embrionas.

Pora apsilankė vaisingumo klinikoje, kur ėmė domėtis visomis įmanomomis galimybėmis. Tačiau Australijoje lyties atrankos metodai, kai nėra medicininės būtinybės, nėra leidžiami – atliekant pagalbinį apvaisinimą ir įsodinant embrionus į gimdą, kaip ir natūralaus pradėjimo atveju, tikimybė yra 50:50. Beliko vienintelė išeitis – pagalbos ieškoti užsienyje.

Pagalbą rado Tailande

Toliau tęsę paieškas, jie išgirdo apie siūlomas jų problemos sprendimo išeitis Tailande. Atskridę į Bankoką, dviejų sūnų tėvai dar nebuvo tikri, kad jiems pavyks ir ar jų neapgaus. Tačiau viskas klostėsi sklandžiai: klinikoje moteriai buvo atliekamos visos reikalingos procedūros, paruošiančios ją pagalbinio apvaisinimo procedūrai, kraujo ir ultragarso tyrimai. Iš viso buvo paruošti 7 embrionai, iš kurių 3 turėjo labai rimtų genetinių sutrikimų. Iš keturių likusių embrionų trys buvo moteriškos lyties ir vienas – vyriškos. Lauren įsodino vieną moteriškos lyties embrioną, o likusius tris užšaldė.

Tačiau IVF procedūra dar negarantuoja, kad moteris būtinai taps nėščia, taip nutiko ir australų porai. Grįžusi namo, ji sužinojo, kad nėštumas neužsimezgė. Nepaisant to, balandžio mėnesį vyras ir žmona žada grįžti į Tailandą, kur bandys dar kartą ir pasinaudos užšaldytais embrionais.

Paviešindami savo istoriją, Lauren ir Stuartas sako norį padrąsinti kitas šeimas. Jie neslepia, kad nėra turtuoliai, jie – vidutines pajamas gaunanti šeima, tačiau finansiškai gali tai sau leisti – tai nėra taip brangu, kaip gali atrodyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.

Psichologė Laura Milčienė: teatras yra puikus pakaitalas technologijoms

Vos prieš tris mėnesius Vilniuje duris žiūrovams atvėręs teatras „Pradžia“ jau spėjo įsitvirtinti Vilniaus renginių kalendoriuose, kviesdamas šeimas su pačiais mažiausiais į spektaklius, gyvos muzikos koncertus, meno pažinimo užsiėmimus, o dar tik besilaukiančias poras – į tėvystės paskaitas. Teatras vaikams „Pradžia" šią savaitę žymi jau 100-ąjį renginį nuo atsidarymo pradžios.

Išskirtinėje fotosesijoje – 100 pasipuošusių nėščiųjų

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama" organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Naujos parduotuvės atidaryme – žinomos mamos su vaikais

Vilniuje esančiame prekybos centre „Panorama“ antrajame aukšte duris atvėrė nauja parduotuvė CHICCO.

Lietuvoje vis dar yra savaitinių darželių, kuriuose mažyliai lieka nakvoti, poreikis

„Mažylis jausis gerai tiek, kiek įmanoma, jei tomis dienomis, kai bus su mama, tarsi sems jos meilės atsargas“, – taip mūsų žurnalo redaktorei sakė specialistės, kurias kalbinome rašydami straipsnį apie savaitinį darželį.

Kviečia nemokamos paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams Vilniuje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras vykdo programą, skirtą nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui.

Kūdikis gimė praėjus ketveriems metams po tėvų mirties

Skamba neįtikėtinai, bet tai visiška tiesa.

Kokio Zodiako vaikus auginti lengviausia, o kokio – sunkiausia

Kokiomis savybėmis yra apdovanoti skirtingi Zodiako ženklai, ir ką apie jų auklėjimą reikėtų žinoti tėvams?

Prasidėjo 2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos“ rinkimus.

Pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose

Ministrų kabinetas šiandien pritarė siūlymui įteisinti gimdymus namuose.

TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Rolandas Mackevičius: „Turiu meilės 16 -ai vaikų“ (3)

„Radistas" Rolandas Mackevičius (33 m.) su žmona Ieva augina keturmetį Motiejų, o šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį jų namuose atsirado ir dukrytė Meilė Marija.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžiai persukami valanda į priekį

Savaitgalį gyventojai praras vieną valandą miego - Lietuva pereis prie vasaros laiko. Sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda į priekį.

MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.