Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis

 (11)
Šį pavasarį amerikiečių žurnalas „People" paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas atitenka „Oskaro" laimėtojai, aktorei Sandrai Bullock. Gražiausios moters titulą skiria redakcijos kolektyvas, tikslūs rinkimų kriterijai nėra paskelbti.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sužinojusi apie tai, 51 metų Holivudo aktorė nuoširdžiai nustebo. S. Bullock anksčiau yra prisipažinusi, kad gražiausi jai yra tie, kurie pernelyg nesistengia atrodyti tobulai.

Savo didžiausiu įkvėpėju šiandien aktorė vadina penkiametį sūnų Louisą. Jį Sandra įsivaikino visai mažutį. „Kai pirmą kartą paėmiau Louiso ranką į savąją, supratau, kad tai ir yra mano gyvenimo tikslas. Būtent jo dėka šiandien jaučiuosi ir stipri, ir graži, – sakė aktorė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų
Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Sandra Bullock, tuomet dar būdama ištekėjusi, 2010 metų sausį įsivaikino trijų su puse mėnesių juodaodį kūdikį, kurio vardas Louisas Bardo. Berniukas gimęs Naujajame Orleane. Netrukus po šio įvykio, tų pačių metų pavasarį Oskaro laimėtoja išsiskyrė su vyru, kuris jai buvo neištikimas.

Sandra Bullock sako, kad dėl savo sūnaus ji gali viską. "Mano žodis - įsakymas. Lepinimui skirti dėdės ir tetos, namuose taisykles nustatau aš"- yra sakiusi ji.

Louisas iki šiol nežino, kuo užsiima jo mama. Sandra saugo jį nuo bereikalingo šurmulio ir įtampos.

Iš visų komplimentų, kuriuos Sandra girdėjo per savo gyvenimą, gražiausi yra tie, kuriuos jai sako sūnus.

Kartą Sandra Bullock guldė sūnų miegoti ir pasakė jam, kad mylės amžinai, net tada, kai jau bus sena ir raukšlėta. "O iš kur atsiranda raukšlės?", – paklausė berniukas. "Tikiuosi, kad todėl, jog daug juokiuosi", – išsisukti bandė aktorė. "Tada tu nebūsi sena, tu būsi tiesiog laiminga", – atsakė jis.

Laisvai vokiškai kalbanti aktorė nepamiršta savo vokiškų šaknų ir vokiečių kalbos moko savo sūnų. "Noriu, kad jis mokėtų susikalbėti su Vokietijoje gyvenančiais giminaičiais", - yra sakiusi aktorė.

2010-ieji aktorei buvo itin dramatiški - kovą S.Bullock buvo apdovanota „Oskaru" Geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme „Nematoma pusė" (angl. „The Blind Side"), o netrukus po to žiniasklaidoje pasklido informacija apie jos dabar jau buvusio vyro Jesse Jameso neištikimybę. 

Pora jau buvo įsivaikinusi Louisą Bardą Bullocką, po  skyrybų įsūnio globos teisės atiteko Sandrai. Šiandien ji – vieniša mama, be galo mylinti savo mažylį.

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Kiekvieną vakarą paklausiu savęs, ar viską padariau geriausio, ką galėjau dėl savo sūnaus", – viename interviu atviravo Sandra. Ji prisipažįsta, kad turėdama sūnų jaučiasi taip, lyg pati būtų grįžusi į vaikystę. "Atsikeliu, pagaminu pusryčius, nuvežu Louisą į darželį, grįžtu, turiu laiko sau. Taip, aš pavargstu, bet šiandien mano gyvenimas yra mano sūnus", – sako ji.

Paklausta, ar nenorėtų įsivaikinti dar vieno mažylio, Sandra sako apie tai rimtai nesvarsčiusi. Ir priduria, kad Louisas auga apsuptas vaikų, tad bendravimo su kitais mažyliais jam netrūksta.

S. Bullock taip pat yra atlikusi įsimintinus vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Gravitacija" „Piršlybos" ir „Mis Slaptoji agentė ir kt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Jau 12 metų vaikus globojanti Eglė randa laiko mėgstamam hobiui: turi labai daug gauti, kad galėtum duoti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Eglė Vaitkevičienė iš Zarasų.

Beata Nicholson laukiasi ketvirtojo vaiko

TV laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholson laukia šeimos pagausėjimo.

Piešianti ir fotografuojanti teisininkė Milda: svajoju, kad para turėtų 72 valandas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi kūrybingoji Milda Labutė.

Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales (1)

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Kelionių tinklaraštininkė Agnė griauna mitus: keliauti nėra brangu ir keliauti su kūdikiu – visai ne vargas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi aistringa keliautoja Agnė.

Išaušo ypatinga diena karališkajai šeimai ir mažiausiajam princui

Šiandien bus pakrikštytas trečiasis Didžiosios Britanijos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vaikas – prieš kelis mėnesius gimęs princas Louis.

Seną svajonę išpildžiusi Ilona: kuprinėje su vaiko daiktais visada turiu užrašų knygelę

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Ilona Ginaitytė. Suteikiame žodį jai.

Živilė Vaškytė - Lubienė: kuo vaikas labiau veda iš kantrybės, tuo stipriau reikia jį apkabinti

Televizijos žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė su vyru, dainininku Edgaru Lubiu, augina Fridą ir Herkų. Moteris juokauja, kad savo vaikų neturi, nes jai nuolat visi sako, kad abu vaikai labai panašūs į tėtį. Apie motiniškus džiaugsmus bei iššūkius ir pasikalbėjome.

Monikos kūrinius norisi suvalgyti iškart, tačiau jų paskirtis visai kita (3)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Monika.

Živilė Kropaitė: „Maniau, kad pagimdysiu lengvai, deja“

LRT laidos „Svarbios detalės“ vedėja Živilė Kropaitė (33 m.) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (35 m.) neseniai susilaukė sūnaus Vėjo. Dar niekada nesame kalbinę mamos prabėgus vos dviem savaitėm po vaikelio gimimo. Živilės gimdymo įspūdžiai tokie švieži, o mamos patirtis tokia trumputė. Bet jaunosios mamos toks užkrečiantis, visai Lietuvai pažįstamas juokas niekur nedingęs.

Iš emigracijos Norvegijoje grįžusi alytiškė pasiūlė tėvams originalų būdą įamžinti vaiko gimimą

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Kristina Barbuškienė iš Alytaus.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: kraitelis ankstukų šeimoms yra gyvybiškai svarbus

Paramos projektas „Ankstukai", skirtas neišnešiotiems naujagimiams, kartu su ankstuko mama ir projekto ambasadore Ineta Puzaraitė-Žvagulienė pristatė gyvybiškai svarbų „Ankstuko šeimos kraitelį". Pirmieji kraiteliai jau pasiekė Santaros Akušerijos ir ginekologijos centrą.

Likimo išbandymų patyrusi trijų vaikų mama nenuleidžia rankų ir siekia savo svajonių

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida.

Suradusi mėgstamą veiklą klaipėdietė ja užkrėtė ir tris savo vaikus (4)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Olga.

Stilingus rūbus vaikams kurianti Beata atskleidžia savo sėkmės paslaptį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien kviečiame susipažinti su Beata.