ŽUVYS ir jų santykiai su kitais Zodiako ženklais vaiko horoskopas

Astrologė Rita Vainauskienė pasakoja apie vaiką, kuris gimė po Žuvų ženklu. Kokie bruožai būdingi šiam vaikui, ir kaip jam sekasi sutarti su tėvais, kurių Zodiako ženklai kitokie, negu jo.

Po Žuvų ženklu gimęs vaikas yra ramus, taikus ir draugiškas. Jis negali pakęsti triukšmo, barnių ir smurto. Vaikui sunkoka sutelkti dėmesį į vieną kokį nors dalyką, sunku priimti sprendimą. Po Žuvų ženklu gimę vaikai yra gabūs. Jie nėra garbėtroškos ir to juos išmokyti beviltiška.

Bendras vaiko gyvybingumas nėra labai didelis. Tėvai turi jį apsaugoti nuo nusivylimų, nes jis susinervinęs gali susirgti bet kokia liga (galimos gerklės, plaučių ligos, virškinimo sutrikimai, ligos, susijusios su gleivinės ir vidaus sekrecijos liaukomis).

Žuvų ženklas simbolizuoja žmogaus kojas. Atidžiai rinkite savo vaikui batus, nes galima pilnapadystė, nuospaudos, lenkti pirštai. Jūsų vaikui nenaudingi baisūs pasakojimai, smurto scenos, liūdna muzika per televiziją, bei bendravimas su triukšmingais ar žiauriais žmonėmis. Nenaudingi jokie barniai, triukšmas, stresas.

Tokiam vaikui augti reikėtų ramios ir tylios aplinkos. Naudinga užsiimti menais, turėti naminių gyvūnų. Reikėtų jį išmokyti priimti sprendimus ir jų išreikalauti, atskirti svajones nuo realybės, mokyti sutelkti dėmesį.

Mama - Avinas apsisprendžia beveik nemąstydama, veikia irgi taip pat. O jos vaikas - Žuvys - laukia įkvėpimo. Sulaukęs jo, irgi negali imtis darbo, nes vis rūpinasi, kad kam nors nepakenktų savo neteisingu poelgiu.

Mama - Avinas nesižvalgo aplinkui, o Žuvys bando rasti paramą iš kiekvieno arti esančio. Aplinkinius žavi šio vaiko malonios manieros. Avinas, pasitaiko, užgauna kitus grubumu ir agresija, o štai Žuvys pasirengę paguosti kiekvieną.

Mažai Žuvytei trūksta pasitikėjimo savimi, ir čia labai naudingi pagyrimai ir palaikymas. Mama, savimi pasitikinti, apsieina ir be jų, bet būtina atkreipti dėmesį, kad jos vaikui jų labai reikia. Avinas -mama gali daug duoti savo Žuvytei, tik nereikia visko spręsti už vaiką. 

Šiai jautriai asmenybei reikia padėti rasti savo kelią gyvenimo vandenyne, o griežta, įpratusi vadovauti mama gali pastūmėti atžalą klaidingai pasirinkti. Jei mama - Avinas nepamirš to, vaikas atlieps į jos meilę dar didesne meile.

Tėtis - Avinas turėtų būti atsargesnis su savo mažąja Žuvyte, nes grubumas gali kainuoti ašarų potvynį... Staigūs susierzinimo protrūkiai gali nieko nereikšti pačiam Avinui, bet Žuvį sužeis į pačią širdį, ir jos pasitikėjimas savimi iš karto taps mažesnis.

Tėvas turėtų dažniau apkabinti vaiką, patikinti, kad jį labai myli. Šiam vaikui reikalingas pasitikėjimas savimi ir kitais. Bet jam dar reikalingas ir pakankamai protingas, kietas vadovavimas, todėl tėtis - Avinas turi stebėti, kad nebūtų per daug atlaidus arba per daug reiklus.

Mama - Jautis savo šiluma ir nuoširdumu apgobia Žuvytę ir suteikia tiek daug meilės, kad jautrus vaikas neturi abejonių, jog yra dievinamas. Jautis - mama supranta, kad jos meilė daug reiškia mažajai Žuvytei ir žino, kodėl to reikia. Jautis yra praktiškoji mama, o jos vaikui Žuvims reikalingos naujos pažintys ir įspūdžiai. Neverta vaiko ilgą laiką laikyti namuose - Žuvys turi stebėti pasaulį.

Mama - Jautis mėgsta ramų, tvarkingą gyvenimą ir leidžia vaikui vystytis savais tempais. Mama sugebės jam padėti susitelkti, giliau pažvelgti į gyvenimą ir pasiekti realios pažangos. Ji mokys savo Žuvytę gerų manierų, tik  nereikėtų tikėtis, kad ši iš karto išmoks ir įsisavins visas griežtas taisykles, arba taps tvarkinga. 

Ši pora nemėgsta ginčų, tačiau jei konfliktas pasiekia ribą, sprogti gali abu. Na, o priežasčių yra pakankamai: Žuvys gali sakyti ir netiesą, o tikinti mamą tuo patikės... Abu - ir Žuvys, ir Jautis - myli gamtą.  Į maistą abu žvelgia vadovaudamiesi tais pačiais interesais, o mama - Jautis yra gera virėja, todėl abu privalės stebėti savo svorį.

Jautis - tėtis moko vaiką sveikos nuovokos, kad jis elgtųsi tinkamai. Ir reikia pasakyti, kad vaikas labai stengiasi įtikti savo tėvui. Tačiau kartais paaiškėja, kad Žuvys tik nusileidžia Jaučiui, nes nori įtikti jam ir pamiršta apie savo poreikius. Beje,  ši jautri asmenybė negali būti prievarta verčiama - jai reikia tik padėti padaryti teisingą pasirinkimą.

Tėvas turi pripažinti, kad jo vaikas - Žuvys turi geresnę vaizduotę ir intuiciją, negu jis pats. Jis turi remti vaiko pastangas išreikšti save kūryboje ir suprasti, jeigu jo Žuvelė panorėtų būti menininku, aktoriumi ar muzikantu. Tėvas, žinoma, norėtų vaiką matyti šiek tiek rimtesnėje sferoje, tačiau jo Žuvelė nėra pernelyg praktiška. Tėvui geriau priimti savo vaiką tokį, koks jis yra, ir tuomet jų santykiai bus tikrai geri.

Mamos - Dvynių galvoje idėjų gausa, ir jos daugiausia skirtos sau, nes ji tiesiog nepakenčia nuobodulio. Ji nuolat kažką veikia, jai būtina bendrauti ir ji visur kūdikį ima su savimi, nesusimąstydama, ar jis to nori, ar ne. Motina turi suprasti, kad Žuvims nėra lengva būti tarp žmonių, todėl vaikui prie bendruomenės geriau priprasti pamažu.

Mažoms Žuvims patinka linksma atmosfera, kurią gali sukurti mama. Abu turi lakią vaizduotę ir kartu sugalvos įvairių žaidimų. Abu moka naudoti savo žavesį ir žino, kaip gauti tai, ko jie nori iš kitų. Mama - Dvyniai tai daro protingų žodžių pagalba, o Žuvys -  naudodamos pačią švelniausią šypseną.

Ši nekantri motina nori, kad jos vaikas sparčiai vystytųsi, tačiau Žuvelei taip gali nesigauti - gali tekti būti kantriems. Mamai bus įdomu skatinti savo vaiko vaizduotę, mokyti jį  įvairių dalykų. Tiesa, itin pasinerti į fantazijų pasaulį ši mama neleis.

Tėtis - Dvyniai yra išradingas, šmaikštus, ir lėtesniam vaikui - Žuvims - gali atrodyti nesuprantamas. Žuvys mėgsta gyventi lėčiau ir pavargsta nuo tėvo greičio.

Dvynys gali išmokyti Žuvį įveikti sunkias situacijas, sutelkti dėmesį, priimti sprendimus ir, jei reikia, apginti save. Visa tai užtruks, bet tėvas gaus vaikiško dėkingumo su kaupu. Vaikai - Žuvys greta tokio tėvo augs ne patikliu ir mieguistu svajotoju, bet ryžtingu, veikliu ir savimi pasitikinčiu žmogumi.

Jie abu yra labai artimi, ir tarp jų gali būti stiprus ryšys. Abu yra vandens ženklai ir alsuoja jausmais, emocijomis, nuoskaudomis ir rūpesčiais. Mama visada jaučia vaiko blogą nuotaiką, o jautrios Žuvys bandys kažkaip pralinksminti mamą - Vėžį, jei ji turi problemų. Bet toks itin glaudus ryšys turi savo neigiamą pusę, nes mama pripranta saugoti vaiką nuo bet kokių rūpesčių. Na, o  jam kada nors gyvenime teks už save atsakyti!

Gerai, jei motina turi savų pomėgių ratą, priešingu atveju ji gyventų tik savo vaiko interesais, o tai yra blogai jiems abiem. Žuvys turi turėti tam tikrą laisvę, kad taptų asmenybe su savais poreikiais.

Rūpestingas tėtis - Vėžys - skatins vaiko kūrybinį talentą. Jis džiaugsis, kai mažosios Žuvys norės piešti, arba kai tik paprašys, tuoj pat pirks muzikos instrumentą. Jis ves Žuvelę į baseiną - jie abu mėgsta vandenį. Jis palaikys visus jo interesus, tik lai pasirūpina, kad Žuvis nepiktnaudžiautų jo geru charakteriu! Žuvims patinka būti apsuptoms rūpesčio ir dėmesio, tačiau jos taip pat turėtų išmokti pasikliauti savimi.

Deja, abu yra tiek emocingi, kad negali išsiversti be susidūrimų. Abu negali pakęsti, kai jiems daromas spaudimas. Vėžys, norėdamas įtvirtinti savo autoritetą, gali virsti griežtu tėvu. Vos tik tėtis pakelia balsą, vargšė Žuvelė praranda pasitikėjimą savimi.

Žuvelę reikėtų dažniau girti - tai ją parems ir padrąsins. Tėvas turėtų padėti jai priimti sprendimus ir drąsiai kalbėti apie savo norus, lūkesčius. Vėžys ir pats yra drovus, ir jam nėra lengva, tačiau jis turi įveikti šį iššūkį, kad išmokytų savo vaiką savarankiškumo.

Mama - Liūtas daro Žuvies gyvenimą šiek tiek šviesesnį, negailėdama jai nei pagyrimų, nei meilės. Bet Liūtės neturėtų per daug savo vaiko spausti, reikalaudamos visokeriopos sėkmės, nes Žuvys neturi tiek energijos ir ambicijų, kiek jo mama. Tai jautri maža asmenybė su meniniais gebėjimais ir pernelyg lakia vaizduote, kuri kartais sukelia kančių.

Mama nori, kad  jos vaikui viskas pavyktų, o ypač tai, kas nepavyko jai pačiai. Žuvys turi platų pomėgių ratą, bet neverta versti ją daryti tai, kas motinos nuomone, „būtina". Jeigu toks vaikas yra perkrautas, jis ims ginti savąjį „aš", ir tik dėl to, kad išvengtų darbo.  Jam tiesiog reikėtų padėti nuspręsti, kas yra jam svarbu ir ko norisi. Liūtės dažnai prisiima teisę kontroliuoti savo vaiko gyvenimą, bet visa tai gali atimti iš Žuvų norą nors kažką daryti savarankiškai.

Žuvys vengia problemų ir nemėgsta, kai joms kas nors primetama prieš jų norą.  Jų švelnus būdas ir jautri  siela, ir jos visiškai neturi motinos ryžto. Kartais jos pernelyg drovios, nors paūgėjusios gali tapti daugiau bendraujančiomis ir drąsiomis.

Liūtas tėvas nori, kad jo vaikai būtų „aukštumoje", ir mano, kad griežtumu gali to išreikalauti. Jų abiejų labai skirtingi tikslai, Žuvys neturi ryžtingumo bei verslumo. Priešingai, tokie vaikai yra švelnūs, svajingi ir artistiški. Visa tai sunku suprasti tėvui, žinančiam, ko jis nori, ir mokančiam tai paimti iš gyvenimo. 

Žuvys nelabai vertina materialinę gerovę ir yra pasirengę būti paprastu, bet laimingu menininku, kai tuo metu tėvas norėtų, kad Žuvelė darytų karjerą, pavyzdžiui, banke.

Jei tėvas išmokys Žuvis tikėti savimi, kaip tai daro jis pats, tai bus labai naudinga vaikui. Vaikas vertina tėvo dosnumą ir gerumą, kurie kartais yra nelabai išoriškai matomi.  Na, o Liūtas visada pastebės savo vaiko atsidavimą ir meilę.

Mama - Mergelė stengiasi būti naudinga kitiems, o jos maža Žuvelė dovanoja viltingą šypseną visiems, kam tik jos reikia. Kaip matote, jos panašios, tačiau skirtingai nuo praktiškos mamos, Žuvys gyvena savo iliuzijų pasaulyje. Ji mėgsta svajoti ir kurti, o Mergelė prisikapsto prie pačių gyvenimo pagrindų, esmės ir net iki smulkmenų.

Galbūt šiai mamai nereikėtų iš savo vaiko tikėtis paramos buityje, nes Žuvys sutinka  gyventi ir netvarkoje. Praktiškai Mergelei nemažą nusivylimo suteiks Žuvų nesugebėjimas protingai valdyti pinigus. Šis vaikas taupiai Mergelei atrodo tiesiog švaistūnas. Galbūt Žuvys panorės namuose turėti katę, šunį ar jūrų kiaulytę, tačiau jai teks tenkintis auksine žuvele akvariume, nes mama tiesiog negali pakęsti nešvarumų.

Tėvas Mergelė svajoja apie klestinčią Žuvų ateitį ir gali labai supykti, jei vaikas nuspręs tapti „laisvu menininku". Tėvas yra labai praktiškas ir to paties laukia iš vaiko. Tačiau Žuvims norisi gyvenime daugiau pamatyti, o ne iki išėjimo į pensiją sėdėti prie stalo biure.

Bet viena dieną Žuvys padėkos tėvui - Mergelei už jo sveiką protą, patikimumą ir paramą. Mergelė, galbūt, ir neturi Žuvų vaizduotės, tačiau turi gerą širdį, ir, jei reikia, visada padės savo vaikui.

Ši mama rizikuoja išlepinti savo kūdikį! Ji perka jam dovanas arba naujus drabužius, bet gali pamiršti, kad mažai Žuvelei yra svarbiau žinoti, kad yra mylima, vertinama ir suprantama. Kodėl gi jai dar kartą to nepasakyti, užuot rodžius meilę daiktais ir pinigais?

Tik būtina, kad vaikui nesusidarytų įspūdis, kad viskas sukasi apie jį ir visi skuba vykdyti jo norus. Šiuo atveju jūs užauginsite reiklų ir kaprizingą vaiką. Geriau pamažu išmokyti jį savarankiškumo, be kurio tiesiog neįmanoma ko nors pasiekti gyvenime. 

Žuvims sunku priimti sprendimus, ir čia joms reikėtų padėti. Bet tai taip sunku, nes ir pati mama -Svarstyklės pasižymi neryžtingumu! Bet jie abu mėgsta daryti tai, kas suteikia malonumą kitiems. Abu nori patikti, ir čia jiems  padeda jų žavesys. Puiku, jei mama sugebės išmokyti Žuvį parodyti savo tvirtumą ir aiškiai įvardinti, ko ji nori, ir ko nenori.

Svarstyklės tėvas su savo vaiku elgsis taip, tarsi jis būtų pilnametis. Žinoma, nereikėtų būti pernelyg atlaidžiam, tačiau taip pat nereikėtų reikalauti iš vaiko to, kas jam dar per anksti pagal amžių.  Žuvys negreit suauga ir ilgai netampa nei rimtu, nei savarankišku.

Žuvys su savo tėvu  - Svarstyklėmis jaučiasi natūraliai ir laisvai. Šis tėvas padės Žuvelei tvirtai atsistoti ant kojų, nepaskęsti svajonėse ir iliuzijose. Jam patinka Žuvų rūpestingumas ir švelnumas. Žuvys kada nors prisimins savo vaikystę kaip laimingiausius gyvenimo metus.

Mama - Skorpionas turi suprasti, kad būtent jai teks apsaugoti vaiką nuo daugelio dalykų tol, kol jis išmoks būti atsakingas už save. Žuvys yra taip lengvai pažeidžiamos, tad mokyti jas atsparumo reikėtų labai atsargiai! Skorpionui yra lengva sužinoti žmonių paslaptis ir jo vaikas - Žuvys taip pat perims šį talentą. Bet vaikas vengs tiesos, jei žinos, kad ji nuviltų mamą. Žinoma, mama - Skorpionas supyks, jei supras, kad Žuvys ją klaidina, bet visada yra geriau apsieiti be ginčų. Ginčuose Žuvys praranda pasitikėjimą savimi, nuvertina save.

Žuvys dažnai naudoja talentą žavėti žmones, o Skorpionas pirmenybę teikia  manipuliavimui jais. Žuvų požiūris į pinigus mamai atrodo visiškai neatsakingas, taip pat jai nepatinka, kad lengvai įtakai pasiduodantis vaikas dažnai gailėdamasis kitų pamiršta apie savo interesus. Bet Žuvų gerumas verčia sušilti motinos - Skorpiono širdį, ir jai net norisi pasimokyti rūpestingumo iš jos švelnaus vaiko...

Tėtis - Skorpionas mėgsta bauginti Žuvis siaubingomis istorijomis, bet dar svarbiau, kad realiame gyvenime jis neišgąsdintų atžalos savo įpročiu komanduoti ir vadovauti. Žuvims reikia meilės ir palaikymo, kitaip joms sunku išmokti vertinti savo teigiamas savybes, kurių tikrai daug. Tačiau dėl per didelio tėvo griežtumo Žuvys gali netekti pasitikėjimo savimi.

Šaulys mėgsta gyventi laisvai ir lengvai, todėl Žuvims negresia griežta drausmė. Tiesa, mama turėtų įsitikinti, kad vaikas gali atskirti gerą nuo blogo. Jai pavyksta išmokyti Žuvį išmintingo požiūrio į gyvenimą, kuris apsaugos jos vaiką nuo daugelio bėdų. Motina - Šaulys taip pat būna blogos nuotaikos, ypač kai ji jaučia, kad gyvenimas yra nesuderinamas su jos idealistiniais lūkesčiais. 

Tokiu sunkiu metu mama turėtų galvoti ne tiek apie save, bet apie vaiką - šis gali pamanyti, kad motina yra nusiminusi dėl jo kaltės. Apskritai, vaikas - Žuvys reikalauja ypatingo dėmesio. Motina turės padėti Žuvims sutelkti dėmesį į namų darbus, išmokyti vaiką savarankiškumo. 

Motina - Šaulys yra sąžininga ir atvira, ji nemoka nieko slėpti ir nesupranta melo. Na, o svajotojos Žuvys pasiruošę papasakoti nebūtų istorijų, kartais tam, kad nenuliūdintų mamos. Žinoma, motina reikalaus tiesos.  Ji nesupranta, kodėl žmonės, o ypač jos vaikas, gali kalbėti ne tai, kas vyksta iš tikrųjų.

Tėvas - Šaulys turės pripažinti, kad Žuvys yra ne tokios azartiškos, kaip jis pats, ir ne visada gali išnaudoti galimybes, kurias jis joms siūlo. Žuvys turi savus tikslus gyvenime. Neverta iš vaiko atimti svajonių, net jei jos atrodo keistai. Bet juk tėvas širdies gilumoje ir pats šiek tiek svajotojas! 

Šauliui sunku susitaikyti su faktu, kad jo vaikai išauga individualistais. Tačiau nesvarbu, kaip klostosi Žuvų gyvenimas, jam reikia visada jausti tėvo supratimą ir meilę.

Mama - Ožiaragis yra išoriškai rami, bet ji tiksliai žino, ko nori. Ji ryžtinga ir tikslinga, tai ne snaudžianti Žuvis, kuri yra nusiteikusi plaukti per gyvenimą be didelių ambicijų. Motina mėgsta apsupti save daiktais, kurie yra tarsi jos gerovės simboliai, bet Žuvys beveik neturi materialaus intereso. 

Motina mėgsta atidžiai tvarkyti savo gyvenimą, kad viskas būtų savo vietoje ir jos kontroliuojama. Na, o Žuvys mėgsta laisvą gyvenimo būdą, kuris leidžia lengvai pereiti nuo vienos veiklos į kitą. Nėra jokios sistemos, ir mamai - Ožiaragiui yra geriau nesitikėti, kad jos vaikas lengvai pasiduos griežtai tvarkai. Gal motina ir manys, kad Žuvys yra visiškai nepraktiškos, bet ji supranta savo svajingą, kūrybingą vaiką. 

Ožiaragis taip pat mėgsta muziką ir meną, bet ne visada tai parodo. Mama rems Žuvų interesus meno srityje. Žinoma, ji bandys visais įmanomais būdais įspėti apie sunkumus, susijusius su kūrybine profesija, bet netrukdys vaikui siekti savo tikslų.

Ožiaragis tėvas žino, kaip gyventi, kad būtų  visų gerbiamas. Vaikas Žuvys neturi tėvo logikos, gyvena daugiausia svajonėmis, visada įsiklauso į savo jausmus ir netgi baugina tėvą pernelyg lakia vaizduote. 

Paauglystė gali būti Žuvims sunkus laikas. Tėvą nustebins stipri vaiko reakcija į visus jo reikalavimus, jis su liūdesiu prisimins tas dienas, kai jo mažoji Žuvelė bandė jam įtikti ir su malonumu priėmė viską, ką siūlė tėvai. Jei dabar abu pažvelgs į viską iš sveiko proto pozicijų, gali būti, kad Ožiaragis padės Žuvims sutramdyti savo užgaidas ir išmokys išvengti itin didelių nemalonumų.

Žuvis supranta savo motiną, ir tai padeda jiems sutarti. Be to, jie abu pasižymi ypatingu išsiblaškymu ir svajingumu. Vandenis visada yra panašus į tyrinėtoją, šią mamą domina visos naujos idėjos, net jei jos yra gana rizikingos. 

Mažoji Žuvelė labiau atsargi, nors šalia tokios motinos kas nors visada sužadins jos vaizduotę! Motina - Vandenis atvers savo vaikui kelią į knygų pasaulį, politiką, padės suprasti socialines problemas, išmokys jį turėti savo nuomonę. Ši mama duos visišką laisvę Žuvims, bet suteiks pakankamai patarimų, kad netyčia nepatektų į bėdą. 

Vandenis nori, kad Žuvys rastų savo vietą gyvenime, o ne bandytų įtikti kitiems. Ji laiminga stebi tai, kaip skleidžiasi artistiniai ir muzikiniai vaiko talentai.  Mama visada skatins Žuvelę, tačiau niekada nereikalaus to, ko vaikas nenori.

Tėvas Vandenis su malonumu padės Žuvelei ruošti pamokas, bet vargu ar susidoros su savo vaiko emocinėmis problemomis. Žuvys yra labai jautrios ir kremtasi dėl to, ką Vandenis tiesiog ignoruoja. 

Tėvas nori, kad jo vaikas būtų pats savimi, bet nereikia pamiršti, kad esant visiškai  nepriklausomybei Žuvims reikia meilės ir nuolatinės paramos, kuri padėtų įgyti pasitikėjimą savimi. 

Visada užimtas tėtis - Vandenis turėtų daugiau laiko praleisti su savo vaiku, nes šis dažnai jaučiasi paliktas nuošalyje. Ir tada jis pradės ieškoti slėptuvės savo nuosavame  iliuzijų pasaulyje.

Mama ir vaikas, abu gimę po Žuvų ženklu, puikiai vienas kitą supranta. Ir nors Žuvys paprastai mano, kad geriau pasakyti tai, ką kiti nori išgirsti iš jo, su tokia rūpestinga mama jis nebijo pasakyti tai, ką galvoja. Arba jaučia... 

Šioje mamoje tiek daug gerumo ir dvasinio rūpesčio, kad greta jos mažoji Žuvelė atrodo visai rami. Mama - Žuvys įsiklauso į vaiką, ir ypatinga vandens ženklo intuicija padeda jai jausti mažųjų Žuvų baimes ir nerimą.

Nenuostabu, kad ši motina kupina užuojautos ir supratimo, visada pasirengusi padėti savo vaikui. Mama - Žuvys turi puikią vaizduotę, gebėjimą įkvėpti savo vaiką kūrybai ir visada su malonumu prisijungti prie vaiko žaidimų. Mažoji Žuvelė tai vertina. Bet nemanykite, kad viskas taip gerai, kaip atrodo - santykių be problemų nebūna.

Mažoji Žuvis laiminga, kai tėvas suvokia ją kaip rūpestingą, kūrybišką asmenybę. Jis nereikalaus per daug, tačiau bandys išmokyti savo vaiką geriau elgtis su kitais žmonėmis. Geros manieros ir protingos elgesio taisyklės, jo nuomone, tiesiog būtinos, nes jis nenorėtų, kad jo vaikas visuomenėje būtų žinomas kaip keistuolis.

Tiesa, mažąją Žuvelę gali šiek tiek supainioti tėvo pasirinktas gyvenimo būdas - lengvai keičia savo nuomonę ir niekada nekuria aiškių planų. Galbūt Žuvelė elgtųsi taip pat, bet ji dar yra vaikas, jai reikia stabilumo ir gerovės jausmo. 

Tėvas priverstas pripažinti, kad gyvena šiek tiek netvarkingai. Abu yra neatsargūs su pinigais, bet geri ir jautrūs. Tėvas bandys padėti savo vaikui ugdyti kūrybiškumą ir pasirinkti gyvenime būtent tą kelią, kuris jam skirtas iš aukščiau. Jis patenkintas, kad jo vaikas panašus į jį patį, o jo Žuvelė laiminga, kad yra mylima ir suprantama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis