Dovana vaikams - Kalėdų pasaka apie fėjas

Artėjant gražiausioms metų šventėms siunčiame jūsų mažiesiems šilt Kalėdų dovaną – edukacinę muzikinę video pasaką „Gerumo snaigės“. 


„Gerumo snaigių“ idėją inspiravo karantinas, paskatinęs išgryninti svarbiausias vertybes, ir širdžiai mielas susitikimas su fėjų pasaulio kūrėja rašytoja Edita Lei. Įkvėpta šio stebuklingo pasaulio ir supratusi, kad nėra nieko brangiau už laiką kartu su artimiausiais žmonėmis, ėmiausi ieškoti būdų, kaip su dukra tą laiką galime leisti įdomiau. Pradėjau kurti daineles, jas atlikdavome kartu su Gabriele. Pamažu dainelės rado savo istoriją ir virto pasaka, kurią spektaklyje seka aktorė Daiva Rudytė“, – pasakojo A. Čižauskaitė-Butkaliuk.


,,Gerumo snaigės
,,Gerumo snaigės" filmavimo akimirkos
Pranešimas spaudai


Pagrindinį vaidmenį „Gerumo snaigėse“ sukūrė Gabrielė Butkaliuk. Nuo dvejų metukų dainuojančiai ir šokančiai šešiametei jau pažįstamos įvairių festivalių ir konkursų scenos, TV žiūrovai mažąją solistę prisimena iš projekto „Du balsai – viena širdis“, ji yra šių metų konkurso „Dainų dainelė“ laureatė. Nors scena Gabrielei įprasta nuo mažumės, filmavimasis muzikinėje pasakoje jai tapo nemenku choreografiniu ir vaidybiniu iššūkiu, tačiau jaunoji atlikėja jį puikiai įveikė padedama režisierės Marijos Simonos Šimulynaitės.


„Gabrielė – artistiškas ir talentingas vaikas. Džiaugiuosi intensyviu ir įkvepiančiu filmavimo procesu. Dirbdamas su jauniausiais artistais turi apsišarvuoti milžiniška kantrybe, būti pasiruošęs daugybę triukų, rekvizito, žaislų, staigmenų ir, be abejo, saldainių. Visa tai padeda išgauti tikrą emociją, kuri reikalinga kamerai“, – pasakos kūrimo užkulisius atskleidė M. S. Šimulynaitė. Režisierė pabrėžė, kad labai trūksta šviesių ir pozityvių kūrinių vaikams, o ir juos perteikti kur kas sunkiau nei negatyvias emocijas. 


„Tikiuosi, kad ši pasaka ne tik ras kelią į mažųjų širdis, bet ir jų tėveliams primins, jog verta gyventi dėl vaikų. Taip papildome save, tampame kūrybiškesni, pozityvesni ir stipresni, gebame geriau valdyti savo ego. Tegu „Gerumo snaigės“ bent kruopelę gerumo atneš į kiekvienus namus“, – kalbėjo A. Čižauskaitė-Butkaliuk. 


Muzikinės video pasakos nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=3YFw0tpNA4Q


,,Gerumo snaigės
,,Gerumo snaigės" filmavimo akimirkos
Pranešimas spaudai


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis