Žada, kad dezinfekcinis skystis bus prieinamas visiems


Tikėtina, kad greitu metu žmonės galės įsigyti dezinfekcinio skysčio, nes surasti sprendimai, leidžiantys esant ekstremaliai gyventojai šalyje greičiau gauti leidimus tiekti jį rinkai, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).


Trečiadienį SAM vykusiame susitikime su dezinfekcinio skysčio gamintojais ir tiekėjais, kaip skelbiama, buvo aptartos techninės detalės, teisiniai ir kiti aktualūs klausimai.


Pranešime teigiama, kad pirmadienį SAM atsakingi specialistai įmonėms išsiuntė cheminę formulę, pagal kurią turėtų būti gaminamas ir tiekiamas dezinfekcinis skystis.


Trečiadienį susirinkusiems verslo atstovams pateikti preliminarūs poreikiai. Vertinant šios dienos situaciją, viešojo sektoriaus poreikis vienam mėnesiui galėtų būti apie 600 tonų dezinfekcinio skysčio. Jis būtų perduotas gydymo, ugdymo, švietimo, maitinimo ir kitoms viešojo sektoriaus įstaigoms. Dezinfekcinį skystį įmonės pristatytų į konkrečias savivaldybės teritorijoje veikiančias viešąsias įstaigas. Galutiniai sprendimai dėl kiekių bus priimti artimiausiomis dienomis.


Žurnalą TAVO VAIKAS pirkti internetu pigiau - tik 2.99 Eur/vietoj 3.99 Eur. Spausk NORIU!


„Taigi, tikėtina, greitu metu žmonės galės įsigyti dezinfekcinio skysčio, nes surasti sprendimai, leidžiantys esant ekstremaliai situacijai šalyje greičiau gauti leidimus tiekti jį rinkai, t. y. ne per kelis mėnesius, o per kelias dienas“, – teigiama pranešime.


Taip pat, kaip jau buvo skelbta pirmadienį, yra daugiau kaip keliolika įmonių, iš seniau turinčių reikiamus leidimus dezinfekciniam skysčiui gaminti komerciniais tikslais. Verslui už tiekiamą produkciją būtų atlyginama teisės aktų nustatyta tvarka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis