Astrologija: kokiomis savybėmis pasižymi kovo mėnesį gimę vaikai?

Kovo mėnuo – trečiasis metų mėnuo ir tai susiję su tuo, kad turėsite peržiūrėti visą savo vaiko, kuris gimęs kovą, auklėjimo sistemą. Trečiąjį mėnesį gimusiesiems reiktų taikyti visiškai kitus auklėjimo metodus, nei buvo jūsų giminėje ar šeimoje. Tėvams, auginantiems kovo mėnesį gimusius vaikus, reikia perduoti visiškai naujovišką ir kitokį auklėjimą nei tą, kuris vyravo anksčiau visoje jų aplinkoje. Išdrįskite tiesiai pažvelgti į klaidas, kurias darė jūsų tėvai, pabandykite jų nekartoti su savo kovinukais. 


KOVO ŽUVIUKAI


Auklėjant Žuviukus, reiktų pasinaudoti visa savo intuicija. Būtent intuicija ir pasižymi kovo mėnesį gimę Žuviukai – jie geba įsijausti, įsiklausyti. Jie puikiai jaučia kitą žmogų, jo emocijas, nuotaikas. Lygiai taip pat geba jausti aplinką, ypač meną. Jeigu jūsų Žuviukas nori meno, suteikite jam to – leiskite į būrelius, meno terapijas, leiskite tarsi pasinerti į meną.


Kovo Žuviukai itin kūrybiški, geba tiesiog intuityviai gauti idėjų, kūrybinių minčių. Žuviukų kūrybiškumas nėra išmoktas, o ateinantis iš vidaus. Jeigu auginate kovo Žuviuką, atkreipkite didelį dėmesį į vaiko emocijas: jiems šiukštu negalima gniaužti jausmų, tėvai turėtų būti itin atidūs, kad nenuvertintų vaiko vidinio pasaulio. Klausykitės savo mažylio, ką jis sako, ką jis jaučia. Ir ne tik tada, kai kalba apie save, bandykite perskaityti jo jausmus, kai jis kalba ir apie kitus. Pasakos naudingos visiems vaikams, o Žuviukams ypač.


Tik dar svarbu atkreipti kovo Žuviuko dėmesį, kur realybė, o kur pasaka. Mokykite juos, kas yra realybė, kas yra pasakos, tačiau priminkite, kad emocijos, nors ir nematomos, vis dėlto yra tikros ir realios. Kuo daugiau leisite kurti, įgyvendinti Žuviuko svajones, idėjas, projektus, tuo jūsų vaikas bus laimingesnis. Ir niekada nepamirškite, kad kovo Žuviukams būtina išsikalbėti ir negniaužti savo emocijų. Tinkamai auklėti kovo Žuviukai užauga itin kūrybingi žmonės. Jie geba daugiau nei kiti suprasti ir pajausti. Kovo Žuviukai tarsi kempinės geria kitų žmonių emocijas – ir geras, ir blogas, o iš to jie pasidaro savo išvadas.


Apie kovo mėnesį gimusius Avinukus skaitykite naujame žurnalo "Tavo vaikas" kovo numeryje, kurį įsigyti galite pigiau internetu - už 2.99 EUR vietoj 3.99 EUR. Prenumeruoti žurnalą ir gauti dovanų galite čia - PRENUMERUOTI, arba tel. 8 5 2477730.


Žurnalo
Žurnalo "Tavo vaikas" kovo numeris
Redakcijos archyvo nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis