Astrologija: kuo išskirtiniai vasario mėnesį gimę vaikai?

Vasario mėnuo pagal numerologiją – antrasis mėnuo, kurį žymi skaičius 2. Tai tarsi užkoduoja, kad šį mėnesį gimusieji turėtų padėti moterims, silpnesniems – senyvo amžiaus žmonėms, taip pat ir gyvūnams. Visiems, kurie yra silpnesni, negali už save pakovoti.

Nuo mažų dienų vertėtų mokyti vasarinukus, kad silpnesniuosius reikia ginti, jais būtina rūpintis. Vasarį gimę žmonės dažnai gali būti ekstravagantiški, užsibrėžę sau didelių tikslų, matantys ateities viziją.


Konsultuoja astropsichologė Samanta Zachh.


Vasario Vandeniukai


Šį mėnesį gimusiems Vandeniams būdingesnės visos vandeniškos savybės: polinkis būti nestandartiškam, kitokiam, siekimas žvelgti į ateitį, labiau domėtis naujovėmis, technologijomis, norėjimas sukurti kažką naujo ir netradiciško. Vasarinukams reikia išmokti būti tokiems, kurie suteikia pagalbą kitiems, o ne atvirkščiai. Jiems reiktų galvoti ne vien tik apie paprastus buitinius dalykus, o įjungti savo protines galias ir siekti kuo daugiau išsilavinimo, kad galėtų kurti ne smulkius, o tikrai globalius ir visuomenei naudos teikiančius dalykus.


Vaikams – vasario Vandeniukams – būtina išmokti rūpestingumo, o tėvai tiesiog privalo per daug jų nespausti į rėmus, leisti būti netradiciškiems, skleisti savo pozityvias idėjas. Išklausykite savo Vandeniukų idėjų, net jeigu jos jums atrodys kvailokos ar neįgyvendinamos. Mažiesiems Vandeniams tiesiog būtina išsikalbėti ir pasipasakoti. Jiems svarbu svajoti, kurti, mąstyti, domėtis mokslu, inovacijomis, viskuo, kas susiję su ateitimi. Jeigu jūsų vaikas susidomi kažkokiu vienu dalyku, tiesiog leiskite į jį gilintis tiek, kiek jam tai atrodo reikalinga. Vasario Vandeniai mėgsta analizuoti vieną dalyką ir su tuo susijusioje srityje pasiekti aukštumų. Atminkite: tarp Vandenių yra labai nemažai mokslininkų, galbūt ir jūsų vaikas pasuks tuo keliu. 


Žurnalą TAVO VAIKAS pirkti internetu pigiau - tik 2.99 Eur/vietoj 3.99 Eur. Spausk NORIU!

 

Vasario Žuviukai


Visos Žuvys – ir gimusios vasario pabaigoje, ir kovo mėnesį – turi didžiulį norą rūpintis kitais žmonėmis. Tuo itin pasižymi vasario Žuviukai: jie trokšta, kad visi žmonės, ypač silpnesni, aplink juos pasijustų daug geriau. Žuviukai turi polinkį sugerti visų žmonių emocijas į save, dėl to neretai jaučiasi negerai ir nesupranta, kodėl taip nutinka. Mažiesiems Žuviukams nuo vaikystės reiktų įskiepyti, kad jie – atskiri žmonės, kurie ne visada turėtų tapatintis su kitais. Jie labai nori padėti kitiems žmonėms, tiesiog išjausti ir užjausti. Tai gali būti sunku ne tik suaugusiam žmogui, ką jau kalbėti apie vaikus... Todėl Žuviukus reiktų išmokyti šiek tiek atsiriboti, kad per daug neįsijaustų į aplinkinių problemas, kurių galbūt net negalima išspręsti ir tai ne jų jėgoms.


Žuviukams reiktų išmokti skirti savo jausmus, savo problemas nuo kitų. Mažosioms Žuvims labai svarbūs kūrybiniai procesai, drąsiai leiskite juos į visus su menu susijusius būrelius – piešimo, šokio, vaidybos ir pan. Žuviukai labai mėgsta plaukioti savo mintyse, susikurti kažkokį savo iliuzijų pasaulį ir jame gyventi. Jiems labai svarbu nuo pat mažų dienų sekti pasakas ir nuolat parodyti, kur yra pasakų pasaulis, o kur realus. Žuviukams labai svarbu atskirti, kas vyksta realybėje, kas tikra, o kas netikra. Kai Žuviukai per daug gyvena savo iliuzijų pasaulyje, jaučiasi vieniši ir nori atsiriboti nuo kitų. Jie linkę susikurti savo dogmas ir taisykles, kaip pasaulis turėtų atrodyti pagal juos.


Daugiau įdomių straipsnių rasite vasario žurnalo "Tavo vaikas" numeryje. O žurnalą nusipirkti (kaip ir ankstesnius numerius) galite internetu (PIRKTI), taip pat turime nuostabių prenumeratos pasiūlymų ir dovanų (PRENUMERUOTI).Vasario numeris
Vasario numeris
Redakcijos archyvo nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis