Pakrikštyti Monako karališkieji dvynukai PAPILDYTA+FOTO

 (19)
Dar nespėjo nutilti šurmulys Didžiojoje Britanijoje, kur prieš savaitę, gegužės 2 dieną, gimė mažoji princesė, Princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton dukrytė, o akys krypsta į dar vieną karališkąją šeimą ir jos kūdikius. Gegužės 10 dieną pakrikštyti Monako sosto įpėdiniai dvyniai Jacques ir Gabriella.
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dvyniams krikštynų dieną sukanka lygiai penki mėnesiai. Monako bei viso pasaulio smalsuoliai antrą kartą pamatė juos viešumoje. 2014 metų gruodžio 10 gimę dvyniai iki šiol vienintelį kartą viešai buvo pristatyti netrukus po gimimo, kai su tėvais pozavo susirinkusiems monakiečiams rūmų balkone.

Nuotraukų galerija – iš šiandien vykusių krikštynų:

TAIP PAT SKAITYKITE:
Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų
Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Priminsime, kad 2011 metais susituokę kunigaikštis Albertas (57) ir kunigaikštienė Charlene (37) dvynių susilaukė 2014 metų gruodžio 10 dieną. Jie gimė Monake, Charlene anytos, kunigaikštienės Grace, vardo ligoninėje. Mergaitė pavadinta Gabriella Therese Marie, o dviem minutėm jaunesnis brolis – Jacques Honoré Rainier. Pastarasis vardas suteiktas kunigaikščio Alberto tėvo garbei – kunigaikštis Rainier mirė 2005 metais.

Nors dukrytė ir gimė pirmoji, šalies sosto pirmuoju įpėdiniu tampa berniukas. Monake galiojantis įstatymas suteikia šią privilegiją berniukams, nesvarbu, kad jie yra jaunesni už seses.

Pakrikštyti Monako karališkieji dvynukai <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA+FOTO</sup>
© AP/Scanpix

Dvyniai gimė anksčiau numatyto laiko, todėl kurį laiką turėjo praleisti ligoninėje. Tik po kelių savaičių kunigaikštis parsivežė į namus pagausėjusią šeimyną.

Pakrikštyti Monako karališkieji dvynukai <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA+FOTO</sup>
© AFP/Scanpix

Krikštynoms pasirinkta data neatsitiktinė. Gegužės 10 dieną daugelyje pasaulio šalių, Monake taip pat, švenčiama Motinos diena.

Monako katedroje mažylius pakrikštijo arkivyskupas Bernardas Barsi, kuris sutuokė Albertą bei Charlene. Abu vaikai turės skirtingus krikšto tėvus, jais pakviesti tapti artimiausi giminaičiai.

Pakrikštyti Monako karališkieji dvynukai <sup style="color: #ff0000;">PAPILDYTA+FOTO</sup>
© AFP/Scanpix

Krikštynas buvo galima stebėti dideliame ekrane prie rūmų, taip pat jos buvo transliuojama per televiziją bei internete.

Po iškilmių Katedroje, Albertas ir Charlene pėsčiomis grįžo iki rūmų, tai yra maždaug 200 metrų. Tuo metu karališkąją šeimą sveikino visi susirinkusieji.

Nuotraukų galerijoje - šios dienos krikštynų akimirkos.

Visą laiką santūri ir mąsli kunigaikštienė Charlene krikštynų dieną buvo linksmai nusiteikusi ir daug šypsojosi. Akivaizdu, kad motinystė jai suteikė daug laimės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tapusi mama Laura rado mėgstamą veiklą, kuri palengvina kitų jaunų tėvų gyvenimą

Laura su šeima gyvena Klaipėdos priemiestyje. Dvejų metukų Domanto mama šiomis dienomis taps dviejų sūnų mama. Radusi laisvą minutę Laura pasakoja apie motinystės įkvėptą naują veiklą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė – apie motinystę ir intuiciją

Sabina Daukantaitė – rašytoja, terapinio romano „Vandeninės moterys” autorė, kūrybinės agentūros vadovė, tinklaraščio „7 taškai” autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė ir septynių vaikų mama.

Nieko gera nežadančią sūnaus diagnozę žinoma moteris išgirdo nėštumo metu

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas.

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.

Linksmas istorijas pasakojanti Inga siekia savo svajonės

Išėjusi motinystės atostogų, Inga su šeima iškeliavo į Vokietiją. Būtent čia ir gimė motinystės įkvėptos veiklos – tinklaraščio LINKSMORIJOS – idėja.

Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti

Portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA sulaukia didelio jūsų dėmesio. Jeigu norite tapti jos heroje, užpildykite anketą ČIA. Na, o šiandien susipažinkime su dar viena veiklia, kūrybinga ir įkvėpimo nestokojančia mama.

Nėštumo metu diagnozę „vėžys“ išgirdusi Vaida dėkoja ją ir sūnų išgelbėjusiems medikams

Po širdimi nešioti gyvybę ir sužinoti, jog kiaušidėje rastas cistinis darinys turi navikinių ląstelių - kiekvienai būsimai motinai ši žinia būtų gniuždanti.

Kare kojų netekusi 50-metė JAV senatorė tapo mama

Pirmą kartą kūdikio susilaukė pareigas einanti JAV senatorė.

Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.

Atvira trijų vaikų tėčio išpažintis: aš nuogas

Tai mano istorija, kurią ilgai laikiau savyje ir nemaniau kad kada norėsiu pasidalinti, bet šiandien noriu.

Naujos veiklos vilnietė Janina ėmėsi pamačiusi internete vieną filmuką

Janina Isiūnienė – auksarankė iš Vilniaus – šiandien mūsų rubrikos „Kurianti mama“ viešnia. Moteris pasakoja, kaip ją motinystė įkvėpė imtis visiškai naujos veiklos – savo rankomis kurti mielus žaislus.

Netrukus gimdysianti Kate Middleton pasielgė netradiciškai (1)

Balandžio mėnesį trečio vaikelio susilauks Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton.

Į Lietuvą sugrįžtanti Birutė Jakučionytė: vaikai yra tėvų mokytojai

Sukūrusi ne vieną socialinį projektą Lietuvoje, parašiusi dvi atviras knygas apie savo gyvenimą ir skyrybas su savo keturių vaikų tėčiu, Birutė Jakučionytė jau šešti metai gyvena Anglijoje.

7 vaikų mama apie karjerą ir savirealizaciją – tai įmanoma!

Sunku patikėti, bet moteris yra išties toks nepaprastas sutvėrimas, sugebantis ne tik dovanoti gyvybes, bet ir jas tinkamai išugdyti nepamirštant ir savo gyvenimo pašaukimo.

Antro vaikelio besilaukianti Erika miega po tris valandas: dėl vaikų padarysiu viską

Šių metų mūsų atradimas – naujoji portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA, kurios dėka mes kaskart susipažįstame su veikliomis, kūrybingomis ir įkvėpimo nestokojančiomis mamomis. Šiandien mūsų viešnia – antrojo vaikelio besilaukianti 26 metų Erika iš Kauno.