M. Jaggerio duktė iš pradžių taps močiute, o tik tada - mama FOTO

Neeilinė situacija Micko Jaggerio giminės istorijoje. Garsiojo rokerio Micko Jaggerio duktė Jade (42) po mėnesio taps močiute, o po dviejų - trečią kartą mama.

Tapti vienu kartu ir močiute, ir mama pasitaiko tikrai nedažnai. Ypač šiais laikais, kai gimdyti ryžtasi vis vyresnės moterys, ir gimdanti 20 - metė yra kone didesnė retenybė, negu 40 - metė. Visgi toks "abrakadabra" kartais nutinka. Šį kartą gandrai taip ėmė ir papokštavo su visiems žinoma šeima. Legendinis Mickas Jaggeris vienu metu taps ir proseneliu, ir seneliu.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Atvira išpažintis: nelaukiu gimdymo, nes nežinau, kaip išgyvensim
Buvau šokiruota, kai pamačiau gimdyklą

Šiuo metu Micko Jaggerio anūkė Assisi (21) yra aštuntą mėnesį nėščia, o jos mama Jade (42), Micko duktė, laukiasi vaiko septintą mėnesį.

Jade ir Assisi Jagger
Vida Press

Iš tiesų į močiutę keturiasdešimtmetė papuošalų dizainerė nėra panaši. Visuomet jaunatviška, pasitempusi - tokią ją galima pamatyti šėliojančią su draugėmis, pavyzdžiui, Kate Moss, Ibizoje arba Goa kurortuose.

42 metų moteris mama taps trečią kartą.
Vida Press

„Man smagu pasakyti, kad močiutė taps dar ir mama", - savo paskyroje Instagrame rašė garsiojo rokerio duktė.

Mama ir duktė gimdys mėnesio skirtumu.
Vida Press

Tai, kad jos duktė Assisi vaikučio laukiasi pakankamai anksti, būdama 21 -erių, Jaggerių klano atstovė nesureikšmina. Esą, visos giminės moterys pirmojo vaiko susilaukė gana anksti. Pavyzdžiui, dukters Assisi ji susilaukė būdama 20 - ies, po to dar pagimdė kitą dukterį - Amba Isis.

Jade (42) ir Assisi (21) Micką Jaggerį padarys proseneliu ir seneliu.
Vida Press

Taigi, Mickas Jaggeris balandį pirmą kartą taps proseneliu. Iš viso Mickas turi 7 vaikus.

Tai bus trečiasis Jade Jagger vaikas, o jos duktė Assisi laukiasi pirmagimio.
Vida Press

Šiuo metu roko legenda išgyvena netektį - pranešama, jog rasta negyva Micko Jaggerio mergina L'Wren Scott. Su dizainere Mickas Jaggeris pora buvo nuo 2001 metų.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis