Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis

 (11)
Šį pavasarį amerikiečių žurnalas „People" paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas atitenka „Oskaro" laimėtojai, aktorei Sandrai Bullock. Gražiausios moters titulą skiria redakcijos kolektyvas, tikslūs rinkimų kriterijai nėra paskelbti.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sužinojusi apie tai, 51 metų Holivudo aktorė nuoširdžiai nustebo. S. Bullock anksčiau yra prisipažinusi, kad gražiausi jai yra tie, kurie pernelyg nesistengia atrodyti tobulai.

Savo didžiausiu įkvėpėju šiandien aktorė vadina penkiametį sūnų Louisą. Jį Sandra įsivaikino visai mažutį. „Kai pirmą kartą paėmiau Louiso ranką į savąją, supratau, kad tai ir yra mano gyvenimo tikslas. Būtent jo dėka šiandien jaučiuosi ir stipri, ir graži, – sakė aktorė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų
Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Sandra Bullock, tuomet dar būdama ištekėjusi, 2010 metų sausį įsivaikino trijų su puse mėnesių juodaodį kūdikį, kurio vardas Louisas Bardo. Berniukas gimęs Naujajame Orleane. Netrukus po šio įvykio, tų pačių metų pavasarį Oskaro laimėtoja išsiskyrė su vyru, kuris jai buvo neištikimas.

Sandra Bullock sako, kad dėl savo sūnaus ji gali viską. "Mano žodis - įsakymas. Lepinimui skirti dėdės ir tetos, namuose taisykles nustatau aš"- yra sakiusi ji.

Louisas iki šiol nežino, kuo užsiima jo mama. Sandra saugo jį nuo bereikalingo šurmulio ir įtampos.

Iš visų komplimentų, kuriuos Sandra girdėjo per savo gyvenimą, gražiausi yra tie, kuriuos jai sako sūnus.

Kartą Sandra Bullock guldė sūnų miegoti ir pasakė jam, kad mylės amžinai, net tada, kai jau bus sena ir raukšlėta. "O iš kur atsiranda raukšlės?", – paklausė berniukas. "Tikiuosi, kad todėl, jog daug juokiuosi", – išsisukti bandė aktorė. "Tada tu nebūsi sena, tu būsi tiesiog laiminga", – atsakė jis.

Laisvai vokiškai kalbanti aktorė nepamiršta savo vokiškų šaknų ir vokiečių kalbos moko savo sūnų. "Noriu, kad jis mokėtų susikalbėti su Vokietijoje gyvenančiais giminaičiais", - yra sakiusi aktorė.

2010-ieji aktorei buvo itin dramatiški - kovą S.Bullock buvo apdovanota „Oskaru" Geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme „Nematoma pusė" (angl. „The Blind Side"), o netrukus po to žiniasklaidoje pasklido informacija apie jos dabar jau buvusio vyro Jesse Jameso neištikimybę. 

Pora jau buvo įsivaikinusi Louisą Bardą Bullocką, po  skyrybų įsūnio globos teisės atiteko Sandrai. Šiandien ji – vieniša mama, be galo mylinti savo mažylį.

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Kiekvieną vakarą paklausiu savęs, ar viską padariau geriausio, ką galėjau dėl savo sūnaus", – viename interviu atviravo Sandra. Ji prisipažįsta, kad turėdama sūnų jaučiasi taip, lyg pati būtų grįžusi į vaikystę. "Atsikeliu, pagaminu pusryčius, nuvežu Louisą į darželį, grįžtu, turiu laiko sau. Taip, aš pavargstu, bet šiandien mano gyvenimas yra mano sūnus", – sako ji.

Paklausta, ar nenorėtų įsivaikinti dar vieno mažylio, Sandra sako apie tai rimtai nesvarsčiusi. Ir priduria, kad Louisas auga apsuptas vaikų, tad bendravimo su kitais mažyliais jam netrūksta.

S. Bullock taip pat yra atlikusi įsimintinus vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Gravitacija" „Piršlybos" ir „Mis Slaptoji agentė ir kt.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princą George ir princesę Charlotte aplankė ypatingi svečiai

Karališkosios šeimos atžalos princas George ir princesė Charlotte vakar sulaukė ypatingų ir seniai matytų svečių.

10 princesės Dianos citatų, kurios privers susimąstyti (1)

Jungtinei Karalystei princesė Diana padovanojo du sosto paveldėtojus – princą Williamą ir princą Harry. Ji sugebėjo įskiepyti sūnums pagarbos vienas kitam, meilės šeimai ir, savaime suprantama, moterims jausmus.

Merūnas: mano karjeros kaina – nesimatymas su vaikais (10)

Išnaudoti talentą ir siekti karjeros, ar atsidėti šeimai? Žinomi Lietuvos žmonės tampa pavyzdžiu, kaip suderinti asmeninius ir karjeros iššūkius, nors pripažįsta – tai nelengva.

Šarūnas ir Laura Mazalai su dukrytėmis dalyvavo ypatingoje fotosesijoje (1)

Žurnalistai, restorano „Valflių namai" įkūrėjai, Šarūnas ir Laura Mazalai, pirmą kartą leidosi į avantiūrą su visa šeima.

Austėja Landsbergienė atskleidžia laimingos šeimos receptą (25)

„Kai žiūriu atgal, kartais net šiurpuliukai perbėga, kaip turėjo būti sunku: dirbi per du darbus, mokaisi, gyveni mažulyčiame nuomojamame bute, vaikai mažulyčiai, auklei neturi pinigų, tad kvietiesi tik tada, kai jau būtinų būtiniausiai reikia...“ - sako žinoma edukologė, socialinių mokslų daktarė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė.

Girmantė Vaitkutė: kuo daugiau vaikų, tuo širdis didesnė ir rankos apkabinimams tarsi pailgėja

Girmantė atvira: vaikų ji nori labai ir net ne svarbiausia jai būtų aplinkybės. Svarbiausi jai - mamos pasakyti žodžiai: „Nesvarbu, ar ištekėjusi, ar ne, svarbu, kad iš meilės". Apie taip laukiamus vaikus, gyvenimo stebuklus ir moteriškas patirtis kalbamės su įstabaus balso savininke, atlikėja Girmante Vaitkute.

20-ą vaiką pagimdžiusi moteris pareiškė, kad tai jau pabaiga (19)

20 vaikų per 30 metų. Tokia įspūdinga vaikų statistika gali pasigirti pati gausiausia Didžiosios Britanijos šeima.

Radvilų palikuonė Janina Radvilė: aš nesu klasikinė močiutė (3)

Mes, suaugusieji, didžiųjų metų švenčių laukiame ne dėl dovanų, o labiausiai turbūt dėl susitikimų, kuriems kitu metu nerandame laiko. Per šventes sodiname vaikus į automobilį ir važiuojame lankyti močiučių, senelių, tetų ir dėdžių, sėdame kartu prie vaišėmis nukrauto stalo ir kalbamės apie tai, kas seniai buvo kalbėta...

Antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: vaikai yra stebuklas (3)

Prie Krizinio nėštumo centro akcijos prisijungusi dabar antro vaikelio besilaukianti Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė klausia: "Gal galime padaryti gražesnį pasaulį su vaikais?".

Įkvėpta motinystės lietuvė sukūrė knygą, kuri vaikus nukels į XVI amžių (1)

„Elenos istorija: labirintų paieškos“ – tai neeilinis, Lietuvos istorija paremtas pasakojimas apie keturis draugus, iš tiesų galėjęs įvykti XVI amžiuje Vilniuje.

Dr. Arūnas Liubšys apie gimdymą namuose: daug kas nutylima (47)

"Pastaruoju metu vis dažniau moterys kovoja už teisę gimdyti namie. Bet kur kas dažniau medikams tenka prabilti apie tai, kuo baigiasi tokia drąsa", - rašoma naujoje dr. Arūno Liubšio knygoje "Naujagimių gydytojo užrašai".

J. Arlauskaitė-Jazzu: motinystei pasiruošti neįmanoma (5)

Atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu dainų tekstai kupini jausmų ir meilės. Ir Justės gyvenime jų netrūksta. Pati atlikėja prisipažįsta, dabar jos gyvenime ramybės ir harmonijos laikas.

Janet Jackson neįmanoma atpažinti: kas lėmė tokius pokyčius

51 metų Janet Jackson nustebino savo gerbėjus pasirodžiusi neatpažįstamai pasikeitusi savo koncertinio turo Luizianoje metu.

Sandra: nedirbau tik dvi savaites iki gimdymo (12)

Kaune gyvenanti stilistė, kirpėja ir prekinio ženklo „Virgo wedding dress" įkūrėja Sandra Paulauskaitė - Sabaliauskienė su vyru Roku pirmagimės Atėnės susilaukė vos prieš kelis mėnesius.

Jokių dovanų vaikams per Kalėdas: kodėl taip pareiškė Mila Kunis? (7)

Gali pasirodyti, kad žinomos ir turtingos šeimos savo vaikams gali nupirkti visko, ko tik šie įsigeidžia. Tačiau Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris taip nemano. Priešingai, šiemet jie švęs Kalėdas be dovanų.