Skaudi nelaimė trynukų šeimoje: rytą du broliukai tiesiog nepabudo

 (8)
Šiandien žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama tragiškam įvykiui nedideliame Bridžento mieste Pietų Velse. Čia augo penkių mėnesių trynukai broliai, iš kurių du vieną rytą tiesiog nebeprabudo.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Trynukai broliai gimė neišnešioti, tačiau iki šio šeštadienio, rugsėjo 23 dienos, augo kaip įprasta.

Dviejų broliukų Charlie ir Noah iš Pietų Velso mirtis laikoma nelaimingu atsitikimu. Trynukų mama 29 metų Sarah Owners šeštadienio rytą nuėjo pažiūrėti į jų kambarį ir pamatė, kad du sūneliai nebekvėpuoja. Trečiasis brolis, Ethanas, liko gyvas ir nenukentėjo.

Į namus skubiai nuvyko greitosios pagalbos automobilis, tačiau vaikus nuvežus į ligoninę dviem iš trynukų buvo konstatuota mirtis.

„10 valandą 5 minutės ryto greitoji pagalba apsilankė adresu Vildmilo rajone Bridžinse ir nustatė, kad du maži vaikai, du iš trynukų, rasti nekvėpuojantys, – sakė Pietų Velso policijos atstovas spaudai. – Penkių mėnesių vaikai buvo nugabenti į ligoninę, kur, labai liūdna, buvo konstatuota jų mirtis. Mirtis nėra susijusi su įtartinomis aplinkybėmis, tai traktuojama kaip tragiškas nelaimingas atsitikimas."

Įtariama, kad dėl to kaltas anglies viendeginis

Nors berniukų mirties priežastis kol kas nenustatyta, viena versija – jie galėjo apsinuodyti sugedusio šildytuvo skleidžiamomis dujomis.

Kaip praneša „The Sun", policija šiandien atsisako komentuoti šią versiją, tačiau informacijos šaltinis patvirtino, kad atliekami su tuo susiję tyrimai.

Gydytojas Ciaranas MacCarronas neseniai ABC sakė, kad žmonės nesuvokia, kaip greitai anglies viendeginis gali įveikti žmogų. „Trunka nuo keturių iki šešių minučių ir gelbėjimas virsta gaivinimu, – sakė medikas. – Žmogui tereikia tiek laiko kvėpuoti deguonies deficito atmosferoje, kad jis mirtų."

Jis sakė, kad žmogus negali saugiai išgelbėti anglies viendeginiu apsinuodijusio asmens. To neįmanoma padaryti be greitosios pagalbos.

Buvo iškviestas Vidaus reikalų ministerijos patologas, kuris atliko abiejų broliukų skrodimus.

Kita svarbi versija, kuri bus tiriama – staigios kūdikių mirties sindromas. Bylą tirs Glamorgano koroneris Andrew Barkley, tyrimas turėtų būti pradėtas jau šią savaitę.

Puslapyje „FundMe" pradėtos rinkti lėšos nukentėjusiai šeimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Feisbuke plinta nematytas kiaušinių marginimo būdas

Artėjant Velykoms, vis dažniau susimąstome, kaip dažysime margučius. Šįkart pristatome Lietuvoje neįprastą būdą.

Neringa: be galo sunkus nėštumas ir neįtikėtinai lengvas gimdymas

Savo pirmagimio sūnaus greita ir lengva gimdymo istorija dalijasi Neringa. Tačiau jos nėštumas, atvirkščiai, buvo be galo sunkus. Jūsų gimdymo istorijų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Fotoreportažas iš MAMŲ MUGĖS: kokios staigmenos čia laukia sutaupyti norinčių pirkėjų

Šiandien Vilniuje verslo centre „Gariūnai“ prasideda šeimų itin laukiamas renginys – „Mamų mugė“. Jos metu galima įsigyti nėščiosioms skirtų prekių, vaikų drabužėlių, avalynės, žaislų, vežimėlių, knygų ir dar visokiausių kitokių daiktų, skirtų vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Facebook padės ieškoti dingusių vaikų

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ Saugumo ir patikros departamento vadove Emily Vacher aktyvavo dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.

„Žindymui draugiška“ iniciatyva įvertino Lietuvos ligonines: kurios nusipelnė didžiausio mamų palankumo (4)

Nė viena iš ligoninių neužtikrina minimalių sąlygų sėkmingai žindymo pradžiai. Tokią išvadą padarė iniciatyvos „Žindymui draugiška“ iniciatoriai, kurie apklausė beveik tūkstantį 2017 metais Lietuvoje gimdžiusių mamų.

Jolantos gimdymo istorija: labai norėjau gimdyti pati

Savo gimdymo istorija dalijasi Jolanta. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Ingridos gimdymo istorija: noriu nuraminti būsimas mamas – nebijokite!

Savo gimdymo istorija dalijasi Ingrida. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

Motinos dienos proga – dovana esamoms ir būsimoms mamoms

Visų esamų ir būsimų Lietuvos mamų šį pavasarį laukia ypač vertinga dovana – pasaulinės misijos „Sveika ir Laiminga Mama“ pradžia.

Sandra: vaiko prisiglaudimas atperka visas gimdymo kančias

Savo gimdymo istorija dalijasi Sandra. Rašykite mums el.p. portalas@tavovaikas.lt.

TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Moteris sužinojo esanti nėščia likus 15 minučių iki gimdymo (4)

Australė Jayde Lawrence pagimdė kūdikį praėjus 15 minučių po to, kai sužinojo, kad ji nėščia. Kaip praneša laikraštis „The Daily Mail“, moteris manė, kad jai apendicitas.

Neeilinė fotosesija: per dideli rūbai atskleidė neišnešiotų kūdikių trapumą

Paramos projektas „Ankstukai" pavasarį pasitinka pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą". Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Išnagrinėti du trečdaliai vaiko pinigų prašymų (2)

Iš visų pateiktų prašymų skirti vadinamuosius „vaiko pinigus“ šiuo metu priimta 71 proc. sprendimų dėl išmokos vaikui skyrimo.

Siaučiant pūgai gimdyvė nespėjo nuvykti į ligoninę

Didžiojoje Britanijoje neeilinis įvykis – judraus kelio šalikelėje moteris pagimdė kūdikį.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.