Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje

 (17)
Astrologai mano, kad apie būsimų vaikų sveikatą, grožį, gabumus reikia galvoti dar prieš santuoką.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas iš mūsų gimsta po vienu iš dvylikos Zodiako ženklų, kuriuos valdo keturios stichijos – Ugnis, Oras, Žemė ir Vanduo. Bet ne visos stichijos sutaria viena su kita, o tai nulemia žmonių charakterį ir tarpusavio santykius. Tam, kad išvengtume skandalų, skyrybų, nesusikalbėjimo su savo vaikais ar net jų neapykantos, būtina žinoti elementarias suderinamumo ir harmonijos taisykles, kurias astrologija atrado per ilgus žmonijos egzistavimo tūkstantmečius.

Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys) geriausiai sugyvena su žmonėmis iš tos pačios stichijos ir su Oro ženklais (Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais).

Tik Šaulys yra universalus – randa bendrą kalbą su visais. Tačiau su Vandens ženklais (Vėžiu, Skorpionu, Žuvimis) jam visada kils problemų, konfliktų, nesusipratimų.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) visada sutars su kitais Oro ženklais ir Ugnies ženklais. Kartais susiderina ir su Vandens ženklais, užtat su Žemės ženklais santykiai visada prieštaringi.

Vandens ženklams (Vėžiui, Skorpionui, Žuvims) labiausiai tinka Žemė arba Vanduo. Sunkiau klostosi santykiai su Ugnimi, o su Oro ženklais jie visai nesutaria.

Žemės ženklams, atitinkamai, geriausia arba su kitais Žemės ženklais ir Vandeniu, arba (ne taip gerai) su Avinu, Liūtu ir Šauliu, o su Oro ženklais jie nesutaria.

Šeimoje tai atrodo daugmaž taip. Jei tėvas – Liūtas (Ugnies ženklas), mama – Mergelė (Žemės ženklas), o dukra – Žuvys (Vanduo), tėvai tarpusavyje nesutars, jiems nuolat kils problemų. Dukros ir motinos kontaktas bus puikus, o su tėvu – per ašaras.

Jei taip išėjo, kad šeimoje susirinko konfliktuojantys ženklai, patartina pasigilinti į kiekvieno nario horoskopą ir paieškoti sankirtos taškų. Astrologai tvirtina, kad visiškai nesuderinamų žmonių yra vos 5 proc., o ir jie praktiškai niekada nesukuria šeimos, nes intuityviai jaučia vienas kitam antipatiją.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Vida Press

Gamta viską sutvarkė protingai: vidutinė nėštumo trukmė – 280 dienų, bet gali trukti ir 240, ir 320 dienų.

Pasirodo, ne jūs pagimdote kūdikį, bet jis pats pasitelkęs kol kas dar neišsamiai ištirtą mechanizmą „įjungia" savo gimimą. Jo vidaus kompiuteris pradeda veikti nuo pat lytinių ląstelių susijungimo, ir jis nuolat prognozuoja geriausius vystymosi variantus, apskaičiuodamas, kada geriausia gimti, kad kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Šių dėsnių neišmanantys tėvai labai dažnai duoda savo vaikui labai sunkią užduotį. Gimti normaliu laiku jam neleidžia suderinamumo sąlygos, o gimti mėnesiu vėliau jis negali fiziškai. Tad „vaiko kompiuteris“ yra priverstas rizikuoti – taip mažyliai gimsta per anksti, kad ištaisytų tėvų klaidą ir būsimasis žmogus kuo harmoningiau įsilietų į šeimą.

Todėl prieš pradedant vaiką patariama įvertinti visus galimus variantus. Deja, tai daro retos šeimos, dauguma dažniausiai gimdo „netyčiukus".

Jei šeimoje vis dėlto gimė vaikas, kurio horoskopas visiškai nesiderina su tėvų horoskopais, atsrologai siūlo kuo greičiau susilaukti dar vieno vaiko. Jis gali padėti atkurti harmoniją šeimoje. Tačiau visų svarbiausia – bet kokį stichijų susipriešinimą padeda įveikti geranoriškas požiūris vienas į kitą.

Tėvai ir vaikai: kurie Zodiako ženklai labiausiai sutaria ir nesutaria tarpusavyje
© Shutterstock nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Lavinimas ir ugdymas

Teo ir Ieva pristato: ne tik smagi, bet ir labai naudinga mankšta pėdutėms

Kad pėdų masažas teikia didelę naudą, žino visi. Jau nuo ankstyvosios kūdikystės siūloma masažuoti savo mažylių pėdutes, kuriose pilna aktyvių taškų, teigiamai veikiančių ne tik vaiko imunitetą, bet ir nuotaiką bei vystymąsi.

Kaip atskirti kokybišką žaislą vaikui nuo tokio, kuris gali būti netgi pavojingas

Kiekvieną dieną mūsų vaikai susiduria su įvairiausiais produktais, apie kurių galimą pavojų mažiesiems dažnai net nesusimąstome.

Patyrusios mamos patarimai: kaip keliauti su mažais vaikais lėktuvu

Keliaujame atostogauti, aplankyti seniai matytus draugus ar gimines, pakeisti gyvenimą. Dažnai kelionės iš žadančių daug džiaugsmo ir laimės, tampa pilnomis streso ir baimės, ypač keliaujant su mažamečiais vaikais.

Teo ir Ieva pristato: raidžių arba skaičių žvejyba

Kol už lango vasara, mėgaukimės jos teikiamomis gėrybėmis – šiltu oru bei žaidimais su vandeniu.

Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Kokia ji – tobula mama: interviu su psichologe

Ar prieš gimstant vaikučiui jums nešmėkštelėjo mintis: „Noriu būti tobula mama!"? Manau, jei būsite nuoširdi atsakydama, greičiausiai atsakymas bus „TAIP".

Teo ir Ieva pristato: lobio ieškojimas, piešimas pupelėmis ir kiti smagūs žaidimai vaikams (1)

Atostogos kaime - kaip gryno oro gurkšnis! Magiškas laikas, kai gali nerūpestingai siautėti ir dūkti saulės spinduliuose ar žaisti vandenyje.

Prieš keliaudami su vaiku atostogų, atminkite kai ką svarbaus

Kad kelionė į svečias šalis su vaiku būtų sklandi, svarbu tinkamai jai pasiruošti ir nepamiršti kelių svarbių aspektų.

Teo ir Ieva pristato: kai prireikia greitai užimti vaiką čia ir dabar (4)

Kiekvieną antradienį portale www.tavovaikas.lt svečiuojasi tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo, kurie dalijasi savo išbandytais smagiais žaidimais bei lavinimaosiomis veiklomis.

Įvaikintas „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis

Iš viso 2017 metais Lietuvoje įvaikinti 92 globos netekę vaikai, tarp jų – „Gyvybės langelyje“ paliktas kūdikis.

Teo ir Ieva pristato: žaismingi būdai pažinti skaičius patiems mažiausiems

Vaikystė – tai pats įdomiausias laikas, kuris skirtas žaidimams. O juk žaidimo pagalba galima ugdyti ir tam tikrus vaiko įgūdžius.

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą

Kokio Zodiako ženklo mama yra labiausiai demokratiška, o kuri nepripažįsta kompromisų ir šeimą valdo kietu kumščiu?

Psichologė Jūratė Baltuškienė: vaikas mušasi – praeis ar verta sunerimti ir iškart reaguoti

„Mano vaikas iš darželio grįžo sumuštas", „Bijau auklėtojos skambučio, nes išgirsiu, kad maniškis vėl ką nors prilupo", „Broliai pliekiasi iki kraujo" – tai vis mamų skundai. Girdėta? Ką daryti?

Teo ir Ieva pristato: 4 lavinantys užsiėmimai, kurie patiks ir mergaitėms, ir berniukams (2)

Kuo dažniau saulėtos dienos džiugina mus, tuo daugiau laiko praleidžiame lauke. Ir kai kurie kambario žaidimai pamažu išsikrausto į lauką. Juk lauke - tikras nuotykių pasaulis.

„Tėvų linija“ daugiausiai klausimų sulaukia apie 2-3 metų vaikus

Daugiau nei pusmetį veikianti "Tėvų linija" - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais.