TAVO VAIKO premjeroje – animacinė žaislų pasaka MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS

Tiesiai iš žaislų lentynų į kino sales atvyksta mėgstamiausi mažųjų princesių herojai! Sekmadienį, spalio 1 d. per TAVO VAIKO premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" – ryškiaspalvė lietuviškai dubliuota animacija: MANO MAŽASIS PONIS. FILMAS. Pamatykite pirmieji!

Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto. Netrukus paaiškėja, kad piktasis Karalius Uraganas ir jo padėjėja, grėsminga vienaragė nulaužtu ragu Šešėlė kėsinasi užimti laimingąjį Ponių miestą.

Žėrutė su draugėmis pasiryžta išgelbėti gimtąjį miestą ir išsiruošia toli už Ponių šalies ribų. Į kelionę, kurioje jų laukia daugybė nuotykių, iššūkių, išbandymų ir naujų draugų. Poniukių pasiryžimas, užsispyrimas ir už visus išbandymus stipresnė draugystė nugalės visas kliūtis ir suras paslaptingą ginklą, padėsiantį nugalėti Karalių Uraganą.

Lietuviškai filmo herojus įgarsino: Žėrutę – Neringa Nekrašiūtė, Kniauklį – Giedrius Arbačiauskas, Šešėlę – Ugnė Žirgulė, Rausvutę – Indrė Endriukaitė, Nuožmūną – Algirdas Dainavičius, Skraidukę – Inga Mikutavičiūtė, Kapitonę Plunksną – Neringa Varnelytė, Karalių Uraganą – Andrius Žiurauskas.

Spalio 1 d., sekmadienį, per „Tavo vaiko" premjerą visuose kino centruose „Forum Cinemas" įvyks pasakos „Mano mažasis ponis. Filmas" pirmieji seansai, nes filmas Lietuvos kino teatrų repertuaruose pasirodys tik nuo spalio 6 d. Per „Tavo vaiko" premjerą bus rodoma lietuviškai dubliuota filmo versija 3D formatu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis