Gimdymas greitkelyje: vaiką priėmė policininkas (FOTO)

Trečiojo vaikučio besilaukianti Mariah Ostler iš Jutos valstijos (JAV) tikėjosi saugiai nuvažiuoti iki ligoninės ir čia pagimdyti. Ji drąsiai sėdo už vairo ir leidosi į kelionę. Tačiau vaikelis labai skubėjo, tad moteriai neliko nieko kito, kaip tik sustabdyti automobilį, paskambinti pagalbos telefonu ir... pagimdyti.Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Kaip prisipažino ponia Ostler, ji prieš gimdymą nuvežė šešiametį sūnų pas močiutę. Būtent tada ir pajuto pirmuosius sąrėmius. Niekur nestodama, atidavusi vaiką, ji važiavo tiesiai į ligoninę. Deja, labai

retais atvejais gimdymo veikla būsimoms mamoms vystosi žaibiškai. Taip buvo ir šįkart.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Gražiausia pasaulyje mergaite tituluojamai Kristinai žadama puiki karjera

Astrologė Saulė atskleidžia, kokie bus vaikai, gimę pirmąjį 2015 metų pusmetį

Paskambinusi pagalbos tarnybai, moteris spėjo pasakyti, kad jai nubėgo vaisiaus vandenys ir ji jaučia didžiulį norą stumti. Mariah pridūrė, kad ji rikiuojasi į kitą kelio juostą, kad galėtų saugiai sustoti ir tuo pat metu jaučia, kad nebegali sustabdyti jau visai čia pat gimstančio vaiko.


AP/Scanpix

Kai į pagalbą atvyko policijos patruliai, lygiai po minutės gimė sveikas naujagimis berniukas, svėręs daugiau kaip 4 kg.

AP/Scanpix

Greitkelyje dirbęs patrulis Josh Carr buvo pirmasis, paėmęs gimusį mažylį ant rankų ir suvyniojęs jį į marškinius. Būtent jis ir pasakė moteriai vaiko lytį, kad gimė berniukas. „Tai buvo labai jaudinantis momentas, panašiai taip jaučiausi tik tada, kai gimė mano paties vaikai“, – vėliau sakė vyras žiniasklaidai.

AP/Scanpix

Po gimdymo 32 metų moteris su kūdikiu buvo nugabenti į artimiausią ligoninę. Kitą dieną čia juos aplankė policijos patruliai bei dispečerė, atsiliepusi telefonu. Gimdyvė prisipažino, kad kelias minutes ją buvo apėmusi panika, kad ji gimdys visiškai viena, be niekieno pagalbos. Tačiau moteris sugebėjo susitvardyti ir pasakė sau: „Yra, kaip yra, nereikia panikuoti dėl to, ko negaliu pakeisti".

AP/Scanpix

Vasario pirmąją gimusiam berniukui moteris vardo dar neišrinko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis