Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis

 (11)
Šį pavasarį amerikiečių žurnalas „People" paskelbė, kad gražiausios pasaulio moters titulas atitenka „Oskaro" laimėtojai, aktorei Sandrai Bullock. Gražiausios moters titulą skiria redakcijos kolektyvas, tikslūs rinkimų kriterijai nėra paskelbti.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sužinojusi apie tai, 51 metų Holivudo aktorė nuoširdžiai nustebo. S. Bullock anksčiau yra prisipažinusi, kad gražiausi jai yra tie, kurie pernelyg nesistengia atrodyti tobulai.

Savo didžiausiu įkvėpėju šiandien aktorė vadina penkiametį sūnų Louisą. Jį Sandra įsivaikino visai mažutį. „Kai pirmą kartą paėmiau Louiso ranką į savąją, supratau, kad tai ir yra mano gyvenimo tikslas. Būtent jo dėka šiandien jaučiuosi ir stipri, ir graži, – sakė aktorė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų
Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Sandra Bullock, tuomet dar būdama ištekėjusi, 2010 metų sausį įsivaikino trijų su puse mėnesių juodaodį kūdikį, kurio vardas Louisas Bardo. Berniukas gimęs Naujajame Orleane. Netrukus po šio įvykio, tų pačių metų pavasarį Oskaro laimėtoja išsiskyrė su vyru, kuris jai buvo neištikimas.

Sandra Bullock sako, kad dėl savo sūnaus ji gali viską. "Mano žodis - įsakymas. Lepinimui skirti dėdės ir tetos, namuose taisykles nustatau aš"- yra sakiusi ji.

Louisas iki šiol nežino, kuo užsiima jo mama. Sandra saugo jį nuo bereikalingo šurmulio ir įtampos.

Iš visų komplimentų, kuriuos Sandra girdėjo per savo gyvenimą, gražiausi yra tie, kuriuos jai sako sūnus.

Kartą Sandra Bullock guldė sūnų miegoti ir pasakė jam, kad mylės amžinai, net tada, kai jau bus sena ir raukšlėta. "O iš kur atsiranda raukšlės?", – paklausė berniukas. "Tikiuosi, kad todėl, jog daug juokiuosi", – išsisukti bandė aktorė. "Tada tu nebūsi sena, tu būsi tiesiog laiminga", – atsakė jis.

Laisvai vokiškai kalbanti aktorė nepamiršta savo vokiškų šaknų ir vokiečių kalbos moko savo sūnų. "Noriu, kad jis mokėtų susikalbėti su Vokietijoje gyvenančiais giminaičiais", - yra sakiusi aktorė.

2010-ieji aktorei buvo itin dramatiški - kovą S.Bullock buvo apdovanota „Oskaru" Geriausios aktorės kategorijoje už vaidmenį filme „Nematoma pusė" (angl. „The Blind Side"), o netrukus po to žiniasklaidoje pasklido informacija apie jos dabar jau buvusio vyro Jesse Jameso neištikimybę. 

Pora jau buvo įsivaikinusi Louisą Bardą Bullocką, po  skyrybų įsūnio globos teisės atiteko Sandrai. Šiandien ji – vieniša mama, be galo mylinti savo mažylį.

Gražiausia pasaulio moteris atskleidžia savo motinystės paslaptis
© Vida Press

Kiekvieną vakarą paklausiu savęs, ar viską padariau geriausio, ką galėjau dėl savo sūnaus", – viename interviu atviravo Sandra. Ji prisipažįsta, kad turėdama sūnų jaučiasi taip, lyg pati būtų grįžusi į vaikystę. "Atsikeliu, pagaminu pusryčius, nuvežu Louisą į darželį, grįžtu, turiu laiko sau. Taip, aš pavargstu, bet šiandien mano gyvenimas yra mano sūnus", – sako ji.

Paklausta, ar nenorėtų įsivaikinti dar vieno mažylio, Sandra sako apie tai rimtai nesvarsčiusi. Ir priduria, kad Louisas auga apsuptas vaikų, tad bendravimo su kitais mažyliais jam netrūksta.

S. Bullock taip pat yra atlikusi įsimintinus vaidmenis tokiuose filmuose, kaip „Gravitacija" „Piršlybos" ir „Mis Slaptoji agentė ir kt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Daugkartinę Europos ir pasaulio šokių čempionę trys vaikai įkvėpė imtis naujos veiklos (1)

Portalo TavoVaikas.lt naujos rubrikos KURIANTI MAMA viešnia šiandien – veikli moteris ir trijų vaikučių mama Lauryna.

Dainininkė Beata Wilkin: po skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Ypatingą dukrytę auginanti mama: kodėl aš pasidariau savo pirmąją tatuiruotę (3)

Sanna Karosas, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos Klaipėdos apskrities skyriaus koordinatorė pasakoja savo istoriją

Du vaikus įvaikinusi šeima įvardijo didžiausius patiriamus sunkumus

Du vaikus į šeimą priėmę Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė įvardijo, ko trūksta įtėviams ir globėjams Lietuvoje.

Tapusi mama Giedrė įgyvendino savo svajonę, kuri gimė iš meilės kelionėms ir fotografijai (1)

Portalas TavoVaikas.lt atidaro naują rubriką KURIANTI MAMA apie šeimas, kurias vaiko gimimas įkvėpė naujiems iššūkiams. Šiandien kviečiame susipažinti su žavia ir veiklia Vincento mama Giedre.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė: kaip keičiasi moters pasaulis susilaukus kūdikio

Ne paslaptis, jog motinystė – tai gamtos sukurtas vienas natūraliausių ir tobuliausių moters savirealizacijos būdų. Kartu tai ir įstabi bei atsakinga dovana moteriškai prigimčiai.

5 vaikų mama: „Aš labai myliu Lietuvą“

Penkis vaikus auginanti Neringa rašo tinklaraštį „Mama su šypsena kišenėje“. Kovo 11 - osios proga – šventiniai Neringos pamąstymai.

Ieva Mackevičienė: laukdamasi antro vaiko darai mažiau klaidų

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto įsigyti būtiniausius daiktus, kurių prireiks vos vaikui gimus.

Neseniai mama tapusi Kylie Jenner sulaukė kritikos strėlių

Jauniausioji Kardashianų šeimos sesutė Kylie mama tapo šių metų vasario 1-ąją.

Olga Malaškevičienė: „Pirmiausia savo vaikui turi būti tėvas, tik paskui – draugas“

„Visi trys vaikai yra tokie skirtingi, kad genofondas mūsų šeimoje neturi jokios reikšmės“, – linksmai pokalbį pradeda Olga. Ji su vyru Gediminu augina tris dukras. Dvi iš jų – biologinės, o trečioji – jauniausioji – įvaikinta.

K. Zvonkuvienė: noriu, kad vaikai augtų tikintys, garbingi, kuklūs, kultūringi, mandagūs, gerbtų tėvus ir aplinkinius

Katažina Zvonkuvienė įsitikinusi, kad tėvai vaikams yra veidrodis, tad ji ir siekia juo būti savo vaikams.

S. Paltanavičius: mūsų didžioji klaida – manyti, kad vaikus auklėti ir ugdyti turime ne mes, o kažkas kitas

Viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie partizanų vaidmenį pokario laikotarpiu, apie valstybės simbolius ir jų vietą, apie emigraciją ir tėvynės meilę. Ginčai, nuomonės, pranešimai – visa tai veikia kiekvieną šeimą, kurios namuose bent kartais įjungiamas televizorius ar radijas.

Kristina Savickytė - Damanskienė turi tris patarimus visiems tėvams

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė apie motinystę: reikia įsiklausyti į savo prigimtį

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.