Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis

 (11)
Šį pavasarį amerikiečių žurnalas „People" paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas atitenka „Oskaro" laimėtojai, aktorei Sandrai Bullock. Gražiausios moters titulą skiria redakcijos kolektyvas, tikslūs rinkimų kriterijai nėra paskelbti.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sužinojusi apie tai, 51 metų Holivudo aktorė nuoširdžiai nustebo. S. Bullock anksčiau yra prisipažinusi, kad gražiausi jai yra tie, kurie pernelyg nesistengia atrodyti tobulai.

Savo didžiausiu įkvėpėju šiandien aktorė vadina penkiametį sūnų Louisą. Jį Sandra įsivaikino visai mažutį. „Kai pirmą kartą paėmiau Louiso ranką į savąją, supratau, kad tai ir yra mano gyvenimo tikslas. Būtent jo dėka šiandien jaučiuosi ir stipri, ir graži, – sakė aktorė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų
Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Sandra Bullock, tuomet dar būdama ištekėjusi, 2010 metų sausį įsivaikino trijų su puse mėnesių juodaodį kūdikį, kurio vardas Louisas Bardo. Berniukas gimęs Naujajame Orleane. Netrukus po šio įvykio, tų pačių metų pavasarį Oskaro laimėtoja išsiskyrė su vyru, kuris jai buvo neištikimas.

Sandra Bullock sako, kad dėl savo sūnaus ji gali viską. "Mano žodis - įsakymas. Lepinimui skirti dėdės ir tetos, namuose taisykles nustatau aš"- yra sakiusi ji.

Louisas iki šiol nežino, kuo užsiima jo mama. Sandra saugo jį nuo bereikalingo šurmulio ir įtampos.

Iš visų komplimentų, kuriuos Sandra girdėjo per savo gyvenimą, gražiausi yra tie, kuriuos jai sako sūnus.

Kartą Sandra Bullock guldė sūnų miegoti ir pasakė jam, kad mylės amžinai, net tada, kai jau bus sena ir raukšlėta. "O iš kur atsiranda raukšlės?", – paklausė berniukas. "Tikiuosi, kad todėl, jog daug juokiuosi", – išsisukti bandė aktorė. "Tada tu nebūsi sena, tu būsi tiesiog laiminga", – atsakė jis.

Laisvai vokiškai kalbanti aktorė nepamiršta savo vokiškų šaknų ir vokiečių kalbos moko savo sūnų. "Noriu, kad jis mokėtų susikalbėti su Vokietijoje gyvenančiais giminaičiais", - yra sakiusi aktorė.

2010-ieji aktorei buvo itin dramatiški - kovą S.Bullock buvo apdovanota „Oskaru" Geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme „Nematoma pusė" (angl. „The Blind Side"), o netrukus po to žiniasklaidoje pasklido informacija apie jos dabar jau buvusio vyro Jesse Jameso neištikimybę. 

Pora jau buvo įsivaikinusi Louisą Bardą Bullocką, po  skyrybų įsūnio globos teisės atiteko Sandrai. Šiandien ji – vieniša mama, be galo mylinti savo mažylį.

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Kiekvieną vakarą paklausiu savęs, ar viską padariau geriausio, ką galėjau dėl savo sūnaus", – viename interviu atviravo Sandra. Ji prisipažįsta, kad turėdama sūnų jaučiasi taip, lyg pati būtų grįžusi į vaikystę. "Atsikeliu, pagaminu pusryčius, nuvežu Louisą į darželį, grįžtu, turiu laiko sau. Taip, aš pavargstu, bet šiandien mano gyvenimas yra mano sūnus", – sako ji.

Paklausta, ar nenorėtų įsivaikinti dar vieno mažylio, Sandra sako apie tai rimtai nesvarsčiusi. Ir priduria, kad Louisas auga apsuptas vaikų, tad bendravimo su kitais mažyliais jam netrūksta.

S. Bullock taip pat yra atlikusi įsimintinus vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Gravitacija" „Piršlybos" ir „Mis Slaptoji agentė ir kt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eglė Straleckaitė: „Dabar svarbiausia – neužbučiuoti"

Šokėja ir šokių mokytoja Eglė Straleckaitė–Daugėlė (25 m.) su vyru verslininku Justinu Daugėla (28 m.) augina dukrytę Vakarę. Atvirai – apie gimdymą ir žindymą bei motinystės pirmuosius žingsnius.

Svarbi detalė, kodėl princesė Charlotte darželį pradeda lankyti būtent dabar

Dveji su puse metų. Toks amžius pasirodė idealus pradėti lankyti vaikų darželį Didžiosios Britanijos princesei Charlotte.

Giedrės gyvenimą pakeitęs gimdymas įkvėpė imtis naujos veiklos Lietuvoje

Su dviejų vaikų mama Giedre Šopaite – Šilinskiene susipažinau „Reach for change" organizuotoje konferencijoje „Kurkime geresnį pasaulį vaikams". Iš visų pranešėjų jos pasakojimas įstrigo labiausiai – buvo asmeniškiausias ir jautriausias.

Ypatingo grožio dvynukės išgarsėjo akimirksniu (3)

Identiškos dvynukės Leah Rose ir Ava Marie Kalifornijoje (JAV) gimė 2010 metų liepos 7 dieną. Vos mergaitėms ūgtelėjus, jų tėvai ėmė girdėti iš aplinkinių pagyrimų, jog abi mažylės yra išskirtinio grožio.

Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama (26)

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną (17)

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Kodėl princas ir princesė negauna jiems siunčiamų tūkstančių dovanų iš viso pasaulio

Kalėdos – gerumo metas, kuomet norime pasveikinti mylimus žmones, padėkoti jiems už buvimą drauge ir nusiųsti mielą dovanėlę.

42 metų aktorė pirmą kartą taps mama

JAV kino ir televizijos aktorė Eva Longoria (42), mums geriausiai žinoma iš „Nusivylusių namų šeimininkių“ ruošiasi pirmą kartą tapti mama.

5 trūkumai, kurie bado akis naujoje karališkos šeimos nuotraukoje (5)

Tradiciškai prieš Kalėdas daugelis karališkųjų šeimų išplatina savo kalėdinius sveikinimus.

Slapukai: viena paslaptingiausių šou verslo porų susilaukė dvynių

Nors oficialaus patvirtinimo ir nėra, žiniasklaida ūžia, jog dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynių.

Paviešino naują karališkosios šeimos nuotrauką ir žinią, kuri ypatinga princesei Charlotte

Didžiosios Britanijos princas Williamas (35) su žmona Kate Middleton šiandien išplatino naują savo šeimos nuotrauką.

Iš miesto į kaimą išsikėlusi šeima: kasdien – po 100 km? Na, ir kas čia tokio (10)

Elena (28 m.) ir Viktoras (32 m.) Silickai, šiemet daugiavaikių šeimų asociacijos „Mes" organizuojamuose rinkimuose nominuoti Metų šeima, prieš keletą metų miesto šurmulį iškeitė į kaimo ramybę.

Karališkos šeimos, kurių didžiausias turtas – būrys vaikų

Princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton laukia trečio vaiko. Ši žinia sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo. Visgi daugiavaikės šeimos nėra retenybė tarp daugelio šalių valdančių dinastijų.

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Kate Middleton trečiu gimdymu ketina sulaužyti tradicijas (1)

Sklando gandai, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton svarsto galimybę trečiąją atžalą gimdyti namuose. Apie tai pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida, skelbia womanshealth.com.