Teo ir Ieva pristato: smėlio modelinas ir dinozaurų fosilijos

Kol vasara dar nesibaigė, siūlome pasigaminti paties vasariškiausio smėlio modelino. Kadangi virti jo nereikia, visame modelino gaminimo procese gali dalyvauti ir vaikai!

Smėlio modelinui pagaminti reikės:


Miltų;


Druskos;


Šiek tiek aliejaus ir vandens;


Ir, be abejo, smėlio!


Gaminimas:


Stiklinę miltų sumaišome su stikline druskos, tuomet įdedame maždaug 2 stiklines smėlio, įpilame šiek tiek vandens (irgi beveik stiklinę) ir truputį aliejaus.


Viską išmaišome. Ir pradedam minkyti. Jei masė limpa prie rankų, tuomet pridedame dar truputėlį smėlio ir miltų.


Tekstūra šios lipdymo masės nuostabi! Žaidimai su tokiu modelinu, lavins ne tik kūrybiškumą, bet ir pojūčius, nes smėlis maloniai masažuoja mažuosius pirštukus lavindamas lytėjimo pojūčius.
Smėlio modelinas
Smėlio modelinas
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Mus abu taip įtraukė žaidimai su smėlio modelinu, kad gaminome ne tik raketas ir pyragus, bet ir prigaminome visą kalną dinozaurų fosilijų.Žaidimai su smėliu
Žaidimai su smėliu
Ieva Andrulytė-PtakienėO kad modelinas ''gyventų" ilgai, reikia jį įdėti į dėžutę ar maišelį ir laikyti šaldytuve. Taip jums jis tarnaus ilgai. Ir galėsite, bet kada sugalvoję vėl tapti mažaisiais mokslininkais, tyrinėjančiais dinozaurų fosilijas ar kulinarais, kepančiais pačius įvairiausius tortus ir pyragus! Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis