Kūdikis-žvaigždė: už vieną nuotrauką internete uždirba šimtus

Kaip papildomai užsidirbti auginant kūdikį? Šis klausimas kamuoja ne vieną jauną mamą. Australė Schye Fox sugalvojo itin originalų būdą. Ji augina gražų kūdikį ir talpina jo nuotraukas socialiniame tinkle „Instagram". O kur pelnas? Tuoj viską papasakosime.

Mažylei Millie-Belle Diamond ką tik suėjo metukai ir du mėnesiai, o ji instagrame turi daugiau kaip 100 tūkstančių gerbėjų. Iš kur toks populiarumas? Sėkmės receptas yra toks: mažylės žavesys ir mamos atkaklumas. Kaip ir dažna mama, gimus dukrytei, ji ėmė fotografuoti ją telefonu bei talpinti į socialinius tinklus. Stilingai aprengtą mergaitę tuoj pastebėjo smalsūs internautai.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vaikas lėktuve: kuo užimti, kad neprailgtų laikas

23 metų vyras vienu metu tapo ir seneliu, ir tėčiu

Šiuo metu ji yra populiariausias vaikas instagrame amžiaus kategorijoje nuo gimimo iki dviejų metų. Toks mergaitės populiarumas ėmė duoti pelno. Rūbų ir aksesuarų dizaineriai moka pinigus už tai, kad jų produkcija būtų pasipuošusi nufotografuota Millie- Belle. Pranešama, kad už vieną postą instagrame mama gauna net apie 250 eurų.

Drabužių spintos vienerių metukų mergaitei galėtų pavydėti bet kuri suaugusi panelė. Joje galima rasti pačių žinomiausių dizainerių rūbų. Dovanų mažoji žvaigždutė yra gavusi iš Louis Vuitton ir Chanel.

Kaip pasakojo mergaitės mama Schye Fox, ji dukrytės paskyrą instagrame sukūrė, kai jai buvo du mėnesiai. Tikslas iš pradžių buvo visai kitas - mama tiesiog norėjo dalintis dukrytės nuotraukomis, kad užsienyje gyvenantys giminaičiai galėtų stebėti, kaip ji auga ir keičiasi.

Pirmoji didelė sėkmė buvo tada, kai leopardo rašto kaspinėliu papuoštos mergaitės nuotrauka su žymele @FashionKids pasklido po visą pasaulį. Beje, fotografuodama dukrytę, mama naudoja savo iPhone.

Daugumoje nuotraukų Millie-Belle Diamond yra pasipuošusi stilingais drabužiais, tačiau yra ir įprastų, „kūdikiškų" foto. Mama juokiasi, kad jos dukrytė yra kaip ir visi vaikai - jai knieti paragauti smėlio arba prieštarauti mamai, kai ši jos ko nors prašo. Mama pasakoja, kad dukrytė paprastai mėgsta puoštis ir pozuoti, tačiau pasitaiko dienų, kai ji atsisako tą daryti, tada jos tiesiog padaro pertrauką.

Mama Schye Fox sako, kad šiuolaikiniai vaikai ir išmaniosios technologijos yra neatsiejami dalykai. Pasak jos, smėlio dėžėje susitikę vaikai tuoj klaus vienas kito - o kiek tu turi gerbėjų instagrame ar feisbuke?Sydney has turned on the cold AGAIN.... So we all snuggled up inside in our romper from @tinystyle_ and beanie from @ameliajanelondon ... Toy of choice .. A toothbrush .. At least the fake meat has been replaced 😂😂

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) onAnd another sneak peak... @rock_your_baby #lookbook #photoshoot 👏👏 the little leggings have patches on the knees! What's not to love! 💗🎀 She was so serious this day! 😂 I'm sure I'll find some funny ones amongst the 100's taken 😘

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) on


Big photo shoot today with a magazine and molars along with a few more front teeth means mbd wasn't up for any new #ootd.... So here's an old FAV. Her @petitebling crown and those beautiful eyes... Ahhhh gone are the days when she just laid there smiling.. Now we have to chase her around the place just to get one good pic 😂😂😂😂😂 think its time for a new crown too! Happy Sunday... I'd love some sleep 😴

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) on


I've been waiting for these 👏👏 mbd looking all serious for the @rock_your_baby shoot! I can't wait to put her in the whole AW15 range.... It's amazing!!

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) on


#shoeenvy Mini Melissa IT shoes for Mbd from @melissashoesaus are the cutest (ears and whiskers 😉🐯) with her @mini_nation_au beanie @nununuworld jumper and the high shine leggings are from our friends @bugsinstyle 😘

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) on


Oh her little #pout 💋 💓

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) on#ootd by @bugsinstyle @penelopesprettypieces and @milliebellediamond 💗

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) on


Boiling hot one day, raining and chilly the next 😁 in @huxbaby onesie • @gracious_may boots

A post shared by Millie-Belle Diamond (@milliebellediamond) onParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis