Paklusniausias vaikas pagal horoskopą

Ką sako žvaigždės apie mažylio charakterį ir temperamentą? Pasiskaitykite, kad žinotumėte, kaip elgtis ateityje, jei jūsų Liūtukas ar Ožiaragis įsismarkautų.

Avinas


Avinas nevalgys košės, jei norės sumuštinio. Todėl reikalavimais ir paliepimais nieko nepasieksite. Patarimas – pateikite viską taip, tarsi jis pats būtų panorėjęs taip pasielgti.


Jautis


Žingeidus mažylis Jautis ne prasčiau už Aviną moka ginčytis ir kovoti už savo nuomonę. Tik priešingai nei ugnies ženklas, Jautis taip elgiasi ne iš pykčio. Šio zodiako ženklo vaikai laiko užgniaužę emocijas, o kai jų prisikaupia, įvyksta sprogimas, tada Jaučiai tampa nesutramdomi. Bet nurimus aistroms jie ilgai kremtasi ir gailisi.


Dvyniai


Jei jūsų vaikas Dvynys, tai reiškia, kad turite du vaikus. Vienas – mamos džiaugsmas, kitas – padūkėlis, chuliganas. Tėvų užduotis – įvesti pusiausvyrą ir išmokyti vaiką harmoningai derinti abi savo puses.


Vėžys


Mažas Vėžys tik atrodo melancholiška gėlelė, kuriai reikia motinos meilės. Iš tiesų tai gudrūs, apsukrūs vaikai, kurie gali ir isteriją sukelti, jei kas nors vyks ne pagal jų norus. O tuo metu gudriai žvilgčios į jus, norėdami įvertinti, kokį įspūdį padarė.


Liūtas


Liūtai užsispyrę, kaip ir Avinai. Skirtumas toks, kad Avinus tėvai gali paveikti argumentais, o Liūtai, jei nuspręs neklausyti, tai ir neklausys. Vienintelė išeitis – to nepaisyti. Bet net ir tokiu atveju mažasis Liūtas tai įsidėmės ir pasitaikius progai atkeršys.


Mergelė


Jos švelnios, dėmesingos, kuklios, tylios, taigi, vaikų Mergelių tėvams dažnai atrodo, kad puikiai pažįsta savo vaikus. Deja... po kuklia, tylia išore gali slypėti tikras kunkuliuojančių aistrų ugnikalnis. Todėl Mergelių tėvams geriau nesistebėti, jei atvykę pasiimti savo "lėtojo" vaiko iš muzikos mokyklos ras jį lakstantį ir garsiai šūkaujantį.


Svarstyklės


Svarstyklės padarys viską, kad tik nereikėtų plauti indų ir nešti šiukšlių. Pagudraukite ir patikėkite kitokias užduotis – pavyzdžiui, pavedžioti šunį, nueiti į parduotuvę duonos. Bet iš esmės vaikai Svarstyklės – mieli sutvėrimai. Jie retai kada rodo agresiją, maištauja, o taip pasielgę paskui ilgai kremtasi.


Skorpionas


Galite šimtą kartų sakyti vaikui Skorpionui, kad negalima kažko daryti, tačiau jei jis nusprendė patikrinti, kaip veikia kažkoks prietaisas, tai taip ir padarys. Todėl geriau vesti mažylį sportuoti, bus ramiau ir jums, ir prietaisai namuose liks sveiki.


Šaulys


Mažas Šaulys niekada nemeluoja – jis fantazuoja, demonstruoja savo ištvermę vienokiu ar kitokiu klausimu. Ne, jis ne nekrečia šunybių – tiesiog tiria aplinkinio pasaulio įvairovę.


Ožiaragis


Ožiaragiams patinka griežtos taisyklės, režimas (diena darželyje jiems – tikras rojus žemėje). Tad apie neklausymą netenka nė galvoti. Bet jei Ožiaragį vaiką staiga kas nors įžeis, jis veiks pagal principą „akis už akį", o tada neverta nė minėti taisyklių ir režimo.


Vandenis


Vandeniai iš prigimties aktyvūs, judrūs. Todėl neklausymas, chuliganizmas nėra blogi poelgiai, kuriuos vaikas daro tyčia – jie atsiranda savaime. Kita vertus, labai lengva nukreipti mažojo Vandenio dėmesį – pakanka pasiūlyti naują spalvojimo knygelę, ir chuliganiškumo kaip nebūta.


Žuvys


Jei Žuvys nenori kažko daryti arba dėl kažko nesutinka, beprasmiška bandyti perkalbėti. Tik priešingai nuo kitų zodiako ženklų mažylių Žuvys labiau linkusios pasiduoti melancholijai nei kelti laive maištą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis