Prieš atlikdama abortą, nėščia moteris parašė laišką kūdikiui

 (93)
Susilaukti kūdikio – tai tikras stebuklas, tačiau tuo pat metu ir apsisprendimas visam gyvenimui. Nes po vaiko gimimo niekas nebebus taip pat, kaip buvo anksčiau.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ir nors daugelis moterų negali įsivaizduoti nieko gražesnio kaip tapti mama, viena nėštukė priėmė patį sunkiausią savo gyvenimo sprendimą. Ji negimdys savo kūdikio ir darysis abortą.

Šį žingsnį moteriai nebuvo lengva žengti. Ji viską gerai apgalvojo. Norėdama išreikšti savo emocijas ir mintis, internetinėje platformoje „Reddit" ji parašė širdį draskantį laišką savo negimusiam kūdikiui. Tai jaudinantys drąsios moters žodžiai, kupini abejonių, sielvarto ir baimės. Tai atsisveikinimas, kuris paliečia širdį.

Man labai gaila, kad tai atsisveikinimas"

„Mažiuk,

galiu tave jausti savyje. Turiu apetitą už du ir tik pusę tiek energijos. Man drasko širdį, kad nejaučiu džiaugsmo, kokį turėčiau jausti. Man gaila ir vėl ne.

Man gaila, kad tai yra atsisveikinimas. Aš liūdžiu, kad niekada su tavimi nesusipažinsiu. Tu galėtum turėti savo tėčio akis ir man nosį, mes galėtume gyvenime susikurti savas tradicijas, būti viena šeima. Bet, mažiuk, mes vėl susitiksime. Aš tau pažadu, kad aš, kai kitą kartą pamatysiu mažą mėlyną pliusą, kitą kartą, kai mes atsidursime toje pačioje realybėje, aš būsiu pasiruošusi tau.

Negaliu tau padaryti to, ką man padarė"

Mažiuk, norėčiau, kad tu būtum laimingas. Labiau, nei kažko gero sau, linkiu tau viso ko geriausio ateityje. Tai ir yra priežastis, kodėl šią akimirką negaliu būti tavo mama. Privalau dar pati augti. Būtų nesąžininga atvesti į šį pasaulį naują gyvybę, kai mane pačią dar persekioja praeities šmėklos. Norėčiau, kad tu turėtum visus tuos dalykus, kurių aš niekada neturėjau. Norėčiau, kad tu taptum geresniu, nei aš kada nors galėjau būti, ir puikesniu, nei aš kada nors galėjau būti.

Negaliu tau padaryti to, ką man padarė: iš meilės ir spontaniškumo atsiradusią sėklą pasodinti sode ir tikėtis, kad ji augs vien svajonėmis. Meilė ir spontaniškumas yra puiku, tačiau jų vertė menka. Ir nors aš turiu užtektinai svajonių, kurios man kyla galvoje, svajonių nepakanka, kad sukurčiau tau geresnę ateitį. Negaliu tavęs čia pakviesti. Ne taip.

Myliu tave, mažiuk, ir norėčiau, kad aplinkybės būtų kitokios. Pažadu tau, aš tave dar susitiksiu ir kitą kartą tu galėsi mane vadinti mama".

Nuo redakcijos:

Nemokama pagalba moterims, kurios susiduria su neplanuotu nėštumu ir išgyvena krizę –www.neplanuotasnestumas.lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

10 renginių „Knygų mugėje", kuriuos norėčiau aplankyti būdama mama

Šią savaitę Vilniuje prasidedanti „Knygų mugė" sulaukia didelio būrio didelių ir mažų knygų gerbėjų. „Litexpo“ vykstanti mugė lankytojų laukia nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (vasario 22 - vasario 25 dienomis).

Mama nusisuko dviems minutėms, o po jų nepažino savo dukters

Mažos mergaitės mielai mėgdžioja savo mamas. Štai kodėl nepalikite savo kosmetikos krepšio be priežiūros net trumpam, jei nenorite rasti jo ištuštėjusio.

KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Norintys tapti kraujo donorais turi atminti kelias svarbias taisykles

Kauno klinikų Kraujo centras kviečia tapti neatlygintinais kraujo donorais ir padėti tiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.

Kaip gimtadienius vaikai šventė prieš daug šimtų metų: įdomiausios tradicijos

Vaikai savo gimtadienių laukia panašiai kaip Kalėdų – juk tortas, žvakutės, dovanos... Taip malonu! Kaip ir kiekviena šventė, gimtadienis turi savas tradicijas ir savo istoriją. Iš kur visa tai atsirado?

Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Žaibišką gimdymą ligoninės koridoriuje įamžino fotografė

Šiomis dienomis feisbuke daug dėmesio sulaukė nuotraukos iš neeilinio gimdymo. Mažylis taip skubėjo į pasaulį, kad gimė tiesiog ligoninės koridoriuje, o jo gimimą spėjo įamžinti atbėgusi fotografė.

Parodė nepagražintą kūną po gimdymo ir savo poelgiu drąsina kitas mamas (6)

Keturis vaikus pagimdžiusi moteris savo socialiniame tinkle paviešino, kaip iš tiesų dabar atrodo jos kūnas. „Daugelis žmonių neįsivaizduoja, ką slepia mano drabužiai“, – sako ji ir ragina moteris priimti savo kūnus tokius, kokie jie yra.

Vaikų mados tendencijos tiesiai iš prestižinės parodos Paryžiuje (FOTO)

Vaikai auga taip greitai, kad spėti su mada kartais atrodo didelis iššūkis, tačiau dėmesys mažųjų aprangai sparčiai auga.

Nėščioji tiesiog norėjo nusifotografuoti prie jūros, tačiau likimas iškrėtė pokštą

Tokio kadro nei surežisuosi, nei suplanuosi. Tai viena įspūdingiausių nėščiųjų nuotraukų.

TAVO VAIKO premjeroje – urvinių nuotykiai filme „Dagas iš akmens amžiaus"

Animatoriai vėl griebėsi plastelino! Ir didiesiems kino ekranams išlipdė labai linksmą istoriją mūsų apie mūsų pro-pro-pro-pro-protėvius – filmą „Dagas iš akmens amžiaus", kuris Lietuvoje startuos per TAVO VAIKO premjerą vasario 4 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Pamatykite pirmieji!

6,3 kg naujagimį mama pagimdė pati ir be nuskausminamųjų

Neeilinio svorio naujagimis gimė Dagestane (Rusija). Pranešama, kad sausio pabaigoje pasaulį išvydo mergaitė, kuri gimimo metu svėrė 6,3 kg.

Šeimas su vaikais kviečia švęsti Užgavėnes

Vasario 10 d., šeštadienį, 12 val. Liaudies buities muziejus visas šeimas su vaikais kviečia į vieną smagiausių metų švenčių – Užgavėnes!

Įvardijo, kam pavyksta sukurti tvirtesnes santuokas (2)

Įdomių rezultatų pateikė Ohajo (JAV) universiteto sociologų grupė, pasišovusi sužinoti, kokie vaikai užaugę sukuria tvirtesnes šeimas: kilusieji iš daugiavaikių šeimų ar vienturčiai.

60 metų jubiliejų švenčia vaikų pamėgtas žaislas

Prieš 60 metų kilusi idėja plastmasinės kaladėlės viršų papildyti iškiliomis apvaliomis vamzdelio formos smeigėmis LEGO kaladėles pavertė vienu populiariausiu žaislu visame pasaulyje.