A. Grigaliūnienė: per nėštumą priaugti kilogramai – ne tragedija

Nėštumo laikotarpiu priaugti kilogramai - ne tragedija. Tuo įsitikinusi prieš pusmetį antrosios atžalos susilaukusi komunikacijos įmonės bendraturtė Agnė Grigaliūnienė, mananti, kad jos šaldytuve galima aptikti nuodėmių.
© TV3

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moteris neslepia, kad besilaukdama dukrelės jautė nenumaldomą trauką saldumynams, dėl jų priaugo nemažai svorio. Dabar Agnė sėkmingai grįžta prie įprastų kūno linijų ir savo patirtimi mielai dalijasi su televizijos žiūrovais.

TV3 laidos „Mitybos balansas" vedėja Vlada Musvydaitė pakvietė Agnę apie sveiką mitybą ir aktyvų gyvenimo būdą paplepėti prie pietų stalo. Čia užsimezgęs atviras moteriškas pokalbis atskleidė nemažai A. Grigaliūnienės mitybos paslapčių.

Iki septinto nėštumo mėnesio Agnė sportavo, o po gimdymo, vos tik medikams leidus, vėl sugrįžo į treniruotes. Be to, norėdama greičiau pasiekti kūno pokyčių, televizijos laidų ir renginių vedėja, kaip pati sako, po dukters gimimo valgo kur kas mažiau.

TAIP PAT SKAITYKITE:
2 vaikų mama" motinystė man – kaip budizmas
Ericos Jennings sūnaus Antano mėgstamiausia košė

Agnė laikosi savo pačios susidaryto mitybos režimo, tačiau jo nevadina dieta: „Susigalvojau apribojimų, kurie, tiesą pasakius, man labai tinka. Jau kelis mėnesius nevalgau angliavandenių, mieliau renkuosi daržoves. Pasirodo, jos irgi prisotintos angliavandenių, bet ne tų miltinių ar „bandelinių". Vengiu cukraus, kurio daug vaisiuose, nuo jų irgi smarkiai atsiribojau."

A. Grigaliūnienė: per nėštumą priaugti kilogramai – ne tragedija
© TV3

„Mitybos balanso" herojė po sočių pietų pakluso pagrindinei laidos taisyklei: ką suvalgei, tą privalai išeikvoti. Suvartotoms kalorijoms deginti ji pasirinko valandos trukmės ėjimo treniruotę. Liedama prakaitą treniruoklių salėje A. Grigaliūnienė pokštavo, kad, norint daugiau vaikščioti, nebūtina lėkti į sporto klubus – pakaktų tiesiog įsigyti šunį.

Kol moterys sportavo, laidos konsultantas, Lietuvos sporto universiteto mitybos specialistas Artūras Sujeta surengė reidą Agnės namų šaldytuve. Čia profesionalus dietologas aptiko produktų, dėl kurių turėjo keletą pastabų.

„Sutikusi dalyvauti laidoje „Mitybos balansas" pagalvojau, kad įleisti žmogų į savo šaldytuvą yra beveik tas pats, kas įsileisti į lovą. Bent jau labai panašu, nes šaldytuve irgi matosi visos nuodėmės", – sako juokdamasi A. Grigaliūnienė.

Mitybos specialistas A. Sujeta TV3 laidos žiūrovams pateiks patarimų, paaiškins kodėl naudinga kasdien vartoti grūdines kultūras, praturtintas naudingaisiais angliavandeniais ir kitomis organizmui reikalingomis medžiagomis. 

Norinčius sužinoti daugiau apie sveiką mitybą ir aktyvią gyvenseną Vl. Musvydaitė kviečia žiūrėti laidą „Mitybos balansas" kiekvieną šeštadienį 10.00 val.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.

Mažoji princesė Charlotte dėl savo elgesio atsidūrė vestuvių dėmesio centre

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės gegužės 19 -ąją dieną sulaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Mes taip pat stebėjome šias vestuves ir nepraleidome pro akis mažiausiųjų vestuvių svečių – princo George ir princesės Charlotte.