Skaudi nelaimė trynukų šeimoje: rytą du broliukai tiesiog nepabudo

 (8)
Šiandien žiniasklaidoje daug dėmesio skiriama tragiškam įvykiui nedideliame Bridžento mieste Pietų Velse. Čia augo penkių mėnesių trynukai broliai, iš kurių du vieną rytą tiesiog nebeprabudo.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Trynukai broliai gimė neišnešioti, tačiau iki šio šeštadienio, rugsėjo 23 dienos, augo kaip įprasta.

Dviejų broliukų Charlie ir Noah iš Pietų Velso mirtis laikoma nelaimingu atsitikimu. Trynukų mama 29 metų Sarah Owners šeštadienio rytą nuėjo pažiūrėti į jų kambarį ir pamatė, kad du sūneliai nebekvėpuoja. Trečiasis brolis, Ethanas, liko gyvas ir nenukentėjo.

Į namus skubiai nuvyko greitosios pagalbos automobilis, tačiau vaikus nuvežus į ligoninę dviem iš trynukų buvo konstatuota mirtis.

„10 valandą 5 minutės ryto greitoji pagalba apsilankė adresu Vildmilo rajone Bridžinse ir nustatė, kad du maži vaikai, du iš trynukų, rasti nekvėpuojantys, – sakė Pietų Velso policijos atstovas spaudai. – Penkių mėnesių vaikai buvo nugabenti į ligoninę, kur, labai liūdna, buvo konstatuota jų mirtis. Mirtis nėra susijusi su įtartinomis aplinkybėmis, tai traktuojama kaip tragiškas nelaimingas atsitikimas."

Įtariama, kad dėl to kaltas anglies viendeginis

Nors berniukų mirties priežastis kol kas nenustatyta, viena versija – jie galėjo apsinuodyti sugedusio šildytuvo skleidžiamomis dujomis.

Kaip praneša „The Sun", policija šiandien atsisako komentuoti šią versiją, tačiau informacijos šaltinis patvirtino, kad atliekami su tuo susiję tyrimai.

Gydytojas Ciaranas MacCarronas neseniai ABC sakė, kad žmonės nesuvokia, kaip greitai anglies viendeginis gali įveikti žmogų. „Trunka nuo keturių iki šešių minučių ir gelbėjimas virsta gaivinimu, – sakė medikas. – Žmogui tereikia tiek laiko kvėpuoti deguonies deficito atmosferoje, kad jis mirtų."

Jis sakė, kad žmogus negali saugiai išgelbėti anglies viendeginiu apsinuodijusio asmens. To neįmanoma padaryti be greitosios pagalbos.

Buvo iškviestas Vidaus reikalų ministerijos patologas, kuris atliko abiejų broliukų skrodimus.

Kita svarbi versija, kuri bus tiriama – staigios kūdikių mirties sindromas. Bylą tirs Glamorgano koroneris Andrew Barkley, tyrimas turėtų būti pradėtas jau šią savaitę.

Puslapyje „FundMe" pradėtos rinkti lėšos nukentėjusiai šeimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Paskelbtos pirmosios iš urvo Tailande išgelbėtų vaikų nuotraukos

Tailando medikai patenkinti iš urvo ištrauktų berniukų sveikata.

MAMOS ATVIRAI: kova su kilogramais po gimdymo

Mėnuo po gimdymo jau gali didžiuotis idealia figūra. Tokį standartą jau kuris laikas bruka Holivudo ir kai kurios Lietuvos žvaigždės. Tačiau realybė visai kitokia. Vienoms stebuklingai svorio atsikratyti padeda žindymas, kitoms tenka paplušėti sporto salėje. Penkios mamos dalijasi savo patirtimi.

Įspūdingiausios nuotraukos iš karališkųjų mažojo princo krikštynų

Šiandien ypatinga diena Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai – pakrikštytas jauniausias princo Williamo (36) ir Catherine Middleton (36) sūnus Louis.

Naujus produktus išbandžiusios moterys įvertina jų naudą

Paskelbę informaciją, jog ieškome 10 mamų, kurios norėtų testuoti BABÉ produktus – rutulinį dezodorantą ir kūno gelį – sulaukėme daugiau kaip pusės tūkstančio norinčiųjų!

„Niekieno vaikai“ paskelbė naujų savanorių paiešką

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ atstovai įsitikino, kad ligoninėse vienišų vaikų yra tris kartus daugiau nei tikėtasi.

Prie Valdovų rūmų įsikūręs Vaikų amatų miestelis laukia mažųjų smalsuolių

Vilniuje, prie Valdovų rūmų, pirmadienį įsikūrė Dainų šventės Vaikų amatų miestelis.

Aštuonmetis vaikas baigė mokyklą ir stos į universitetą

Neeilinis įvykis Belgijoje, apie kurį praneša BBC.

Atostogos: pirkti keliones iš anksto ar laukti paskutinės minutės?

Vieni atostogas planuoja iš anksto, kruopščiai ruošiasi, derina, skaičiuoja. Kiti gi eina va bank – apie atostogas galvoja paskutinę akimirką ir kliaujasi paskutinės akimirkos sėkme. Kuriuos lydi sėkmė?

Vasaros stovyklų pliusai ir minusai (1)

Kokią naudą gauna vaikas dalyvaudamas vasaros stovyklose? Ar yra vaikų, kuriems nerekomenduojama dalyvauti jose? Kaip padėti nugalėti baimes užsisklendusiems vaikams? Kalbiname ilgametę „Pažink save“ stovyklų Klaipėdoje vadovę ir organizatorę Raimondą Šuopytę.

TAVO VAIKO premjeroje – šuniški nuotykiai filme „Slaptasis agentas Maksas“

„Smurfus“ ir „Skūbį Dū“ į kino ekranus perkėlęs režisierius Raja Gosnellis dovanoja dar vieną juoko dozę neanimaciniame, bet specialiųjų efektų nestokojančiame filme apie kietus šunis – „Slaptasis agentas Maksas“, kuris į Lietuvos kino teatrus su TAVO VAIKO premjera: pasinaudokite proga su visa šeima pamatyti šį filmą anksčiau – birželio 28 d., ketvirtadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Šeimas Palangoje sutrauks mados mugė su nemokamais atrakcionais ir cukraus vata

Svarstote, kur apsilankyti per atostogas, jog diena neprailgtų nei Jums, nei Jūsų šeimai? Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys - „Design for life“.

Nemokamas festivalis vėl kvies vaikus smagiai ir prasmingai praleisti laiką

Ketvirtasis „Šeimų pasakų festivalis“ vėl kviečia visus vaikus kurti pasakas. Liepos 22 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto vyks festivalio renginiai.

Širvintose netikėtai prasidėjus gimdymui, vaikas gimė tiesiog gydytojos kabinete (6)

Neeilinis įvykis Širvintose – čia Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre netikėtai gimė kūdikis.

Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Kviečia nemokamai išmokti kūdikių masažo paslapčių ir sustiprinti sveikatą po gimdymo (1)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras birželio mėnesį organizuoja nemokamų praktinių seminarų ciklą esamiems ir būsimiems tėvams. Visi užsiėmimai yra nemokami, tereikia užsiregistruoti.