Nuotrauka iš gimdymo atėmė žadą ne vienam

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti miela ką tik gimusio žmogučio nuotrauka, tačiau pažvelgus į antrą planą gali kilti mintis, kad gal kiek per mažai laiko praėjo nuo mažylio gimimo, kad jis pasirodytų socialinėje žiniasklaidoje.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Naujagimių nuotraukos tokios mielos, ar ne? Jau nieko nestebina fotografijos, kuriose įamžinta naujagimį krūtimi maitinanti mama. Kartais gimdymo akimirkoms įamžinti samdomas profesionalus fotografas. Tik ne šiuo atveju. Panašu, kad ši įamžinta akimirka nekelia tokio pasididžiavimo vargšei mamai, kuri to net nesuvokdama atsidūrė jos antrame plane, rašo kidspot.com.

Nuotraukoje matyti besišypsanti seselė ar gydytoja, kuri galimai ką tik priėmė naujagimį. Antrame plane guli moteris išskėstomis kojomis, matyt, tai ji ką tik pagimdė šį vaiką.

Po nuotrauka parašyta: „Kai kurie žmonės taip skuba įkelti kūdikio nuotrauką į „Facebook", kad paprasčiausiai prieš įkeldami pamiršta kai kuriuos dalykus."

Nuotrauka netruko apskrieti internetą. Daugelis žmonių buvo apstulbę, kodėl seselė ar gydytoja fotografuojasi dar nepasibaigus gimdymo procesui.

„Jaučiuosi sutrikęs dėl to, kad seselė užsiėmusi fotografavimusi su kažkieno vaiku, kai mama aiškiai nebaigusi gimdyti", – stebėjosi vienas internautas.

Kelios motinos patvirtino, kad panašiai nutiko ir joms. „Taip buvo man su mano sūnumi... mano mama nufotografavo mano sūnų ant svarstyklių, visą dėmesį buvo sutelkusi į jį to nesuvokdama, ir įdėjo į „Facebook" to nesuvokdama. Taip, nuotraukoje buvau ir aš", – rašė viena moteris.

„Iš tikrųjų panašiai padarė mano mama, ji gimdykloje visa laiminga išsitraukė fotoaparatą, kad nufotografuotų gražų naujagimį ir visiškai pamiršo mane... Laimė, nuotrauka nebuvo įkelta į „Facebook", tačiau ji buvo atspausdinta pas fotografus", – prisipažino kita.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Metų šeima išrinkti visaginiečiai, auginantys 5 vaikus

Tradicinio konkurso „Metų šeima“ finale dalyvavo trys daugiavaikės šeimos – panevėžiečių ir dvi šeimos iš Visagino.

Nemokamas festivalis vaikams primena: knygų skaitymas yra džiaugsmas ir malonumas, o ne prievolė

Nemokamo skaitymo festivalio vaikams organizatoriai įsitkinę – skaitymas visų pirma yra džiaugsmas.

Vilniaus gatvėse praeiviai su šypsenomis lydėjo neeilinį kūdikių paradą

Gegužės 7-13 dienomis yra Europos vaikų nešiojimo (nešioklių) savaitė - „European Babywearing week“. šių metų jos šūkis – „Nešiojimas jungia!“

Daugiau nei 700 moterų mamos dieną šventė konferencijoje „Sveika ir laiminga mama"

Gegužės 6 d., Lietuvoje minint šventinį motinos dienos sekmadienį, Vilniuje vyko pirmą kartą organizuota tarptautinė konferencija „Sveika ir laiminga mama", skirta visoms moterims bei poroms.

Lietuvos mamos: jauniausiai – 12 metų, vyriausiai – per 50

Artėjant Motinos dienai ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

Cezario operaciją patyrusios mamos pjūvio randą puošia tatuiruotėmis

Neretai tatuiruotę nusprendę darytis žmonės skiria ją konkrečiam gyvenimo įvykiui, kurį nori tokiu būdu įamžinti – vestuvėms, vaiko gimimui ir panašiai.

Ypatingo grožio filme visai šeimai atkurta milijonų mėgstama istorija

TAVO VAIKO premjeroje – beribis fantazijos pasaulis filme „Džimas Saga ir mašinistas Lukas".

Festivalis „Labas!“ į teatrą kviečia net naujagimius

Gegužės 6 dieną Vilniuje prasideda tarptautinis teatro festivalis kūdikiams ir vaikams „Labas!“.

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas: „Kartais nuo vaikų pabėgu į darbą" (1)

Operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su žmona dainininke Agne Sabulyte augina penkiametę Vakarę ir birželį švęsiantį trejų metų gimtadienį Dobilą.

Mirė mažylis, kurio tėvai kovojo dėl teisės jį gydyti toliau

Didžiojoje Britanijoje mirė teisinių ginčų centre buvęs mažasis berniukas Alfie'is Evansas.

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: kas trukdo moterims natūraliai pastoti

Naujosios medicinos genijus, norvegas mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą.

Kakė Makė paruošė staigmeną mažiesiems gerbėjams

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis, keliausiantis po mažuosius šalies miestus.

Vieniši vaikai ligoninėse – kas jai pasirūpins?

Niekieno vaikai – tai sergantys globos namų auklėtiniai ar iš tėvų paimti ir į ligonines atvežti vaikai, tiek kūdikiai, tiek vyresni. Jie turi išbūti palikti svetimoje aplinkoje, vieniši, neretai ir išsigandę. „Niekieno vaikai“ pasivadinusi iniciatyva nutarė pakeisti situaciją ir paskelbė savanorių atranką – ieškomi žmonės, kurie norėtų bei galėtų būti su ligoninėse paliktais vaikais.

Nėščiąsias ir ką tik pagimdžiusias kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skelbia kineziterapinių seminarų ciklą nėščiosioms, neseniai pagimdžiusioms moterims bei mamytėms su kūdikiais.

Pribloškianti žinia apie gydytoją Aspergerį, kurio vardu pavadintas autistinis sutrikimas

Naujai atskleisti dokumentai rodo, kad pediatras H. Aspergeris bendradarbiavo su naciais.