Gimė identiški trynukai: šansai jų susilaukti yra mažesni, negu laimėti milijoną

 (6)
Faktas - susilaukti identiškų trynukų yra sunkiau, negu laimėti milijoną loterijoje. Žinoma, šis teiginys teisingas tik tuo atveju, kai gyvybės užsimezga natūraliai, tai yra, pastojama be pagalbinio apvaisinimo specialistų pagalbos.
© Shutterstock nuotr.

Trynukų lauktis ėmė natūraliai, be medikų pagalbos

Janas, Tomas ir Maksas - identiški broliai trynukai. Tikimybė jų susilaukti natūraliu būdu yra tokia reta, kad daugiau šansų yra laimėti milijoną loterijoje. Ana ir Aleksandras Bolevskiai (Bolewski) iš Vokietijos savo šalyje šiandien yra tapę savotiškais didvyriais, kuriuos kalbina įvairios televizijos laidos, jų istoriją aprašinėja rašytiniai žiniasklaidos kanalai.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ar galima vaikui sakyti "Muša - duok atgal"?
Tėtis 14 metų kas savaitę filmavo dukterį: kas iš to išėjo?

Bolevskių šeimoje vyrų persvara akivaizdi - Ana gyvena su vyru bei keturiais sūnumis. Vyriausiasis Damianas jau sulaukė trejų metų. Tuo tarpu trys mažieji jo broliukai trynukai dar nepaleisti iš ligoninės, kur stiprėja ir auga.

Identiški trynukai gimė kovo 19 -ąją Miunsterio universitetinėje ligoninėje. Jų mamai Anai buvo atlikta cezario pjūvio operacija.

Buvo galima nuspėti, kad moteriai medikai neleis gimdyti pačiai, tačiau nepaisant to, gimdymas prasidėjo netikėtai. Buvo 33 nėštumo savaitės, kai Ana atvyko į profilaktinę patikrą pas gydytoją. Čia jai ir prasidėjo sąrėmiai. Tą pačią dieną moteriai buvo atlikta operacija ir gimė trys neišnešioti sūneliai.

Sustiprėję keliaus namo

Gimimo metu nė vienas iš trijų broliukų nesvėrė 2 kg. Visi trys mažyliai pateko į intensyvios terapijos skyrių, kur buvo prižiūrimi medikų. Nuo jų gimimo praėjo jau mėnuo, berniukai priaugo svorio, sustiprėjo, tačiau yra dar per silpni, kad keliautų namo. Trynukai dar nemoka valgyti patys ir yra maitinami per zondą, kuris įvestas tiesiai į skranduką.

Tačiau visi trys berniukai neturi sveikatos problemų, tiesiog jiems reikia subręsti ir sutvirtėti, kad galėtų iškeliauti namo pas laukiančią šeimą.

Ana ir Aleksandras sako, kad yra laimingi, tapę didelės šeimos tėvais ir su nekantrumu laukia Velykų, nes po jų, jei viskas gerai, galės mažylius parsivežti į namus.

Šeimos draugė Monika dar nėštumo metu Facebook socialiniame tinkle sukūrė būsimų trynukų puslapį, kuriame tikėjosi sulaukti kitų tėvų patarimų ir palaikymų. Šiame puslapyje mielai lankosi paaugusių dvynukų ir trynukų tėvai, kurie dalinasi savo patirtimi ir morališkai palaiko jaunuosius tėvelius.

Tikimybė susilaukti trynukų - itin reta

Tai, kad toks nėštumas yra labai retas, liudija ir statistika: tikimybė susilaukti dvynių yra 1:85, o trynukų - 1:7225, ketvertuko - 1:614.125. Tikimybė, kad trynukai ar dvynukai bus identiški yra dar mažesnė. Identiški trynukai gimsta santykiu 1:200 milijonų. Taigi, Jano, Tomo ir Makso tėvams iš tiesų labai pasisekė!

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Išplepėjo, kokios lyties dvynių laukiasi Clooney (4)

Praėjusi savaitė pasaulyje į istoriją įėjo kaip "dvynių savaitė".

Skandalinga fotosesija prieš 6 metus: kaip gražiausia vadinta mergaitė atrodo šiandien (24)

Vaikų kaip modelių naudojimas madų industrijoje visada buvo vertinamas prieštaringai. Daugelis žmonių mano, kad tai negerai – esą, vaikas patiria neigiamą poveikį ir tai jam kenkia.

Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms (5)

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Ko galime pasimokyti iš Kate Middleton (17)

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton nori įdiegti vaikams tvirtas vertybes. Apie tai, kad labai svarbu lavinti vaikų emocinį intelektą, o ne tik mokyti juos matematikos ar rašymo, karališkoji pora prakalbo viešai.

Katažina Zvonkuvienė – apie patirtą pragarą nėštumo metu (75)

Dvynių Donato ir Kornelijos susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai ryžosi atviram interviu apie nėštumo metu patirtą nerimą.

Beyonce patvirtino: taip, aš laukiuosi dvynių

Trečiadienio vakarą socialinis tinklas "Instagram" suūžė nuo netikėtos naujienos: dainininkė Beyonce paskelbė esanti nėščia.

Kristina Savickytė-Damanskienė prabilo apie skaudžią savo praeities patirtį (20)

„Sumažinkime lūkesčius savo vaikams ir žiūrėkime į jų esmę, o ne matykime juos tokius, kokius norime matyti", – skatina trijų vaikų mama aktorė Kristina Savickytė -Damanskienė ir priduria, jog šis suvokimas atėjo ne iš karto, o nuosekliai dirbant ir ieškant atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Dainininkas nustebino gerbėjus: gimė trynukai

Trigubas džiaugsmas JAV dainininko Pharrell Williams šeimoje. Pranešama, kad jis su žmona susilaukė trynukų.

Holivudo veteranas tėčiu tapo devintą kartą (36)

Sulaukęs 61 metų garsusis Holivudo aktorius Melas Gibsonas vėl tapo tėčiu. Jau devintą kartą.

Karališkosios poros ir jų vaikų laukia didžiulės permainos (22)

Princo Williamo (34) ir Kate Middleton (35) gyvenime nusimato rimtų permainų. Karališkieji rūmai išplatino oficialų spaudos pranešimą, kuriame pranešama, kas ir kodėl keisis garsiosios šeimos gyvenime.

Knygą apie nevaisingumą parašiusi lietuvė: įkalbinti žmones atsiverti buvo nelengva (10)

Kodėl šiandien tiek daug jaunų porų negali susilaukti vaikų? Kokie jausmai apima, kai po 15 nevaisingumo metų paimi ant rankų ką tik gimusį kūdikį? Knygą „Kai atgimsta viltis“ parašiusi Gintarė Jankauskienė drąsiai ir atvirai pažvelgė į nevaisingumo temą Lietuvoje.

50 metų sulaukusi Janet Jackson pirmą kartą tapo mama (13)

Pranešama, kad sausio 3 dieną, antradienį, dainininkė Janet Jackson pagimdė sveiką sūnų.

Netradicinis interviu su Andriumi Mamontovu: klausimai, kurių suaugusieji neužduoda (19)

TAVO VAIKO žurnale esančioje rubrikoje „Kaip paaiškintum vaikui“ kalbinami žinomi Lietuvos tėčiai, kurie atsako į mažų vaikų klausimus.

Agnė Jagelavičiūtė: jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę (43)

Atvirą interviu davusi Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta pasimokiusi gyvenime, kad ambicijos griauna šeimą.

TOP 20 įspūdingiausių karališkosios šeimos nuotraukų (1)

Besibaigiantys 2016 - ieji metai įsimintini buvo Didžiosios Britanijos princo Williamo šeimai.