Naujame vaizdo klipe dainininkė Marija Akelan nusifilmavo su dukryte

Naujajame dainininkės Marijos Akelan vaizdo klipe – jos dukrytė Sofija, kuri yra neįtikėtinai panaši į mamą. Vaizdo klipas „Lopšinė" nufilmuotas dainai „Atsibodo“ iš dainininkės autorinių dainų albumo "Eternity of Dreams". Tai mini filmas apie nepamirštamą mamos ir dukros laiką kartu bei šilčiausias vaikystės akimirkas.

Gražuolė Sofija lyg du vandens lašai panaši į savo mamą Mariją Akelan, būtent šį panašumą ir ypatingą jų dviejų ryšį įamžino vaizdo klipo režisierius Dangiras Augulis: "Žydintys kvapnūs bijūnai, krioklio čiurškėjimas, ramiai plaukiantys debesys, paslaptingi medžių šešėliai, kreksintys ančiukai tvenkinio krante, pasakų skaitymas šiltame mamos glėbyje, kartu įveikti pirmieji gyvenimo labirintai, patys skaniausi ledai – tokį vaikystės džiaugsmų fontaną norėjome perteikti".


Marija Akelan ir dukrytė Sofija
Marija Akelan ir dukrytė Sofija
Erikos Čebatorienės nuotr.


„Ši daina – tai lopšinė. Iš pradžių sukūriau muziką pianinu ir skambindavau ją savo dukrai, o vėliau atsirado ir tekstas. Filmavimas vyko žydinčiuose Vilniaus universiteto Botanikos soduose. Švelnų bei romantišką mamos ir mergaitės įvaizdį sukūrė plaukų ir vizažo meistrė Jelena Šestakova. Mažoji Sofija puikiai susidorojo su savo vaidmeniu. Ji su nekantrumu laukė savo pirmojo profesionalaus makiažo, filmavimo ir visą dieną kartojo eilėraštį, kurį ji deklamuoja vaizdo klipo pradžioje. Tai ištrauka iš rašytojos Daivos Čepauskaitės eilėraščio „Kuo kvepia mamos". Jį mergaitė išmoko vaikų darželyje ir padeklamavo mamai motinos dienos proga.


Sofija
Sofija
Erikos Čebatorienės nuotr.


„Šis eilėraštis nuostabus, jis palietė mano širdį, – prisipažįsta Marija. – Sofija vis prašė nusifilmuoti vaizdo klipe, tai buvo viena iš jos milijono vaikiškų svajonių. Man labai norėjosi ir buvo malonu svajonę išpildyti. Su kūrybine grupe sukūrėme saulėtą ir jaukų filmuką. Man šis vaizdo klipas turi ypač didelę reikšmę, tiksliau pasakius, man jis yra neįkainojamas, juk jame nusifilmavo mano mylimoji dukrytė, kuri labai greitai auga ir keičiasi kiekvieną dieną. "


  


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis