100 apkabinimų: laimėk puikių prizų kasdien!

Kviečiame dalyvauti naujame konkurse, kuriame prašysime jūsų vieno dalyko – pažado kuo dažniau apkabinti savo vaikus!

„100 apkabinimų" – tai socialinis-edukacinis projektas, kurio tikslas - kelti rūpinimosi vaikais problematiką bei skatinti tėvus kurti stipresnį emocinį ryšį, žengiant paprastus žingsnelius – dažniau apkabinant vaiką.

Apkabinimai padeda vaikui augti emociškai ir fiziškai stipresniam, stiprina imunitetą, o svarbiausia - kuria artimą emocinį ryšį su tėvais. Dažnesni apkabinimai nulemia vaiko gebėjimą kurti santykius ir netgi mokymosi rezultatus. Daugiau apie projektą – www.100apkabinimu.lt.

Konkurso užduotis:

Nusifotografuoti su vaiku ar vaikais. Nuotraukoje turi matytis sukryžiuoti ir apipaišyti pirštai, vaizduojantys apsikabinimą. Tai – pažadas apkabinti mylimus žmones dažniau.

Kitos konkurso sąlygos:

Konkurse kiekviena šeima gali dalyvauti tiek kartų, kiek nori. Laimėti viena šeima konkurse gali vieną kartą.

Konkursas tęsiasi iki balandžio 20 dienos.

Konkurso laimėtojai bus renkami 5 etapais:

- 4 laimėtojai bus paskelbti balandžio 15 dieną TAVO VAIKO feisbuko paskyroje.

- 4 laimėtojai bus paskelbti balandžio 16 dieną TAVO VAIKO feisbuko paskyroje.

- 4 laimėtojai bus paskelbti balandžio 17 dieną TAVO VAIKO feisbuko paskyroje.

- 4 laimėtojai bus paskelbti balandžio 20 dieną TAVO VAIKO feisbuko paskyroje.

- 4 laimėtojai bus paskelbti balandžio 21 dieną TAVO VAIKO feisbuko paskyroje.

Kiekvienam iš laimėjusiųjų atiteks projekto „100 apkabinimų" mecenato - EMOLIUM - produktų rinkinys: vonios emulsija, kūno emulsija ir kremas.

Prizai laimėtojui bus išsiųsti asmeniškai į bet kurį Lietuvos miestą.

Apie dovanas:

EMOLIUM vonios emulsija


EMOLIUM vonios emulsija skirta smagioms ir rūpestingoms maudynėms. Į vandens pripildytą vonelę įpylę 15 ml emulsijos, 15 minučių palepinkite kūdikį ar vaiką vonios procedūromis.

Ši vonios emulsija ne tik drėkina, minkština odą, gydo sausos odos problemas, bet ir apsaugo ją nuo išorės veiksnių.

Vonios emulsija turi ir valančiųjų savybių - pašalina nuo odos paviršiaus prakaitą, negyvą epidermį, dirginančias medžiagas ir mikroorganizmus, todėl papildomų prausimo priemonių naudoti nereikia.

Po rūpestingų maudynių gydytojai rekomenduoja patepti odą kūno emulsija - tai apsaugos maudymosi metu sudrėkintą odą nuo pasikartojančio išsausėjimo ir sumažins niežėjimą. O kodėl nevainikavus maudynių šiltu ir raminančiu apkabinimu?

Rekomenduojama: įprastoms maudynėms, taip pat tinka atopinės, sausos ir net labai sausos, šiurkščios ir suskeldėjusios, sudirgusios, niežtinčios odos maitinimui bei higienai.

Sudedamosios dalys: 65 proc. parafino aliejus, 7 proc. kaprilo ir kaprino rūgščių trigliceridai, 3 proc. makadamijos riešutų aliejus, 3 proc. sviestmedžio sviestas, 2 proc. avokadų aliejus, 2 proc. kukurūzų aliejaus trigliceridai, 7, 7 proc. izopropilopalmitatas.

EMOLIUM kūno emulsija


EMOLIUM vonios emulsija skirta rūpestingai priežiūrai kasdien. Puikiai tinka sausos ar net labais sausos kūno odos priežiūrai.

Emulsija ne tik drėkina odą, bet ir surišdama vandenį, išsaugo odos drėgnumą, taip pat atkuria odos hidrolipidų sluoksnį, todėl oda tampa minkštesnė ir elastingesnė. Kompensuodama tarpląstelinių medžiagų lipidų kiekį, emulsija apsaugo kūdikio ar vaiko odą nuo išorės veiksnių - saulės, cheminių medžiagų, purvo ir pan.

Kūno emulsiją rekomenduojama naudoti kasdien, taip pat ir po maudynių. Tai juk puiki proga pamasažuoti savo vaikutį! Moksliniais tyrimais įrodyta, kad net ir švelnus paglostymas turi didelį poveikį vaiko fiziniam ir emociniam vystymuisi.

Rekomenduojama: kasdienei sausos ir labai sausos, dirglios, šiurkščios, atopinės odos priežiūrai.

Sudedamosios dalys: 4 proc. kaprilo ir kaprino rūgščių trigliceridai, 3 proc. šlapalas (urea), 1 proc. natrio hialuronatas, 3 proc. fucogel, 3 proc. makadamijos riešutų aliejus, 4 proc. sviestmedžio sviestas, 5 proc. parafino aliejus, 2,5 proc. glicerinas, 0,25 proc. alantoinas.

EMOLIUM kremas


EMOLIUM kremas tinka prižiūrėti sausėti linkusias vietas. Jis riebina, drėkina ir maitina odą. Ji tampa minkštesnė ir elastingesnė. Be to, kremas neleidžia išsausėti odai ir atkuria hidrolipidų sluoksnį, kuris padeda išsaugoti odos atsparumą išorės veiksniams bei išlaikyti odoje esančią drėgmę.

Žaidžiate slėpynes ar gaudynes? Kodėl šio žaidimo dalimi negalėtų tapti odos priežiūra? Pagaukite, patepkite rankytes ar išsausėjusią nosytę ir jokiu būdu nepamirškite smagiausio žaidimo finalo - šilto apkabinimo.

Rekomenduojama: kasdienei sausos ir labai sausos, dirglios, šiurkščios, atopinės odos priežiūrai.

Sudedamosios dalys: 4 proc. kaprilo ir kaprino rūgščių trigliceridai, 3 proc. šlapalas (urea), 1 proc. natrio hialuronatas, 3 proc. fucogel, 3 proc. makadamijos riešutų aliejus, 4 proc. sviestmedžio sviestas, 5 proc. parafino aliejus, 2,5 proc. glicerinas, 0,2 proc. alantoinas.

Užsakymo nr.: PT_67685572

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis