Pristatomas naujas žurnalas, skirtas vaikus su autizmo spektro sutrikimais auginančioms šeimoms

Daug aktualios informacijos ne tik autistiškų vaikų tėvams, bet ir visiems, susiduriantiems savo darbe bei aplinkoje su autizmo sutrikimų turinčiais vaikais, pristato jau antrasis Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ išleistas žurnalas „Lietaus vaikai“.

Pirmasis žurnalo numeris sulaukė daug palankių visuomenės atsiliepimų. Jis buvo pateiktas dviem būdais – ir spausdintas, ir elektroninė versija.


Šiandien Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ džiaugiasi galėdama pristatyti jau antrąjį žurnalo numerį, kurį dėl bendruomenės surinktos paramos pavyko išspausdinti 1000 vnt. tiražu bei padidinti puslapių skaičių. Spausdinta žurnalo versija pasirodys liepos 31 d.


Na, o dabar, žurnalo kūrėjai ir leidėjai pristato elektroninę žurnalo versiją, kurią nemokamai galite skaitykite ČIA.


Šiame numeryje rasite daug naudingos informacijos apie autistiškų vaikų auginimą: leidinyje pristatoma sensorinių priemonių kompensavimo programa ir specialiųjų poreikių nustatymo pakeitimai. Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ yra be galo dėkingi šio numerio herojams ir autoriams - Jonui Ruškui, Urtei Neniškytei, Eglei Steponėnienei, Irinai Butkienei ir daugeliui kitų.


Antrasis žurnalo numeris
Antrasis žurnalo numeris
Leidėjų nuotr.


Rugpjūčio 7 dieną Vilniuje esančioje socialinio verslo kavinėje „Pirmas blynas“ vyks žurnalo "Lietaus vaikai" antrojo numerio sutiktuvės! Jeigu norite pabendrauti su žurnalo autoriais ir herojais gyvai bei gauti nemokamą spausdintą žurnalo kopiją, organizatoriai kviečia susitikti šiame renginyje. Daugiau apie jį – feisbuke: https://www.facebook.com/events/442554976542861/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis