Šventė vaikų mieste BABY CITY sukvietė daug žinomų šeimų

Vaikų miestas BABY CITY kovo 9-ąją buvo paskelbęs linksmybių diena ir pakvietė į renginį visai šeimai, vykusį „Ogmios mieste“ įsikūrusioje parduotuvėje.

Visą dieną BABY CITY buvo laukiamos šeimos, draugų kompanijos ir būsimieji tėveliai. Atvykusiųjų laukė įvairios pramogos, paskaitos, dirbtuvėlės, šou, konkursai, linksmybės ir, be abejo, dovanos. Šventės programa buvo tikrai įspūdinga: nuo renginių vaikams, naudingų paskaitų būsimiems ir esamiems tėveliams iki naujų kolekcijų ir mados ženklų pristatymų. Pavyzdžiui, atėjusieji išvydo šio sezono naujieną – pirmą kartą Lietuvoje pristatyti JOOLZ vežimėliai.


Šventėje dalyvavo Julija Žižė su dukromis, Irūna Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku Čeponiu ir sūnumi, Sotera Šveikauskaitė, Patricija Gadžijeva su sūnumi, Laura ir Šarūnas Mazalai su vaikais, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė su vaikais, Goda Skačkauskaitė-Jokubaitienė su vaikais, Indrė Trusovė su šeima. Renginį aplankė ir daug tinklaraštininkių, kuriančių tinklaraščius apie tėvystę. 


Pardavimų ir marketingo vadovė Simona Kšenavičiūtė: „Vilniuje naujai duris atvėrusi didžiausia Baby City/Toy city parduotuvė Lietuvoje kviečia susipažinti su bene didžiausiu prekių vaikams asortimentu bei naujausiomis jų kolekcijomis. Parduotuvė išties įspūdinga savo asortimentu: po vienu stogu rasite kelis šimtus vežimėlių nuo ekonominės klasės iki pačių stilingiausių, atitinkančių aukščiausius mados standartus. O 7 tūkstančiai žaislų nepaliks nei vieno vaiko abejingo! Parduotuvėje viską, ko reikia, ras ne tik jau turintys vaikų, tačiau ir besilaukiančios mamytės. Čia rasite ir didžiausią vaikiškų drabužėlių asortimentą su jau pamėgtais ir gerais žinomais prekių ženklais „OVS Kids“, „Mothercare“, „Coccodrillo“.


Šventės akimirkos
Šventės akimirkos
Organizatorių archyvas


Be didžiulio prekių asortimento, parduotuvėje įrengta vaikų žaidimo zona, kur vaikai gali išbandyti žaislus bei saugiai praleisti laiką. Specialiai būsimoms mamoms bei mamoms su mažais vaikais įrengtas modernus mamos kambarys, kuriame jaukiai galima pasirūpinti mažyliu.
Kviečiame apsilankyti visas šeimas!

Užsakymo nr.: PT_54419

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis