3 Zodiako ženklai, kuriems 2019 metais itin palanku tapti MAMA

Kuriems Zodiako ženklams 2019 metais itin palanku planuoti šeimos pagausėjimą ir susilaukti vaikų? Trims ženklams šis laikas yra išties išskirtinis. Jūsų dėmesiui – horoskopas, kuris atskleis, kurioms moterims šie metai geri tapti mama.

Jautis


2019 metai Jaučiams yra itin palankūs imtis naujų projektų ir iššūkių. Susiplanuoti ir susilaukti mažylio – taip pat. Jūs esate pasiruošusi tapti mama ir mintyse jau seniai apie tai svajojate. Jaučio ženklo atstovės yra puikios mamos - ramios, užtikrintos, tvirtai stovinčios ant žemės. Nėštumo laikotarpis Jaučiams praeina gana sklandžiai, nes šio ženklo moterys yra įsiklausančios į savo kūną, nepraleidžia profilaktinių patikrinimų ir su nėštumą prižiūrinčiu gydytoju yra puiki komanda.


Gamta yra ypatinga šio Žemės stichijos ženklo aistra. Jaučio ženklo mama mėgsta pasivaikščiojimus parke ir miške, gamta ją nuramina ir įkvepia jėgų atsilaikyti šiame skubančiame ir beprotiškame gyvenime. Šis pomėgis pravers, kai Jautis išeis nėštumo ir gimdymo atostogų – paskutiniai mėnesiai prieš gimdymą bus įsiklausymo į save ir pasiruošimo naujam etapui laikas. Gimus vaikui, keičiasi iki tol buvęs gyvenimas, Jautis tą suvokia ir sąmoningai pasiruošia.


Shutterstock nuotr.


Žuvys


2019 metai Žuvims bus itin harmoningi, ypač jei nusimato šeimos pagausėjimas. Vaikelis atneš daug džiaugsmo ne tik pačiai šeimai, bet ir visiems jų aplinkiniams ir draugams. Palanku susilaukti ne tik pirmojo, bet antrojo arba trečiojo mažylio. Neretai Žuvys yra pavadinamos svajingiausiomis visame Zodiako ženklų žvaigždyne, tad nėštumas joms yra itin didelis įvykis. Joks kitas gyvenimo įvykis Žuvims nepaliks tiek prisiminimų, kaip vaikelio gimimas. Žuvys yra itin empatiškos, todėl buvimas mama joms klostosi puikiai: jos intuityviai jaučia, ko reikia jų vaikams, kokį sprendimą priimti vienu ar kitu klausimu.


Žuvys yra linkusios į kūrybą, todėl jau nėštumo metu sukurs kažką savo vaikeliui: ar tai būtų rankų darbo dovanėlė, ar dienoraštis, skirtas mažylio atėjimui. Šie metai yra geras laikas įgyvendinti tai, apie ką jau seniai svajojote.


Shutterstock nuotr.


Liūtas


Taip, mielos Liūtės, šie metai yra Jūsų, ypač, jeigu jau kurį laiką planavote susilaukti atžalų. Šie metai jums bus itin sėkmingi, jei imsitės kūrybos iššūkių, sporto ir... susilauksite mažylio! Jeigu reikėtų šio ženklo atstovių motiniškąsias savybes apibūdinti dviem žodžiais, tai būtų rūpestingumas ir švelnumas. Puikus derinys! Jau nėštumo metu Liūtės pasižymi kaip rūpestingos, į gydytojo patarimus įsiklausančios pacientės. Sveika mityba, nėščiosios užsiėmimai sporto salėje, geros emocijos kūrybiniuose užsiėmimuose – visa tai patiria moteris Liūtė per 9 nėštumo mėnesius. Ji kruopščiai pasiruošia gimdymui, nes, be abejo, lankė nėščiųjų kursus. Ir ne viena, o būtinai su būsimojo vaikelio tėčiu. 


Gimus mažyliui, atsiskleidžia dar vienas šios mamos talentas – žaismingumas. Pasirodo, ji moka daugybę mimikų, mažylio pralinksminimo ir nuraminimo būdų. Rutina įtraukia daugelį jaunų mamų, tačiau Liūtės nepameta galvos, o labai išmintingai derina savo naująsias pareigas- buvimą mama, žmona, drauge. Nepamiršta ir savo poreikių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis