Nauja paslauga neformalaus švietimo rinkoje – nevark su namų darbais vienas

Papildomo ugdymo akademija Alfa klasė pristato Lietuvoje dar retai sutinkamą, inovatyvų moksleivių pasiruošimo pamokoms būdą, kuris palengvins namų darbų bei pasiruošimo kontroliniams darbams naštą. Ši paslauga pristatoma kaip virtuali konsultacijų erdvė, kurioje 5 – 12 klasių moksleiviai turės galimybę konsultuotis su matematikos korepetitoriais ir tokiu būdu neužstrigti prie vieno uždavinio, o jį išsprendę kryptingai darbuotis toliau su likusiais namų darbais.

Matematikos disciplina buvo pasirinkta atlikus vidinius tyrimus dėl dažniausiai užduodamų klausimų bei giliausių spragų, kurios lydi moksleivius metai iš metų. Atsiradus kitų disciplinų konsultacijų poreikiui yra numatoma plėtros galimybė.


Šios paslaugos atsiradimą rinkoje paskatino moksleivių poreikis gauti pagalbą greičiau, nelaukiant individualios pamokos su korepetitoriumi ar mokytoju mokykloje. Taip pat, remiantis korepetitorių, mokinių ir tėvelių grįžtamuoju ryšiu, galima daryti prielaidą, kad moksleiviams ši pagalba ypač svarbi ruošiantis kontroliniams darbams, atliekant namų darbus, o kartais tiesiog norint pasimokyti į priekį.


Visgi, paslauga yra orientuota į moksleivius, kuriems reikia greitos ir trumpos konsultacijos, kuri padėtų kryptingai judėti toliau, o ne spręstų didžiąsias spragas. Konsultacijų erdvė, kurioje vienu metu dalyvaus iki 15 moksleivių, gali motyvuoti ir padėti susigrąžinti pasitikėjimą savimi, kuomet yra užmirštamos tam tikros formulės ar taisyklės ir prarandama motyvacija tęsti pradėtą darbą.


Konsultacijos numatomos moksleiviams reikiamiausiu metu, kuomet dažniausiai atliekami namų darbai – savaitgaliais ir darbo dienomis po pamokų. Vos už 20 eurų per mėnesį moksleiviai gali naudotis 8 konsultacijomis, pasirinkdami vieną iš galimų laikų.


Rezervuoti savo vietą jau dabar galite čia – konsultacijų erdvė.


Alfa klasė – nuo 2017 metų veikianti ir viena iš lyderiaujančių korepetitorių paslaugų akademijų Lietuvoje, orientuota į individualizuotą mokymą, pritaikytą prie kiekvieno mokinio poreikių. Mokomi įvairaus amžiaus moksleiviai – nuo darželinukų iki studentų ar net suaugusiųjų, tačiau didžiąją klientų dalį sudaro mokyklinio amžiaus jaunimas. Siūlomas platus paslaugų spektras – nuo pagrindinių mokomųjų disciplinų mokykloje iki įvairių užsienio kalbų. Taip pat suteikiama pagalba ruošiantis VBE, stojamiesiems į gimnazijas ar universitetus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis