Oksana Zlatkovaitė– Šemberienė: „Kol kas motinystė man – tas jausmas, kai bijosiu ir bijosiu dėl savo vaiko“

Baigiantis gegužės mėnesiui, į jūsų namus beldžiasi naujasis, birželio mėnesio, TAVO VAIKO žurnalas. Vyriausioji redaktorė Gitana Šeštokienė apžvelgia svarbiausias numerio temas.

Buvusio futbolininko ilgamečio Lietuvos futbolo rinktinės gynėjo Deivido Šembero (40 m.) ir jo žmonos Oksanos Zlatkovaitės-Šemberienės (35 m.) šeimoje jau daugiau kaip mėnesį auga pirmasis jųdviejų vaikas – dukra Lukrecija. TAVO VAIKO žurnalo redaktorė Rūta Rukaitė pakalbino Oksaną.


Oksana, prabėgus pirmajam motinystės mėnesiui, kaip ją apibūdintumėte?


Kai palyginu gyvenimą prieš tai ir dabar, skirtumas toks, kad atsirado neapsakomas atsakomybės jausmas, kartais net varginantis, bet gerąja prasme. Prieš tai 35–erius metus gyvenai laisvai, atsakydamas tik už save, nė vienas žmogus nebuvo nuo tavęs priklausomas, o dabar staiga supranti, kad esi susaistyta nematoma bambagysle su savo kūdikiu, tu jam esi pats svarbiausias žmogus, o jis – visiškai priklausomas nuo tavęs. Atsiranda tiek baimių, kurių niekada gyvenime neturėjai. Dabar bijau, kad bevalgydama neužspringtų, kad nesusirgtų, vėliau bijosiu, kad darželyje kas nors su žaislu neužvožtų, paskui – kad susiras netinkamą vyrą. (juokiasi) Kol kas motinystė man – tas jausmas, kad bijosiu ir bijosiu dėl savo vaiko.


Ar nėštumas buvo sunkus?


Priešingai, nėštumas buvo labai lengvas, kol laukiausi, net bijojau tuo džiaugtis, bet dabar jau galiu pasakyti – man buvo lengva, gera, neprailgo. Draugės sako, kad dėl to, jog priaugau nedaug svorio, man fiziškai nebuvo sunku. Priaugau apie 10 kilogramų, iš ligoninės grįžau sverdama tiek, kiek ir prieš nėštumą.


Visą interviu skaitykite naujausiame „Tavo vaiko“ ( nr. 6) žurnale.


Kitos temos:


Sūnui tėtis – pirmasis herojus, dukrai – pirmoji meilė. Tėčio dienos proga uždavėme 2 klausimus 5 žinomiems tėčiams. Skaitykite str. „Tėti, tėti, kaip gera tave turėti!“
Dovanoti dažnai yra maloniau, negu gauti dovanų, tačiau sugalvoti, ką dovanoti, kartais gali būti net labai nemenkas iššūkis. Profesionalų patarimai besiruošiantiems krikštynoms Eglės Racevičiūtės str. „Reikia pagalvoti“.
Šį kartą rubrikos „Vaikų mada“ modelius puošėme dėvėtais drabužiais, mat tose parduotuvėse galima atrasti tokių „lobių“ ir už kiekvienam prieinamą kainą. „Boutique coffee“ produkto vadovė, mūsų modeliukų mama Kristina, mielai sutiko pasidalyti savo istorija, kodėl savo vaikus rengia beveik vien dėvėtais drabužiais (str. „Lobių paslaptys“). 
Turbūt kiekviena mama turi savo kūdikio pirmųjų kartų dienoraštį, kuriame įrašyta pirmos šypsenos, pirmo dantuko, pirmo žingsniuko data. Tačiau ar tikrai žinome, ką vadinti pirmaisiais savarankiškais kūdikio žingsniais? Atsakymas – str. „Einu pats“.
Praėjusiame žurnalo numeryje su mamomis vaikštinėjome po Vilniaus senamiestį, šį kartą išsiruošėme į Kauną. Kur su vežimėliais išsiruošia Kauno mamos? Skaitykite str. „Po laikinąją sostinę“.
Projektas „Pakviesk į savo miestą“


Šį kartą vaikštinėjome po Kauną, bet galime atvažiuoti į bet kurį Lietuvos miestą, tik parašyk mums laišką ir pakviesk. Laiškų laukiame info@tavovaikas.lt 


Viršelyje – 5 metų Agita, „Saulės siela“ nuotrauka (FB – Saulės sielos studija)


Žurnalas TAVO VAIKAS nr.6
Žurnalas TAVO VAIKAS nr.6


Mama Diana: „Kad laukiuosi dukrytės, sužinojau būdama 42–ejų, jau trečią mėnesį nėščia. Kai sūnui Arvydui pasakėme, kad turės sesę, jis nesutriko: „Bus Augustė.“ Duktė gimė rugpjūčio 3 d., per Augustės vardadienį. Bet tėtis užprotestavo. Teko greitai ieškoti kito vardo. Paėmiau į rankas laikraštį ir akis užkliuvo už šokėjos Agitos Banytės pavardės. Pagalvojau, kad labai gražus vardas, be to, siejasi su brangakmeniu agatu, taip pat labai skania to paties vardo duona. Dukrytė labai judri, smalsi, šoka, dainuoja, žaidžia šachmatais. Jai gimus mudu su vyru dar ilgai nepasensime!“Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis