Kodėl Adele bijo gimdyti antrą vaiką?

Po sūnaus gimimo patyrusi pogimdinę depresiją, dainininkė Adele tik dabar apie tai viešai prisipažino. Interviu garsioji moteris sakė, kad bijo antrą kartą gimdyti.

Ne kartą rašėme apie pogimdinę depresiją ir jos padarinius. Daugelis moterų patiria pogimdinę depresiją, garsenybės – ne išimtis. Apie pogimdinę depresiją atvirai prabilo Vladimiro Kličko sužadėtinė Hayden Panettiere, o šį kartą – dainininkė Adele.

Neseniai 28 m. britų dainininkė Adele davė interviu žurnalui „Vanity Fair". Atlikėja papasakojo, kad pagimdžiusi sūnų Angelo, sirgo pogimdine depresija. Liga buvo tokia sunki, kad ji nusprendė daugiau negimdyti. Tiesa, ji pati įveikė ligą be gydytojų pagalbos, nevartojo antidepresantų. Dainininkė nenorėjo bendrauti su tomis, kurios išgyveno pogimdinę depresiją.

„Užsispyriau. Mano vaikinas įkalbinėjo pakalbėti su vaikų susilaukusiomis moterimis, o aš atsakiau: „Eik žinai kur? Nesitampysiu su krūva mamyčių."

Laikui bėgant Adele ėmė daugiau bendrauti su draugėmis, kurios turi vaikų, nes jos suprato, apie ką kalbama. Galiausiai dainininkė rado būdą išbristi iš depresijos: „Nusprendžiau kiekvieną savaitę skirti sau pusdienį ir daryti tik tai, ko noriu, pati viena, be mažylio. Mano draugė paklausė: „Tu ką, rimtai? O kaltė tavęs negraužia?" Atsakiau, kad graužia, bet ne taip stipriai, kad to nedaryčiau. Tampi geresne mama, jei skiri sau daugiau dėmesio."

28 m. dainininkė žurnalui „Vanity Fair" sakė, kad iki gimdymo turėjo labai vienašališką suvokimą apie pogimdinės depresijos simptomus: „Maniau, tai pasireiškia tuo, kad nenori būti su savo vaiku, bijai, kad gali jį sužaloti, visą laiką baiminiesi, kad kažką darai negerai, nepakankamai. Bet aš tiesiog buvau pametusi galvą dėl savo vaiko. Man atrodė, kad netinkamai atlieku savo naują vaidmenį. Galvojau, kad nusprendusi gimdyti priėmiau netinkamiausią sprendimą gyvenime. Depresija būna įvairiausių formų."

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis