Nepatikėsite, kas viena kitai yra šios dvi mergaitės

 (3)
Jeigu reiktų išrinkti daugiausiai dėmesio sulaukiančius dvynius, Ilinojuje (JAV) gyvenančios dvynės seserys Kalani ir Jarani galėtų pretenduoti į aukštą vietą. Mergaitės, nors yra dvynės, yra skirtingos odos spalvos ir dėl to sulaukia neeilinio dėmesio.
Asociatyvi nuotrauka
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Apie šias dvynes daugelis žiniasklaidos priemonių rašė vos joms gimus, prieš metus. Šiandien dvynukės švenčia savo gimtadienį ir vėl yra dėmesio centre. Jų gimtadienio nuotrauka sparčiai plinta socialiniuose tinkluose.

Įspūdingoje nuotraukoje abi dvynukės žiūri į kamerą. Fotosesija buvo surengta mergaičių pirmojo gimtadienio proga. Išoriškai dvynės yra tokios skirtingos, kad apskritai sunku patikėti, jog jos giminės.

Dvynukių Kalani ir Jarani jų motina Whitney Meyer susilaukė po skaudžios netekties. Nelaimingo atsitikimo metu šeima neteko dvimečio sūnaus Pravyn. Po pusantrų metų moteris vėl pastojo. Mergaitės dvynės gimė 2016 metų pavasarį.

Ši didelio internautų palankumo sulaukusi dvynukių fotosesija ir buvo dedikuota visoms šeimoms, kurios po netekties – persileidimo ar kūdikio mirties – ryžtasi susilaukti vaikelio.

Kalani paveldėjo šviesią motinos odą, tuo tarpu sesė Jarani - tamsaus gymio tėčio genus. Kaip yra pasakojusi jų mama, dukryčių odos skirtumas į akis krito iš karto po gimdymo. Susirūpinusi mama net pasiteiravo medikų, ar viskas su mergaitėmis yra gerai. Kalani vos gimusi atrodė baltutėlė, it be kraujo, tad Whitney Meyer gimdyme dalyvavusių medikų klausė, ar jos duktė ne albinosė. Atsakymas buvo neigiamas. Tiesiog mergaitės yra skirtingų odos spalvų. Tai itin retas atvejis dvynių istorijoje.

Šeima augina Whitney sūnų iš ankstesnio ryšio. Nuotraukoje kairėje - Anapilin iškeliavęs poros sūnus Pravyn. Į nuotrauką jis buvo įmontuotas fotošopo programos pagalba.

Sūnaus iki šiol gedinti motina sako, kad dvynukės yra jos didžiausias gyvenimo džiaugsmas. Dėmesio jos susilaukia visur, kur tik pasirodo. Žmonės prašo leidimo jas nufotografuoti, o aplinkiniai mamai užduoda jau tūkstantį kartų girdėtą klausimą: "O jos tikrai sesės? Dvynės? Negali būti!"

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.