Kate Middleton nėščia – trečiasis mažylis jau pakeliui

Rugsėjo ketvirtąją pasaulį apskriejo žinia, kad Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas taps daugiavaikiais tėvais.

Kate Middleton ir princas Williamas laukia šeimos pagausėjimo.

Apie tai, kad Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton turės daugiau negu du vaikus, buvo kalbama jau labai seniai.

Aktyviai viešuose renginiuose dalyvaujanti karališkoji pora neslėpė, jog norėtų daugiau vaikų. Apie tai, kad žavioji Catherine laukiasi, gandų būta daugybę kartų. Tačiau pagaliau gandai virto realybe.

Dvejų metų princesė Charlotte ir ketverių metų princas George turės broliuką arba sesutę. Šią naujieną pirmadienį išplatino Kensingtono rūmai.

Pirmadienį išplatintas pranešimas labai trumpas: „Jų karališkosios didenybės, Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė su džiaugsmu praneša, kad Kembridžo kunigaikštienė laukiasi trečiojo vaiko. Karalienė ir abiejų šeimų nariai yra sužavėti šios naujienos".

Toliau oficialiame pranešime pažymima, kad kaip ir ankstesnių dviejų nėštumų metu, Kembridžo kunigaikštienę kankina Hyperemesis Gravidarum. Todėl Kate Middleton šiandien nedalyvaus suplanuotame renginyje Hornsey kelio Vaikų centre Londone. Kunigaikštienė prižiūrima Kensingtono rūmuose.

Daugiau naujienų kol kas nepranešama - nei kada numatyta gimdymo data, nei kokios lyties mažylio laukiasi Kate Middleton.

Pirmuosius du nėštumus Kate Middleton kentėjo nuo toksikozės - būklės, kuri kamuoja ne vieną būsimąją mamą. Kembridžo kunigaikštienei dėl to net teko praleisti kurį laiką ligoninėje. Šįkart ji gydoma namuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis