Mamos pataria, ką su vaikais verta pamatyti Lietuvoje

Jeigu neturite galimybių kelionei į užsienį ar ilgoms atostogoms Lietuvoje, visada galima išnaudoti savaitgalius trumpoms išvykoms po Lietuvą.

Ką su vaikais įdomaus pamatyti Lietuvoje? Į šį klausimą galima atsakyti žinant vaiko amžių bei poreikius. TAVO VAIKAS parinko 9 vietas Lietuvoje, kurias verta aplankyti šeimoms, auginančioms vaikus.Publikavę tai TAVO VAIKO feisbuko paskyroje, sulaukėme daugybės mamų komentarų, kur jos buvo su vaikais ir kas patiko. Jūsų dėmesiui publikuojame įdomiausius pasisakymus:


Kristina:


„Veisiejai su 2-5 metų vaikais: yra gera žaidimų aikštelė mažiesiems, muzikinis fontanas ežere, apžvalgos bokštas.

Galima prieš tai kelionę suderinti su Grūto parku šalia Druskininkų, kur daug tarybinių laikų atrakcionų vaikams.


Veisiejų regioninis parkas
Veisiejų regioninis parkas
VSTT


Daugybė gyvūnų yra Panevėžio rajone - Pašilių stumbrynas, danieliai Bistrampolio dvare, taip pat Raubonių mini zoologijos sodas. Krekenavos apžvalgos bokštas ir šalia esantis pojūčių parkas. Dieveniškių istorinis parkas - ne tiek pramogos, kiek graži natūrali gamta - seni galingi ąžuolai, Bėčionių piliakalnis. Vaikams viskas gali būti įdomu, svarbu tinkamai pateikti".


Aistė:


"Šiandien aplankėm HBH parką prie Palangos. Na, kažkas nerealaus! Kelionė mišku nereali, smagios ir linksmos skulptūros pakėlė nuotaiką, prajuokino. Malūnų kaimas (tikrai verta nepatingėti nueiti) yra super! Pirmiausia - gan iš arti galima pamatyti vėjo malūnus - mūsų trimetė liko išsižiojusi! O tokios turtingos ir įdomios žaidimų aikštelės gyvenime nebuvau mačiusi! Tokios netradicinės supynės ir visa kita. O dar vandens pramogos (lijo, tad niekas neveikė, bet atrodo smagiai).


O paskui nepatingėjome paeiti puskilometrį mišku iki tikrai NUOSTABAUS pelkių tako! Vaikams patiko, ypač po lietaus ant bruknių pakibę šimtai voratinklių, pilnų vandens lašiukų.


Paskui grįžimas atgal mišku, vėl lydint linksmoms skulptūroms. Ir dar aplankėm fermą, kur laisvai vaikštinėja žąsys, antys, vištų šeimynos su viščiukais, laisvi net ožiukai ir avytės, kurios leidžiasi glostomos. Žodžiu, 5,5 val gryname ore praėjo kaip niekur!"


Lina:


"Vinetu Kaimas" netoli Klaipėdos, Radailiuose esantis dinozaurų parkas ir apverstas namas, Saugomų teritorijų lankytojų centras Vilniuje, Antakalnio 25, Pinigų muziejus Vilniuje ir pramogos Anykščiuose (siaurukas, vasaros rogutės, lajų takas)".


Medžių lajų takas Anykščiuose.
Medžių lajų takas Anykščiuose.
DELFI / Orestas Gurevičius


Živilė:

"Rekomenduojame zoologijos parką prie Kalvarijos, ką tik aplankėme jį".


Vaineta:

"Basų pėdų parkas Biržų rajone".


O kur su vaikais Lietuvoje keliaujate jūs? Laukiame pasiūlymų komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis