Iš vestuvių – į gimdyklą: pagimdė Švedijos princesė (FOTO)

 (5)
Šiandien – vėl džiugi diena Švedijoje. Po savaitgalį praūžusių princo Carlo Philipo ir jo išrinktosios Sofios Hellqvist vestuvių, šiandien karališkieji rūmai pranešė, jog sūnelio susilaukė jaunojo sesuo, princesė Madeleine.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dar savaitgalį Švedijos karališkoji šeima rinkosi švęsti princo Carlo Philipo vestuvių. Princesė Madeleine su šeima taip pat dalyvavo iškilmėse. Daili suknelė pabrėžė pūpsantį nėščiosios pilvą, tačiau niekas neįtarė, kad praėjus 48 valandoms po šventės ji jau laikys ant rankų naujagimį.

Nuotraukų galerijoje - princesė Madeleine brolio vestuvėse.

Už JAV bankininko Chriso O'Neillo (40) ištekėjusi Švedijos princesė Madeleine (33) antrą kartą tapo mama. Šiandien 13.45 jai gimė sūnus. Šeima jau augina pusantrų dukrytę Leonore.

Iš vestuvių – į gimdyklą: pagimdė Švedijos princesė <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Princesė Madeleine su dukryte Leonore.
© Vida Press

Tai trečiasis Švedijos karalienės Silvios ir karaliaus Carlo XVI Gustafo anūkas. Trejų metų dukrytę augina jų vyriausioji duktė, sosto paveldėtoja princesė Victoria.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Pirmasis Kate Middleton pasirodymas viešumoje po antrojo gimdymo
Žinomų nėščiųjų stiliaus katastrofos

Gimdymo detalės

Netrukus po gimdymo, Stokholmo ligoninės, kurioje gimdė princesė, atstovai surengė spaudos konferenciją. Joje informavo, kad princesė į gimdymo namus atvažiavo 6 ryto. Gimdymas prasidėjo šiek tiek anksčiau numatytos datos. Planuojama gimdymo data buvo šio mėnesio pabaiga.

Gimdymas vyko natūraliai ir be komplikacijų. Berniukas gimė 3080 gramų ir buvo 49 cm ūgio. Gimdyme dalyvavo ir princesės vyras, kuris nukirpo gimusiam sūnui virkštelę.

Jeigu ir toliau viskas klostytis sklandžiai, rytoj princesė su sūneliu keliaus į namus.

Pirmąkart gimdė JAV

Princesės Madeleine dukrytė Leonore tapo didžiąja sesute. Tikrasis Leonore vardas yra Leonore Lilian Marija. Ateityje ji turės ir Gotlando hercogienės titulą.

Įdomu, kad pirmagimę Švedijos princesė gimdė Niujorke, tik krikštyti grįžo į gimtinę. Dabar sūnaus susilaukė Stokholme, kuriame paskutiniu metu gyveno. Vasario mėnesį, kai Leonore sukaks dveji metukai, karališkoji pora dėl vyro darbų žada persikelti gyventi į Londoną.

Iš vestuvių – į gimdyklą: pagimdė Švedijos princesė <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Princesė Madeleine pasipuošusi Švedijos nacionaliniais rūbais.
© Vida Press

Po gimdymo praėjus parai, buvo išplatinta naujagimio nuotrauka. Jo vardas iki šiol nepaskelbtas.

Iš vestuvių – į gimdyklą: pagimdė Švedijos princesė <sup style="color: #ff0000;">(FOTO)</sup>
Princesės Madeleine sūnui - viena para.
© Reuters/Scanpix

Princesė Madeleine ir Chrisas O'Neillas susituokė 2013 metų vasarą Stokholme. Princesė Madeleine ne kartą žiniasklaidos buvo pakrikštyta viena gražiausių Europos princesių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Kaip kurstyti tarpusavio santykius, kad vyras ir žmona jaustųsi nuolat įsimylėję (1)

Koučingo specialistų lektorių Smiltės (39 m.) ir Rolando (52 m.) Juraičių šeimoje auga keturi vaikai – Marija Patricija (19 m.) Teodoras (9 m.), Leonardas (7 m.) ir Glorija Ana (5 m.). Pora ne tik pati stengiasi dėl savo santykių, bet ir dalijasi patarimais su kitais.

Iš Vilniaus į kaimą išsikėlusi Toma čia atrado ramybę ir laiko sau

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Toma Peštenė.

Išskirtiniai kadrai, kai mažieji princai tampa tiesiog vaikais

Tokių akimirkų dažnai neišvysi: Didžiosios Britanijos sosto paveldėtojai su mama, Kembridžo hercogiene Catherine Middleton, dūksta pievoje su kitais vaikais.

Trijų dukryčių mama Asta: labai norėjosi jas aprengti savo mezginiais

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Asta.

Gražiausios akimirkos iš karališkųjų krikštynų Švedijoje (FOTO)

Švedijos princesė Madeleine ir jos sutuoktinis Christopher O'Neill pakrikštijo trečiąją savo atžalą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: saldainių ir dovanų vaikams už perskaitytas knygas niekada nežadu

Septynių vaikų mama Sabina Daukantaitė įsitikinusi, kad knyga turi būti tarsi stiklinė vandens – visada šalia.

Jaudinanti Monikos išpažintis: galėjau bet ką paaukoti, kad galėčiau tapti mama (5)

Savo laišku aš noriu įkvėpti ir padrąsinti negalinčias vaikelio susilaukti šeimas. Viskas yra įmanoma! Tiesa, tam reikalinga kantrybė ir didžiulis noras, bei antrosios pusės palaikymas sunkiu metu. Tik mano atveju dar prireikė ir gydytojų bei vaistų...

Kaip šiandien gyvena vyriausia pasaulyje ketvertuko motina, juos pagimdžiusi 65 metų

Prieš trejus metus, 2015 metų gegužės mėnesį, pasaulį apskriejo žinia, jog į rekordų knygą pretenduoja naujas pasiekimas: 65 metų vokietė išnešiojo ir pagimdė ketvertuką. Tai vyriausia pasaulyje moteris, susilaukusi ketvertuko.

Simona: dažniausiai kurdavau, kai vaikas miegojo, iš to kilo ir veiklos pavadinimas

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Pažintis su kauniete Radvile: nuosavo verslo įkvėpimu tapo dukrytė ir noras ją puošti

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Radvilė.

Mažajam princui buvo iškilusi reali grėsmė

Vyras teisme prisipažino raginęs surengti išpuolį prieš mažąjį britų princą Džordžą.

Apie didelę šeimą svajojanti Simona: vaikas tikrai nėra priežastis užsidaryti tarp keturių sienų (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Simona.

Išskirtinė pažintis su trynukus auginančia kauniečių šeima

Retai sutiksi žmonių, kurie niekuo nesiskundžia, kurie savo gyvenimą mato tik šviesiomis spalvomis ir, kaip patys sako, viskas jiems lengva.

Dviejų sūnų mama Gintarė kuria tai, kas vaikų miegelį daro saldesnį

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Gintarė.

Sveikuoliškų užkandukų receptą sukūrusi Jurgita atrado širdžiai mielą pomėgį (2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, užsukite pas mus ir užpildykite anketą (ją rasite čia). Šiandien pas mus svečiuojasi Jurgita.