Kaunas vienai dienai taps mamų ir tėčių sostine

Jeigu į duris beldžiasi gandrai, ar ant rankų jau sūpuojate mažylį, jeigu norite būti ne dviese, o trise, tačiau nepavyksta, eigu norite sužinoti apie vaikų priežiūrą ir psichologiją, tačiau pasiklydote interneto platybėse, jeigu aktuali informacija pie darželius, ligonines ir kitas įstaigas tuomet nepraleiskite vienintelio, būsimoms ir esamoms šeimoms skirto renginio „Esu mama“.

Jau rugsėjo 22 dieną 9 – 16 valandomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame renginyje galėsite ne tik įsigyti reikalingiausių daiktų mažyliams ir visai šeimai, pramogauti vaikų erdvėje, susitikti su specialistais, kurie atsakys į jums rūpimus klausimus, bet ir nemokamai pasiklausyti įvairių paskaitų dominančiomis temomis.


Legendinis gydytojas, akušeris-ginekologas Romualdas Šemeta būsimiems tėčiams ves praktinį užsiėmimą apie vyro pagalbą moteriai gimdymo metu. Čia jų lauks naudingi patarimai, padrąsinimo žodžiai bei išsami informacija apie tai, kaip palengvinti padėtį bei pasiruošti vaikelio atėjimui į šį pasaulį. Tuo tarpu moterims pasiruošti gimdymui ir nugalėti jo baimę padės akušerė Marija Mizgaitienė.


Visos būsimos ir šviežiai „iškeptos“ mamos kviečiamos apsilankyti psichologės Sigitos Valevičienės vedamoje paskaitoje tema „Išprotėjusi motinystė. Kaip išprotėti sveikai?“. Jos metu sužinosite, kodėl mamas užvaldo tokios frazės kaip „mes pamiegojome“, „mums išdygo dantukas“ ir kaip naujo žmogaus atsiradimą suderinti su karjera ir savo norais. O apie teisingą vaikų auklėjimą ir ugdymą pasakos psichologė Ramunė Murauskienė.


Renginio metu gydytoja akušerė-ginekologė Lina Čiaplinskienė palies itin opią problemą su kuria susiduria daugelis moterų. Ji ves paskaitą tema „Makšties infekcijos nėštumo metu ir pogimdyviniu laikotarpiu“, kurios metu kalbės apie dažniausiai pasitaikančias infekcijas, jų požymius, galimas komplikacijas ir gydymą.Žinomas tinklaraštininkas, komunikacijos specialistas, knygos „Mamų eilės“ autorius bei trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas papasakos savo istoriją apie laiką su vaikais išėjus vaiko priežiūros atostogų, kuri, galbūt, įkvėps daugiau tėčių žengti svarbiausią žingsnį jų gyvenime - išmainyti darbą į tėvystės „atostogas“.


Aušra/„Dienoraštis Mamoms“ nuotr.


Tuo tarpu lektorė Aušra Bružienė ves paskaitą tema „Aš + vaikas = viena komanda“, kurios metu kalbės apie ryšį su vaikais ir bendrų tikslų siekimą.


Aušra/„Dienoraštis Mamoms“ nuotr.


Renginyje „Esu mama” veiklos netrūks ir mažiausiems mugės lankytojams. Kol tėveliai apžiūrinės parodos prekes ar klausysis naudingų paskaitų, vaikučiai galės stebėti edukacinio socialinio teatro „Ridikėlių mokyklėlė“ aktorių spektaklį „Tigro pusryčiai“, kurio metu ne tik susipažins su laukinio gyvūno - tigro mėgstamiausiu maistu, bet ir mokysis apie tinkamus mitybos įpročius. Vaikų kūrybinė studija „Pink Panda“ kvies prisijungti prie vykstančių lavinimo užsiėmimų, o mamos, norinčios išmokti įvairių šokių stilių su vaikučiais ant rankų arba nešioklėse, galės išbandyti tarptautinės organizacijos „Joimove“ rengiamus šokius su kūdikiais.


Aušra/„Dienoraštis Mamoms“ nuotr.


Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla su mažaisiais žais saugaus eismo žaidimus ir rinks kelio ženklų dėliones, Kauno policija kvies kartu piešti ir pasivažinėti vaikišku policijos motociklu. Dekoracijų studija „Kvadratu“ pasitiks kiekvieną mažąjį princą ar princesę apsilankiusius vaikų pramogų zonoje dovanodami jiems po balioną, piešti kartu kvies šeimų švenčių restoranas „Dėžutis“ , o virtualią erdvę kurs ir mažuosius džiugins „Dronautas“.


Aušra/„Dienoraštis Mamoms“ nuotr.


Nemokamas renginys „Esu mama” vyks jau šį sekmadienį, rugsėjo 22 d. 9 – 16 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis