Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje

 (17)
Astrologai mano, kad apie būsimų vaikų sveikatą, grožį, gabumus reikia galvoti dar prieš santuoką.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas iš mūsų gimsta po vienu iš dvylikos Zodiako ženklų, kuriuos valdo keturios stichijos – Ugnis, Oras, Žemė ir Vanduo. Bet ne visos stichijos sutaria viena su kita, o tai nulemia žmonių charakterį ir tarpusavio santykius. Tam, kad išvengtume skandalų, skyrybų, nesusikalbėjimo su savo vaikais ar net jų neapykantos, būtina žinoti elementarias suderinamumo ir harmonijos taisykles, kurias astrologija atrado per ilgus žmonijos egzistavimo tūkstantmečius.

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys) geriausiai sugyvena su žmonėmis iš tos pačios stichijos ir su Oro ženklais (Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais).

Tik Šaulys yra universalus – randa bendrą kalbą su visais. Tačiau su Vandens ženklais (Vėžiu, Skorpionu, Žuvimis) jam visada kils problemų, konfliktų, nesusipratimų.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) visada sutars su kitais Oro ženklais ir Ugnies ženklais. Kartais susiderina ir su Vandens ženklais, užtat su Žemės ženklais santykiai visada prieštaringi.

Vandens ženklams (Vėžiui, Skorpionui, Žuvims) labiausiai tinka Žemė arba Vanduo. Sunkiau klostosi santykiai su Ugnimi, o su Oro ženklais jie visai nesutaria.

Žemės ženklams, atitinkamai, geriausia arba su kitais Žemės ženklais ir Vandeniu, arba (ne taip gerai) su Avinu, Liūtu ir Šauliu, o su Oro ženklais jie nesutaria.

Šeimoje tai atrodo daugmaž taip. Jei tėvas – Liūtas (Ugnies ženklas), mama – Mergelė (Žemės ženklas), o dukra – Žuvys (Vanduo), tėvai tarpusavyje nesutars, jiems nuolat kils problemų. Dukros ir motinos kontaktas bus puikus, o su tėvu – per ašaras.

Jei taip išėjo, kad šeimoje susirinko konfliktuojantys ženklai, patartina pasigilinti į kiekvieno nario horoskopą ir paieškoti sankirtos taškų. Astrologai tvirtina, kad visiškai nesuderinamų žmonių yra vos 5 proc., o ir jie praktiškai niekada nesukuria šeimos, nes intuityviai jaučia vienas kitam antipatiją.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Vida Press

Gamta viską sutvarkė protingai: vidutinė nėštumo trukmė – 280 dienų, bet gali trukti ir 240, ir 320 dienų.

Pasirodo, ne jūs pagimdote kūdikį, bet jis pats pasitelkęs kol kas dar neišsamiai ištirtą mechanizmą „įjungia" savo gimimą. Jo vidaus kompiuteris pradeda veikti nuo pat lytinių ląstelių susijungimo, ir jis nuolat prognozuoja geriausius vystymosi variantus, apskaičiuodamas, kada geriausia gimti, kad kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Šių dėsnių neišmanantys tėvai labai dažnai duoda savo vaikui labai sunkią užduotį. Gimti normaliu laiku jam neleidžia suderinamumo sąlygos, o gimti mėnesiu vėliau jis negali fiziškai. Tad „vaiko kompiuteris“ yra priverstas rizikuoti – taip mažyliai gimsta per anksti, kad ištaisytų tėvų klaidą ir būsimasis žmogus kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Todėl prieš pradedant vaiką patariama įvertinti visus galimus variantus. Deja, tai daro retos šeimos, dauguma dažniausiai gimdo „netyčiukus".

Jei šeimoje vis dėlto gimė vaikas, kurio horoskopas visiškai nesiderina su tėvų horoskopais, atsrologai siūlo kuo greičiau susilaukti dar vieno vaiko. Jis gali padėti atkurti harmoniją šeimoje. Tačiau visų svarbiausia – bet kokį stichijų susipriešinimą padeda įveikti geranoriškas požiūris vienas į kitą.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Shutterstock nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Supykęs vaikas mušasi, parpuola ant žemės ir daužo galvą: psichologės komentaras

Dviejų metų neturintį sūnų auginanti mama kreipiasi pagalbos: jos sūnus dažnai elgiasi netinkamai – krenta ant žemės, muša tėvus ir kitus vaikus. Ką mamai patars psichologė?

Psichologė: kaip elgtis, jei vaikas neklauso tėvų

Trejų metų sūnų auginanti mama prašo specialistės patarimo – kaip susikalbėti ir kaip auklėti neklusnų trimetį?

Lavinamieji žaidimai vaikams, kurie padės išmokti spalvas

Tai, kad vieni vaikai jau dvejų metų moka spalvas, o kiti jomis susidomi daug vėliau,priklauso ir nuo vaikų temperamento. Vaikams, kurie itin judrūs, spalvos gali ilgiau nerūpėti, negu krapštukams.

Dovana Lietuvos vaikams - naujos animuotos lietuvių liaudies dainelės (1)

Prieš dvejus metus internete pasirodžiusios Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto inicijuotos „Tilidūdos" projekto dainelės užvaldė mažylių ir suaugusiųjų širdis – per šį laiką kiekviena iš dešimties animuotų dainų sulaukė vidutiniškai po beveik 2,8 milijonų peržiūrų. Dabar projekto kūrėjai pristato penkias naujas dainas.

VIENU SAKINIU: kokia mama esate pagal Zodiako ženklą (1)

Koks vienas sakinys geriausiai nusako jūsų, kaip mamos, auklėjimo būdą? Apžvelkime visus 12 Zodiako ženklų vienu sakiniu.

Daugiavaikės mamos patarimai vaikelio susilaukusiai jaunai šeimai

Susilaukus vaiko, gyvenimas keičiasi iš esmės. Tikėtis, kad viskas buvo lygiai taip pat, kaip tada, kai buvote tik dviese, nėra realu.

Vienerių metų vaikas namuose: patarimai tėvams

Metukų tuoj sulauksiantis mažylis vis labiau ima rodyti savo savarankiškumą. Ką svarbu žinoti tėvams?

Mamos rekomenduoja: 9 mėgstami blogai apie vaikų auginimą Lietuvoje

TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, kurioje šiuo metu turime daugiau kaip 70 000 fanų, paprašėme tėvų pasidalinti, kokius mamų ar tėčių rašomus tinklaraščius jie stebi.

Skaitydami knygas vaikui, laviname iškart tris jo intelekto sritis

Kokio amžiaus vaikams galima pradėti skaityti knygas? Ką jos duoda vaikui? Paieškokime drauge atsakymų į šiuos klausimus.

Naudingi patarimai ieškantiems vaikui auklės

Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.

Kol nebuvau mama, apie tai net nenutuokiau

Subjektyvus žvilgsnis į tai, kas pasikeičia tapus mama.

Skirtumas tarp mylinčios mamos ir hiperglobojančios

Kiekviena mūsų nori būti pati geriausia mama. Skaitome knygas apie vaikų auklėjimą, stengiamės, bijome padaryti ką nors ne taip. Ir kartais, visai nejučiom, mamos vaikučio gyvenime tampa per daug. Kur ta riba tarp meilės ir hiperglobos? Sraipsnio konsultantė - vaikų ir paauglių psichiatrė Goda Bačienė.

Atvirai: vaikas užklupo besimylinčius tėvus

Nemalonu, jei kas aptinka pačiame aistros sūkuryje. Tačiau tikra katastrofa atrodo, jei jus užklumpa jūsų vaikai. Ką daryti ir kaip vaikui paaiškinti, ką jis matė? Kelios mamos sutiko pasidalinti savo gana nemalonia patirtimi.

Atėjus svečiams, vaikas neatpažįstamai pasikeičia: kodėl taip nutinka ir kaip reaguoti

Trimetę dukrytę auginanti mama pastebi, kad jos tobulo elgesio namuose mergaitė pasikeičia, kai jas aplanko svečiai. Kodėl taip yra ir kaip reaguoti?

Visus tėvus galima suskirstyti į tris tipus: kuriam priklausote jūs

Kai kalbama apie vaikų auklėjimą, sąvoka „tinkamai išauklėtas vaikas“ neturi jokių aiškiai nusakomų kriterijų. Nežiūrint į tai, visi, savo vaiko gerove besirūpinantys tėvai, visais laikais ieškojo atsakymo – kaip tinkamai auklėti ir išauklėti savo vaiką?