Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje

 (17)
Astrologai mano, kad apie būsimų vaikų sveikatą, grožį, gabumus reikia galvoti dar prieš santuoką.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas iš mūsų gimsta po vienu iš dvylikos Zodiako ženklų, kuriuos valdo keturios stichijos – Ugnis, Oras, Žemė ir Vanduo. Bet ne visos stichijos sutaria viena su kita, o tai nulemia žmonių charakterį ir tarpusavio santykius. Tam, kad išvengtume skandalų, skyrybų, nesusikalbėjimo su savo vaikais ar net jų neapykantos, būtina žinoti elementarias suderinamumo ir harmonijos taisykles, kurias astrologija atrado per ilgus žmonijos egzistavimo tūkstantmečius.

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys) geriausiai sugyvena su žmonėmis iš tos pačios stichijos ir su Oro ženklais (Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais).

Tik Šaulys yra universalus – randa bendrą kalbą su visais. Tačiau su Vandens ženklais (Vėžiu, Skorpionu, Žuvimis) jam visada kils problemų, konfliktų, nesusipratimų.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) visada sutars su kitais Oro ženklais ir Ugnies ženklais. Kartais susiderina ir su Vandens ženklais, užtat su Žemės ženklais santykiai visada prieštaringi.

Vandens ženklams (Vėžiui, Skorpionui, Žuvims) labiausiai tinka Žemė arba Vanduo. Sunkiau klostosi santykiai su Ugnimi, o su Oro ženklais jie visai nesutaria.

Žemės ženklams, atitinkamai, geriausia arba su kitais Žemės ženklais ir Vandeniu, arba (ne taip gerai) su Avinu, Liūtu ir Šauliu, o su Oro ženklais jie nesutaria.

Šeimoje tai atrodo daugmaž taip. Jei tėvas – Liūtas (Ugnies ženklas), mama – Mergelė (Žemės ženklas), o dukra – Žuvys (Vanduo), tėvai tarpusavyje nesutars, jiems nuolat kils problemų. Dukros ir motinos kontaktas bus puikus, o su tėvu – per ašaras.

Jei taip išėjo, kad šeimoje susirinko konfliktuojantys ženklai, patartina pasigilinti į kiekvieno nario horoskopą ir paieškoti sankirtos taškų. Astrologai tvirtina, kad visiškai nesuderinamų žmonių yra vos 5 proc., o ir jie praktiškai niekada nesukuria šeimos, nes intuityviai jaučia vienas kitam antipatiją.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Vida Press

Gamta viską sutvarkė protingai: vidutinė nėštumo trukmė – 280 dienų, bet gali trukti ir 240, ir 320 dienų.

Pasirodo, ne jūs pagimdote kūdikį, bet jis pats pasitelkęs kol kas dar neišsamiai ištirtą mechanizmą „įjungia" savo gimimą. Jo vidaus kompiuteris pradeda veikti nuo pat lytinių ląstelių susijungimo, ir jis nuolat prognozuoja geriausius vystymosi variantus, apskaičiuodamas, kada geriausia gimti, kad kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Šių dėsnių neišmanantys tėvai labai dažnai duoda savo vaikui labai sunkią užduotį. Gimti normaliu laiku jam neleidžia suderinamumo sąlygos, o gimti mėnesiu vėliau jis negali fiziškai. Tad „vaiko kompiuteris“ yra priverstas rizikuoti – taip mažyliai gimsta per anksti, kad ištaisytų tėvų klaidą ir būsimasis žmogus kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Todėl prieš pradedant vaiką patariama įvertinti visus galimus variantus. Deja, tai daro retos šeimos, dauguma dažniausiai gimdo „netyčiukus".

Jei šeimoje vis dėlto gimė vaikas, kurio horoskopas visiškai nesiderina su tėvų horoskopais, atsrologai siūlo kuo greičiau susilaukti dar vieno vaiko. Jis gali padėti atkurti harmoniją šeimoje. Tačiau visų svarbiausia – bet kokį stichijų susipriešinimą padeda įveikti geranoriškas požiūris vienas į kitą.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Shutterstock nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 6, 15, 24 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Kokį rečiausią vaiko vardą esate girdėję: skaitytojų apklausa (17)

TavoVaikas.lt portale publikuotas straipsnis apie retus vaikų vardus sulaukė didelio atgarsio. Tęsiame temą.

Kūdikio lavinimas: 45 žaidimų idėjos nuo gimimo iki vienerių metų

Senesnės kartos atstovai pasijuoks, kad „nereikia kūdikio paversti profesoriumi, kai paaugs, tada ir prasidės tikrasis ugdymas". Tačiau šiuolaikiniai tėveliai visai kitaip vertina kūdikio gebėjimus ir stengiasi jam suteikti kuo daugiau informacijos, žaidimų bei veiklų, kurios būtų ne tik smagios, bet ir naudingos vystymuisi. Ir tai pradeda daryti nuo pirmųjų mažylio mėnesių šiame pasaulyje.

Ieškau vaikui vardo, kurio neturėtų niekas kitas (49)

Ieškote savo vaikui vienintelio ir išskirtinio vardo? Vartote senus vardynus ar stengiatės sukurti naują, negirdėt garsų derinį? Neskubėkite. Visada verta pagalvoti, kaip jausis jūsų vaikas, augdamas su vieninteliu tokiu vardu pasaulyje.

Psichologė Ramunė Murauskienė: „Visos mamos yra geros, tik kartais joms tai reikia priminti“ (3)

Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių.

Skaitytoja: bijau kiekvienos naujos dienos ir atsipučiu tik vaikui užmigus. (8)

Metukų sulaukusį sūnų auginanti mama klausia specialisto patarimo dėl didelio berniuko aktyvumo. Ar verta sunerimti, jei toks mažas vaikas nemoka eiti, o tik bėga ir bėga? Jam jau teko siūti ir lūpą, ir kaktą, o kiek guzų ir mėlynių būta - nesuskaičiuosi.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 5, 14, 23 dienomis (2)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Jis sako NE: kaip gyventi su dvimečiu

Pamenate, buvo tokia komedija su Jimu Carrey „Jis sako „Taip!"? Smagus filmas buvo. O dabar, beveik dešimčiai metų praėjus, auginu dvimetį ir kasdien dalyvauju dramoje „Jis sako „Ne!".

Svarbūs mažylių pasiekimų etapai, kurie tėvams dažnai praslysta pro akis

Pirmieji vaiko gyvenimo metai, kuomet sparčiai formuojasi mažylio asmenybė, tėvams būna patys įsimintiniausi.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 4, 13, 22 ir 31 dienomis (5)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 3, 12, 21 ir 30 dienomis (1)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Psichologė Goda Bačienė: „Jausmais reikia dalintis“

Jausmus pažinti dažnai būna sunku ir suaugusiems, ką jau kalbėti apie vaikus. Juk pirmuosius jausmus jie patiria nė nežinodami, kaip juos įvardinti.

Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 2, 11, 20 ir 29 dienomis (5)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „dvejetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 2, 11, 20 ir 29 dienomis.

Kuo ypatingi vaikai, gimę mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis: numerologės komentaras (4)

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas. Šįkart jos įžvalgos apie vaikus, vadinamuosius „vienetukus“, kurie gimė bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis.

Jaunos mamos išpažintis: gimus vaikui mane ištiko šokas (31)

Auginu metinuką. Tikriausiai tai pasako daug. Kad esu neišsimiegojusi, užtinusiais paakiais, kad niekam neturiu laiko, o mano pokalbių temos – tik apie kakučius ir košytes.