Nuotraukų konkursas "Myliu mamytę" +REZULTATAI

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse, kuris truks iki Motinos dienos, pirmojo gegužės savaitgalio. Apdovanosime net 5 dalyvius!

Yra viena diena metuose, kai mamoms skiriame ypač daug dėmesio, gražių žodžių ir pavasarinių gėlių. Tai - Motinos diena, pas mus švenčiame pirmąjį gegužės sekmadienį.

Ta proga kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse MYLIU MAMYTĘ!

Konkurso sąlygos:

- Konkurse vienam dalyviui galima dalyvauti daug kartų.

- Konkursas tęsiasi iki gegužės 5 - osios.

- Apdovanosime 5 dalyvius: 3 savo nuožiūra išrinks redakcija, o 2 rinksite jūs, balsuodami už labiausiai patikusias nuotraukas.

- Prizus, kuriuos dovanoja portalas TavoVaikas, reikia atsiimti redakcijoje Vilniuje.

Prizai:

Kotrynos Zylės knyga "Milžinas mažylis"

KONKURSO REZULTATAI:

Du laimėtojus rinkote jūs, balsuodami už labiausiai patikusias nuotraukas. Jūsų sprendimu, nuotraukos - laimėtojos yra šios:
Dar tris laimėtojus išrinko TavoVaikas.lt redakcija:Sveikiname laimėtojus ir kviečiame dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai tavovaikas@delfi.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis