Susipažinkite su inovatyviu žaislu - „Linkimals ™“ muzikiniu interaktyviu tinginuku

„Linkimals ™“ muzikinis interaktyvus tinginukas - inovatyvus žaislas, skirtas vaiko lavinimui.

„Linkimals ™“ technologija žaislus sinchronizuoja kartu dainuoti, kalbėti, šviesti. Interaktyvus tinginukas yra skirtas smagiam mokymuisi. · Daugiau nei 85 įrašai: dainelės, garsai, melodijos bei frazės!„Linkimals ™“ muzikinis interaktyvus tinginukas
„Linkimals ™“ muzikinis interaktyvus tinginukas
Organizatorių archyvas· Interaktyvus tinginukas ploja rankomis ir judina galvytę, mirksint ryškioms švieselėms ir grojant muzikai. Žaislas moko: abėcėlės, skaičių, spalvų, formų, žaidimų, dainelių.


· Paspauskite tinginuko koją, norėdami žaisti ir mokytis drauge. Šokite, plokite ir dainuokite kartu su tinginuku!


· Minkštos rankytės ir švieselės skatins mažylio tyrinėjimo įgūdžius.


· Dainelės „Į svečius kviečiu“, „Medžiuos aukštai“, „Kur gi jūs, kur gi tie vaikai“ bei spalvų, skaičių ir kitos dainos linksmai mokytis ir žaisti drauge.„Linkimals ™“ muzikinis interaktyvus tinginukas
„Linkimals ™“ muzikinis interaktyvus tinginukas
Organizatorių archyvas· Reikalingos keturios AA (LR6) dydžio šarminės baterijos (pridedamos). Įdėtos baterijos skirtos tik žaislui demonstruoti.


· Kai „Linkimals“TM draugai susiburia, jie kalbasi vienas su kitu, dainuoja ir kartu šviečia! Kiekvienas žaislas parduodamas atskirai ir atsižvelgiant į pasiūlą. „Linkimals“ žaislai sinchronizuojami tik su kitais tos pačios kalbos „Linkimals“ interaktyviais žaislais.


· Amžius: 9 mėn.+

Užsakymo nr.: PT_68253

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis