Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje

 (17)
Astrologai mano, kad apie būsimų vaikų sveikatą, grožį, gabumus reikia galvoti dar prieš santuoką.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas iš mūsų gimsta po vienu iš dvylikos Zodiako ženklų, kuriuos valdo keturios stichijos – Ugnis, Oras, Žemė ir Vanduo. Bet ne visos stichijos sutaria viena su kita, o tai nulemia žmonių charakterį ir tarpusavio santykius. Tam, kad išvengtume skandalų, skyrybų, nesusikalbėjimo su savo vaikais ar net jų neapykantos, būtina žinoti elementarias suderinamumo ir harmonijos taisykles, kurias astrologija atrado per ilgus žmonijos egzistavimo tūkstantmečius.

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys) geriausiai sugyvena su žmonėmis iš tos pačios stichijos ir su Oro ženklais (Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais).

Tik Šaulys yra universalus – randa bendrą kalbą su visais. Tačiau su Vandens ženklais (Vėžiu, Skorpionu, Žuvimis) jam visada kils problemų, konfliktų, nesusipratimų.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) visada sutars su kitais Oro ženklais ir Ugnies ženklais. Kartais susiderina ir su Vandens ženklais, užtat su Žemės ženklais santykiai visada prieštaringi.

Vandens ženklams (Vėžiui, Skorpionui, Žuvims) labiausiai tinka Žemė arba Vanduo. Sunkiau klostosi santykiai su Ugnimi, o su Oro ženklais jie visai nesutaria.

Žemės ženklams, atitinkamai, geriausia arba su kitais Žemės ženklais ir Vandeniu, arba (ne taip gerai) su Avinu, Liūtu ir Šauliu, o su Oro ženklais jie nesutaria.

Šeimoje tai atrodo daugmaž taip. Jei tėvas – Liūtas (Ugnies ženklas), mama – Mergelė (Žemės ženklas), o dukra – Žuvys (Vanduo), tėvai tarpusavyje nesutars, jiems nuolat kils problemų. Dukros ir motinos kontaktas bus puikus, o su tėvu – per ašaras.

Jei taip išėjo, kad šeimoje susirinko konfliktuojantys ženklai, patartina pasigilinti į kiekvieno nario horoskopą ir paieškoti sankirtos taškų. Astrologai tvirtina, kad visiškai nesuderinamų žmonių yra vos 5 proc., o ir jie praktiškai niekada nesukuria šeimos, nes intuityviai jaučia vienas kitam antipatiją.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Vida Press

Gamta viską sutvarkė protingai: vidutinė nėštumo trukmė – 280 dienų, bet gali trukti ir 240, ir 320 dienų.

Pasirodo, ne jūs pagimdote kūdikį, bet jis pats pasitelkęs kol kas dar neišsamiai ištirtą mechanizmą „įjungia" savo gimimą. Jo vidaus kompiuteris pradeda veikti nuo pat lytinių ląstelių susijungimo, ir jis nuolat prognozuoja geriausius vystymosi variantus, apskaičiuodamas, kada geriausia gimti, kad kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Šių dėsnių neišmanantys tėvai labai dažnai duoda savo vaikui labai sunkią užduotį. Gimti normaliu laiku jam neleidžia suderinamumo sąlygos, o gimti mėnesiu vėliau jis negali fiziškai. Tad „vaiko kompiuteris“ yra priverstas rizikuoti – taip mažyliai gimsta per anksti, kad ištaisytų tėvų klaidą ir būsimasis žmogus kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Todėl prieš pradedant vaiką patariama įvertinti visus galimus variantus. Deja, tai daro retos šeimos, dauguma dažniausiai gimdo „netyčiukus".

Jei šeimoje vis dėlto gimė vaikas, kurio horoskopas visiškai nesiderina su tėvų horoskopais, atsrologai siūlo kuo greičiau susilaukti dar vieno vaiko. Jis gali padėti atkurti harmoniją šeimoje. Tačiau visų svarbiausia – bet kokį stichijų susipriešinimą padeda įveikti geranoriškas požiūris vienas į kitą.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Shutterstock nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Dažniausiai užduodami klausimai apie naująsias išmokas vaikui (1)

2018 m. sausio 1 d. įsigalios naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teikia atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kas būdinga vaikams iki 2 metų: svarbiausi elgesio etapai ir patarimai tėvams

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Jūratė Zolumskienė ir Natalija Stefanovičienė iš vaikų darželio „Šilagėlė“ apžvelgia pagrindines vaiko iki 2 metų raidos sritis ir elgesio ypatumus.

Ko mes galime pasimokyti iš skandinavų, kurie augina laimingiausius vaikus pasaulyje

Danija pasaulyje garsi Andersono pasakomis, LEGO žaislais ir laimingiausios pasaulyje tautos reitingu. Tai viena mažesnių Europos valstybių, negalinti pasigirti giedru dangumi, bet jau daug metų garsėjanti kaip giedros nuotaikos „receptą“ atradusi šalis. Kokios gi šio recepto dedamosios dalys?

Tik 9 sakiniai, bet juose telpa visa motinystės ir tėvystės esmė

Apie vaikų auklėjimą yra prirašyta tonos knygų, tačiau svarbiausia esmė telpa vos į 9 sakinius. Štai jie.

Mažų vaikų pojūčių ugdymas: pataria pedagogė

Šiuo metu ankstyvojo ugdymo idėjos vis labiau populiarėja. Apie jas pasakoja vaikų darželių tinklo „Šilagėlė“ pedagogė Ilona Orlova.

Žaidimo svarba vaiko gyvenime

Kodėl sakoma, kad svarbiausias mažo vaiko „darbas“ yra žaidimas? Ko išmoksta vaikai žaisdami? Apie tai pasakoja VšĮ „Pilni namai“ edukologė Greta Kacinauskaitė - Ivanauskienė.

Žvilgsnis į Kalėdų Senelio dovanų maišą: geidžiamiausi vaikų rinkiniai

Laukdami gražiausios metų šventės galvojame apie mums brangius žmones, o ypač apie savo mylimiausius vaikus – kokia dovana nudžiuginsime juos stebuklingą Kalėdų rytą?

Trečiųjų metų krizė: kaip tinkamai sureaguoti į netinkamą vaiko elgesį (1)

Dažnai girdime sakant, jog pirmoji paauglystė prasideda vos trijų. Jaunus tėvelius tai gali gerokai neraminti. Išsireiškimas „trečiųjų metų krizė“ plačiai vartojamas, tačiau taip ir nepaaiškinama, kaip elgtis tėvams atšventus trečiąjį gimtadienį.

Didysis 2018 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams (1)

2018-aisiais žvaigždės pataria tėvams kuo labiau pasistengti suprasti savo mažuosius, skirti jiems dėmesio ir laiko. Verčiau atsisakyti nereikalingų priekaištų, o štai nuoširdaus rūpesčio per daug nebus. Tuomet ne tik pagerės vaikų ir tėvų santykiai, bet ir padidės mažųjų savivertė, jie ims labiau pasitikėti savimi ir kitais, gerbs suaugusiuosius.

Išsiskirdamas su mama vaikas verkia: ką patars psichologė (3)

Išsiskiriant ar atsisveikinant su vaiku, kai mama išeina į darbą arba atvedus jį į darželį, neretai patiriama daug emocijų: vaikas verkia, nenori paleisti tėvų. Kaip elgtis panašiose situacijose, pataria psichologė.

Svarbi taisyklė, kurios turi nepamiršti 2 metų vaikus auginantys tėvai

Dvejų metų vaiką auginanti mama pastebi, kad jos sūnus nuolat mėto daiktus ant žemės. Psichologės patarimai skaitytojai, kaip tinkamai sureaguoti tokioje situacijoje.

Kokių vaikų auklėjimo paslapčių galime pasimokyti iš žydų (24)

Kone trečdalis Nobelio premijos laureatų, daugybė žinomų teisininkų, verslininkų, populiarių menininkų yra žydų tautybės. Žydų tautybė yra tarsi kokybės ženklas. Vieni jais žavisi, kiti pavydi, tačiau abejingųjų šiai tautai nėra. Kur slypi žydų tautos išskirtinumas?

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 9, 18, 27 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Mamos ir anytos nesutarimai dėl vaiko auginimo: ką patars specialistė (21)

Redakcija gavo jaunos mamos laišką, kuriame ji klausia patarimo apie bendravimą su anyta, vaiko močiute. Mamai skaudu, kad anyta dažnai komentuoja vaiko auginimą ir taip tarsi nuvertina mamos pastangas.

Vaikas rodo ožius mamai, o su kitais būna auksinis: psichologės komentaras (2)

Turbūt, nereta šeima susiduria su situacija, kuomet su kitais žmonėmis vaikas būna ramesnis, paklusnesnis ir geriau elgiasi negu savo tėvų akivaizdoje. Kodėl taip nutinka ir ar galima tokį elgesį pakoreguoti?