A. Grigaliūnienė: per nėštumą priaugti kilogramai – ne tragedija

Nėštumo laikotarpiu priaugti kilogramai - ne tragedija. Tuo įsitikinusi prieš pusmetį antrosios atžalos susilaukusi komunikacijos įmonės bendraturtė Agnė Grigaliūnienė, mananti, kad jos šaldytuve galima aptikti nuodėmių.
© TV3

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moteris neslepia, kad besilaukdama dukrelės jautė nenumaldomą trauką saldumynams, dėl jų priaugo nemažai svorio. Dabar Agnė sėkmingai grįžta prie įprastų kūno linijų ir savo patirtimi mielai dalijasi su televizijos žiūrovais.

TV3 laidos „Mitybos balansas" vedėja Vlada Musvydaitė pakvietė Agnę apie sveiką mitybą ir aktyvų gyvenimo būdą paplepėti prie pietų stalo. Čia užsimezgęs atviras moteriškas pokalbis atskleidė nemažai A. Grigaliūnienės mitybos paslapčių.

Iki septinto nėštumo mėnesio Agnė sportavo, o po gimdymo, vos tik medikams leidus, vėl sugrįžo į treniruotes. Be to, norėdama greičiau pasiekti kūno pokyčių, televizijos laidų ir renginių vedėja, kaip pati sako, po dukters gimimo valgo kur kas mažiau.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 vaikų mama" motinystė man – kaip budizmas
Ericos Jennings sūnaus Antano mėgstamiausia košė

Agnė laikosi savo pačios susidaryto mitybos režimo, tačiau jo nevadina dieta: „Susigalvojau apribojimų, kurie, tiesą pasakius, man labai tinka. Jau kelis mėnesius nevalgau angliavandenių, mieliau renkuosi daržoves. Pasirodo, jos irgi prisotintos angliavandenių, bet ne tų miltinių ar „bandelinių". Vengiu cukraus, kurio daug vaisiuose, nuo jų irgi smarkiai atsiribojau."

A. Grigaliūnienė: per nėštumą priaugti kilogramai – ne tragedija
© TV3

„Mitybos balanso" herojė po sočių pietų pakluso pagrindinei laidos taisyklei: ką suvalgei, tą privalai išeikvoti. Suvartotoms kalorijoms deginti ji pasirinko valandos trukmės ėjimo treniruotę. Liedama prakaitą treniruoklių salėje A. Grigaliūnienė pokštavo, kad, norint daugiau vaikščioti, nebūtina lėkti į sporto klubus – pakaktų tiesiog įsigyti šunį.

Kol moterys sportavo, laidos konsultantas, Lietuvos sporto universiteto mitybos specialistas Artūras Sujeta surengė reidą Agnės namų šaldytuve. Čia profesionalus dietologas aptiko produktų, dėl kurių turėjo keletą pastabų.

„Sutikusi dalyvauti laidoje „Mitybos balansas" pagalvojau, kad įleisti žmogų į savo šaldytuvą yra beveik tas pats, kas įsileisti į lovą. Bent jau labai panašu, nes šaldytuve irgi matosi visos nuodėmės", – sako juokdamasi A. Grigaliūnienė.

Mitybos specialistas A. Sujeta TV3 laidos žiūrovams pateiks patarimų, paaiškins kodėl naudinga kasdien vartoti grūdines kultūras, praturtintas naudingaisiais angliavandeniais ir kitomis organizmui reikalingomis medžiagomis. 

Norinčius sužinoti daugiau apie sveiką mitybą ir aktyvią gyvenseną Vl. Musvydaitė kviečia žiūrėti laidą „Mitybos balansas" kiekvieną šeštadienį 10.00 val.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Po motinystės atostogų į TV eterį grįžta Jurgita Jurkutė-Širvaitė

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos.

Atvirai apie nevaisingumą prabilusios Gintarės namuose aidi vaikiškas juokas (1)

Knygos apie nevaisingumą „Kai atgimsta viltis" autorė komunikacijos specialistė Gintarė Jankauskienė (32 m.) su vyru Kęstučiu (39 m.) iš Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų pasiėmė globoti mažąją Vytautę (1 m. 2 mėn.).

Mirandą Kerr prajuokino jos sūnaus klausimas

Garsusis „Victoria's Secret“ angelas Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis netrukus taps tėvais.

Neeilinis 35 savaičių nėščiosios poelgis

Buvusi Olimpinių žaidynių čempionė plaukikė Libby Trickett (33) šį savaitgalį nustebino visus neįprastu rekordu, kurį pasiekė iki gimdymo likus mėnesiui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė (1)

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

Rimantė Kulvinskytė: kaip jūs nepradedate smaugti tokių tėvų? (1)

Maistas gali būti ir priešas, ir draugas. Tačiau kaip rasti teisingos mitybos raktą, kai yra ne tik priešprieša tarp veganų, vegetarų ir visavalgių, tačiau jų pateikiamos teisingos mitybos taisyklės prieštarauja viena kitai?

4 vaikų tėtis Nikas Vujičius pasidalijo įspūdingomis savo dvynukių nuotraukomis

Nikas Vujičičius su žmona Kanae augina keturis vaikus. Prieš mėnesį gimusioms dvynukėms šeima surengė pirmąją fotosesiją.

Atviras interviu su socialine globėja, kurios širdyje yra vietos nepagimdytiems vaikams (8)

Laikinoji socialinė globėja Almeda (27 m.) ir jos vyras Ernestas Tričius (30 m.) augina 9 mėnesių sūnų Polą ir 3 mėnesių globotinį Dominyką. Juos abu žindo savo pienuku.

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.