Prieš atlikdama abortą, nėščia moteris parašė laišką kūdikiui

 (93)
Susilaukti kūdikio – tai tikras stebuklas, tačiau tuo pat metu ir apsisprendimas visam gyvenimui. Nes po vaiko gimimo niekas nebebus taip pat, kaip buvo anksčiau.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ir nors daugelis moterų negali įsivaizduoti nieko gražesnio kaip tapti mama, viena nėštukė priėmė patį sunkiausią savo gyvenimo sprendimą. Ji negimdys savo kūdikio ir darysis abortą.

Šį žingsnį moteriai nebuvo lengva žengti. Ji viską gerai apgalvojo. Norėdama išreikšti savo emocijas ir mintis, internetinėje platformoje „Reddit" ji parašė širdį draskantį laišką savo negimusiam kūdikiui. Tai jaudinantys drąsios moters žodžiai, kupini abejonių, sielvarto ir baimės. Tai atsisveikinimas, kuris paliečia širdį.

Man labai gaila, kad tai atsisveikinimas"

„Mažiuk,

galiu tave jausti savyje. Turiu apetitą už du ir tik pusę tiek energijos. Man drasko širdį, kad nejaučiu džiaugsmo, kokį turėčiau jausti. Man gaila ir vėl ne.

Man gaila, kad tai yra atsisveikinimas. Aš liūdžiu, kad niekada su tavimi nesusipažinsiu. Tu galėtum turėti savo tėčio akis ir man nosį, mes galėtume gyvenime susikurti savas tradicijas, būti viena šeima. Bet, mažiuk, mes vėl susitiksime. Aš tau pažadu, kad aš, kai kitą kartą pamatysiu mažą mėlyną pliusą, kitą kartą, kai mes atsidursime toje pačioje realybėje, aš būsiu pasiruošusi tau.

Negaliu tau padaryti to, ką man padarė"

Mažiuk, norėčiau, kad tu būtum laimingas. Labiau, nei kažko gero sau, linkiu tau viso ko geriausio ateityje. Tai ir yra priežastis, kodėl šią akimirką negaliu būti tavo mama. Privalau dar pati augti. Būtų nesąžininga atvesti į šį pasaulį naują gyvybę, kai mane pačią dar persekioja praeities šmėklos. Norėčiau, kad tu turėtum visus tuos dalykus, kurių aš niekada neturėjau. Norėčiau, kad tu taptum geresniu, nei aš kada nors galėjau būti, ir puikesniu, nei aš kada nors galėjau būti.

Negaliu tau padaryti to, ką man padarė: iš meilės ir spontaniškumo atsiradusią sėklą pasodinti sode ir tikėtis, kad ji augs vien svajonėmis. Meilė ir spontaniškumas yra puiku, tačiau jų vertė menka. Ir nors aš turiu užtektinai svajonių, kurios man kyla galvoje, svajonių nepakanka, kad sukurčiau tau geresnę ateitį. Negaliu tavęs čia pakviesti. Ne taip.

Myliu tave, mažiuk, ir norėčiau, kad aplinkybės būtų kitokios. Pažadu tau, aš tave dar susitiksiu ir kitą kartą tu galėsi mane vadinti mama".

Nuo redakcijos:

Nemokama pagalba moterims, kurios susiduria su neplanuotu nėštumu ir išgyvena krizę –www.neplanuotasnestumas.lt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Seksas po gimdymo: 7 priežastys, kodėl viskas jau kitaip (2)

Per nėštumą ir gimdymą moters organizme vyksta pokyčiai kurie turi įtakos jos fiziologijai. Būtent todėl skausmingas seksas po gimdymo – dažnas reiškinys.

Lietuvoje naujagimiams palankių ligoninių padaugėjo dvigubai skelbiame sąrašą

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad mūsų šalyje daugėja naujagimiams palankių ligoninių. Iki šiol jų buvo 8, o dabar patvirtinta net 16.

Vaikas nuėjo į tualetą, po minutės tėtis išvydo kai ką neįprasto (4)

Pavargę vaikai gali užmigti visur - prie pietų stalo, supdamiesi ant supamojo arkliuko ar važinėdami vaikštynėje.

Piešimas lavina ne tik vaiko kūrybiškumą

Anot meno terapeutų, piešimas yra svarbus procesas bet kuriame vaikų amžiuje ir tėvai gali paskatinti mažuosius menininkus imtis popieriaus bei spalvų. Juo labiau kad dabar puiki proga dalyvauti ir smagiame konkurse – „Mano herojus 2017“.

Spektaklio kūrėjai kviečia tėvus rūpintis vaikų psichine sveikata nuo mažų dienų

Startuoja sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos globojamas meno ir kultūros projektas – spektaklis „Arbatinukai", kuriame nemokamai kviečiami dalyvauti mažiausieji žiūrovai su savo tėveliais.

Nuotrauka iš gimdymo atėmė žadą ne vienam

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti miela ką tik gimusio žmogučio nuotrauka, tačiau pažvelgus į antrą planą gali kilti mintis, kad gal kiek per mažai laiko praėjo nuo mažylio gimimo, kad jis pasirodytų socialinėje žiniasklaidoje.

TAVO VAIKO premjeroje – animacinė žaislų pasaka MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS

Tiesiai iš žaislų lentynų į kino sales atvyksta mėgstamiausi mažųjų princesių herojai! Sekmadienį, spalio 1 d. per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – ryškiaspalvė lietuviškai dubliuota animacija: MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS. Pamatykite pirmieji!

Skaudi nelaimė trynukų šeimoje: rytą du broliukai tiesiog nepabudo (8)

Šiandien žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama tragiškam įvykiui nedideliame Bridžento mieste Pietų Velse. Čia augo penkių mėnesių trynukai broliai, iš kurių du vieną rytą tiesiog nebeprabudo.

Parodos „Esu mama!“ organizatoriai: vaiko žindymas nėra nieko gėdingo ir visai nesvarbu, ką sako etiketo žinovas

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje​ ​„Esu​ ​Mama!"​ didelis​ dėmesys​ ​bus skiriamas nepasiturinčioms​ ​šeimoms,​ ​maitinančioms mamoms​ ​ir​ ​beglobiams​ ​vaikams.

Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" – draugiška šeimai ir aplinkai

Šį savaitgalį „Gariūnų" verslo parke šurmuliuoja tradicinė „Mamų mugė". Tai vienas laukiamiausių vaikus auginančių šeimų renginių, kuris vyksta jau 12-ą kartą.

Pirmą kartą „Mamų mugės" duris pravėrusi Beata Nicholson buvo nustebinta (8)

Kiek kainuoja naujos ir kokybiškos vaikiškos prekės, žino kiekviena mažylius auginanti šeima. Rūbai, kuriuos vaikas greitai išauga, žaislai, kurių namuose neretai prisikaupia dėžės, gerokai patuština šeimų pinigines. Galbūt todėl du kartus per metus Vilniuje vykstanti „Mamų mugė" visada sulaukia milžiniško jaunų tėvų dėmesio ir tampa vienu laukiamiausiu sezono įvykiu.

Parodoje „Esu Mama!" – dėmesys būsimiems ir esamiems tėveliams

Jau šį savaitgalį Kauno „Žalgirio" arenoje pirmą kartą vyks paroda „Esu mama", kuri į bendrą erdvę sukvies visus būsimus ir esamus tėvelius su jų mažyliais.

Sugrįžtanti MAMŲ MUGĖ kviečia šeimas gyventi ekologiškai ir taupiai

Išaugti drabužėliai, pabodę žaislai, per mažos kėdutės – ką su jais daryti? Šis klausimas nuolatos persekioja daugelį tėvelių, auginančių mažamečius vaikus.

Santuokinio sekso kokybė ir kiekybė: psichologės komentaras (35)

Psichologės Karolinos Gurskienės pamąstymai apie intymų poros gyvenimą susilaukus vaikų: pagerėja jis, pablogėja ar išlieka toks pat?

Mamų sostine norintis tapti Kaunas kviečia į parodą būsimiems ir esamiems tėvams

Kaunas kviečia visus į pirmąją Lietuvoje tokio dydžio bei koncepto parodą „Esu Mama!"