Prieš atlikdama abortą, nėščia moteris parašė laišką kūdikiui

 (93)
Susilaukti kūdikio – tai tikras stebuklas, tačiau tuo pat metu ir apsisprendimas visam gyvenimui. Nes po vaiko gimimo niekas nebebus taip pat, kaip buvo anksčiau.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ir nors daugelis moterų negali įsivaizduoti nieko gražesnio kaip tapti mama, viena nėštukė priėmė patį sunkiausią savo gyvenimo sprendimą. Ji negimdys savo kūdikio ir darysis abortą.

Šį žingsnį moteriai nebuvo lengva žengti. Ji viską gerai apgalvojo. Norėdama išreikšti savo emocijas ir mintis, internetinėje platformoje „Reddit" ji parašė širdį draskantį laišką savo negimusiam kūdikiui. Tai jaudinantys drąsios moters žodžiai, kupini abejonių, sielvarto ir baimės. Tai atsisveikinimas, kuris paliečia širdį.

Man labai gaila, kad tai atsisveikinimas"

„Mažiuk,

galiu tave jausti savyje. Turiu apetitą už du ir tik pusę tiek energijos. Man drasko širdį, kad nejaučiu džiaugsmo, kokį turėčiau jausti. Man gaila ir vėl ne.

Man gaila, kad tai yra atsisveikinimas. Aš liūdžiu, kad niekada su tavimi nesusipažinsiu. Tu galėtum turėti savo tėčio akis ir man nosį, mes galėtume gyvenime susikurti savas tradicijas, būti viena šeima. Bet, mažiuk, mes vėl susitiksime. Aš tau pažadu, kad aš, kai kitą kartą pamatysiu mažą mėlyną pliusą, kitą kartą, kai mes atsidursime toje pačioje realybėje, aš būsiu pasiruošusi tau.

Negaliu tau padaryti to, ką man padarė"

Mažiuk, norėčiau, kad tu būtum laimingas. Labiau, nei kažko gero sau, linkiu tau viso ko geriausio ateityje. Tai ir yra priežastis, kodėl šią akimirką negaliu būti tavo mama. Privalau dar pati augti. Būtų nesąžininga atvesti į šį pasaulį naują gyvybę, kai mane pačią dar persekioja praeities šmėklos. Norėčiau, kad tu turėtum visus tuos dalykus, kurių aš niekada neturėjau. Norėčiau, kad tu taptum geresniu, nei aš kada nors galėjau būti, ir puikesniu, nei aš kada nors galėjau būti.

Negaliu tau padaryti to, ką man padarė: iš meilės ir spontaniškumo atsiradusią sėklą pasodinti sode ir tikėtis, kad ji augs vien svajonėmis. Meilė ir spontaniškumas yra puiku, tačiau jų vertė menka. Ir nors aš turiu užtektinai svajonių, kurios man kyla galvoje, svajonių nepakanka, kad sukurčiau tau geresnę ateitį. Negaliu tavęs čia pakviesti. Ne taip.

Myliu tave, mažiuk, ir norėčiau, kad aplinkybės būtų kitokios. Pažadu tau, aš tave dar susitiksiu ir kitą kartą tu galėsi mane vadinti mama".

Nuo redakcijos:

Nemokama pagalba moterims, kurios susiduria su neplanuotu nėštumu ir išgyvena krizę –www.neplanuotasnestumas.lt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Medicinos stebuklas: pagimdė moteris su persodinta gimda

Teksaso ligoninėje pirmą kartą gimė kūdikis, kurio motinai buvo atlikta gimdos transplantacija, informuoja Bayloro universiteto Dalase Medicinos centras.

Naujoji tvarka dėl vaiko pinigų sukėlė diskusijų audrą (4)

Seimui priėmus naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, pagal kurį įteisintas vaiko pinigų mokėjimas visiems vaikams – 30 eurų nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 21 metai, sulaukė nevienareikšmių vertinimų.

Gimė pusseptinto kilogramo sveriantis naujagimis

Įprastai naujagimiai sveria 3-4 kilogramus, tačiau retais atvejais pasitaiko ir dvigubai daugiau gimimo metu sveriančių mažylių.

Bausdama mokinį pedagogė jam ant kaktos užrašė „kvailys“ (1)

Neeilinis įvykis vienoje Rusijos mokyklų. Neapsikentusi netinkamo mokinių elgesio, viena mokytoja kaip bausmę vaikui ant kaktos užrašė žodįs „kvailys“ (rus. durak).

Išmokos bus mokamos visiems vaikams iki 18 metų (21)

Seimas šiandien priėmė naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymą, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir pajamų nelygybę. Už tokį sprendimą balsavo 80, prieš buvo vienas, susilaikė 15 Seimo narių. Priimtos pataisos įsigalioja 2018 m. sausio 1 d.

Kauniečiai kviečiami į nemokamus pozityvios tėvystės mokymus

Kaune organizuojami nemokami mokymai šeimoms apie pozityvią tėvystę ir psichologinį smurtą mokykloje.

Pagimdė naujagimį, kurio kraujyje rastos 3 promilės alkoholio (7)

Lenkijos žiniasklaida praneša apie neeilinį įvykį Lodzės vaivadijoje (Lenkija).

Negyvų dvynių susilaukusi šeima vežė juos laidoti ir tada įvyko stebuklas (3)

Šią savaitę žiniasklaidą apskriejo neįtikėtina istorija iš Naujojo Delio (Indija), kuri labiau primena siaubo filmo scenarijų, o ne realų įvykį XXI amžiuje.

9 faktai apie cezario pjūvį, kurie ir stebina, ir šiurpina (12)

Šiandien cezario pjūvio operacija atlieka kas ketvirtai ar kas trečiai moteriai. Yra šalių, kur šis procentas dar didesnis. Surinkome 9 įdomius ir mažai girdėtus faktus apie cezario pjūvį.

Linksmas eksperimentas: vaikams suteikė laisvę puošti Kalėdų eglę kaip tik širdis geidžia

Prisipažinkime: kai buvome maži, svajojome pakliūti į saldainių fabriką arba į žaislų parduotuvę, kurioje būtų galima valgyti kiek tik lenda ir pasiimti žaislų tiek, kiek telpa į glėbį... Ir ką mes būtume darę, jei tos svajonės būtų išsipildžiusios?

Mitas ar realybė: kaip kvepia kūdikiai? (6)

Tikėtina, kad esate girdėję, kad kūdikiai maloniai kvepia. Panašu, kad tai turi paaiškinimą. Sąmoningai ar nesąmoningai vos ant rankų paėmę kūdikį įkvepiame jo skleidžiamo kvapo.

TAVO VAIKO premjeroje – išdaigininkas MEŠKIUKAS PADINGTONAS 2

Argi jis ne mielas? Vaikų ir suaugusiųjų mylimas meškiukas Padingtonas sugrįžta į kino ekranus: ketvirtadienio, lapkričio 30 dienos vakarą per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – lietuviškai dubliuotas išdaigų ir nuotykių kupinas filmas „Meškiukas Padingtonas 2" Pamatykite pirmieji!

Pirmasis vaikų literatūros festivalis kvies vaikus pamėgti knygą

Gruodžio 9 –10 dienomis Vilniaus mokytojų namuose įvyks pirmas šalyje vaikų ir jaunimo literatūrai skirtas festivalis „Vaikų Kalėdų sala", kurio simboliu tapo žaismingas krabas, ant nugaros nešantis knygą.

Įspūdžiai iš parodos VAIKŲ ŠALIS

Parodoje „Vaikų šalis“ šiemet prisistato per 150 dalyvių ir vyks apie 60 įvairaus amžiaus vaikams skirtų renginių.

Savaitgalio planas visai šeimai: nuo robotų iki specialistų paskaitų apie vaikų sveikatą bei lavinimą

Visiems, kuriems kyla klausimas, ką lietingą lapkričio savaitgalį nuveikti su visa šeima, kaip laiką praleisti ne tik įdomiai, bet ir prasmingai, šį savaitgalį nebereikės sukti galvos.