Tinklaraštį apie motinystę rašanti Vaida: auginant vaikus kyla daug klausimų

(2)

Kūrybingas mamas pristatanti mūsų portalo rubrika KURIANTI MAMA laukia jūsų. Jeigu norite, kad apie jūsų veiklą sužinotų daugiau žmonių, rašykite el.p. portalas@tavovaikas.lt. Šiandien kviečiame susipažinti su Vaida, kurią dukrytės gimimas įkvėpė naujai ir labai smagiai veiklai.

Susipažinkime, Vaida.


Mūsų šeima nedidelė – mama, tėtis ir mažoji Maja. Sakau nedidelė, nes pati užaugau trijų vaikų šeimoje ir man visada patiko didelės šeimos. Didžiausia svajonė turėti didelę šeimą, kurioje būtų pilna vaikų klegesio ir juoko. Taip pat labai norėtųsi padėti vaikams, kurie neturi tėvelių ir, jeigu gyvenime leis sąlygos, tikrai neatmetame galimybės globoti ar įsivaikinti.  


Asmeninio albumo nuotr.


Kokia yra jūsų profesija ir kaip sugalvojote imtis naujos veiklos?


Baigiau Ekonomikos studijas ISM universitete. Daug metų dirbau banke projektų vadove, vėliau kelerius metus – pardavimų srityje. Visuomet buvau iš tų veiklių žmonių, prisigalvodavau veiklų, eidavau į įvairius mokymus, seminarus. Pamenu, buvau aštuntą mėnesį nėščia, kai nuėjau į e-komercijos mokymus. Vienas dalyvis net paklausė, o kam man reikia kursų, jei netrukus gimdysiu? Bet mano moto yra, kad kuo daugiau žinosi, tuo geriau, be to, vienur ar kitur žinias gali pritaikyti. Greičiausiai viena iš priežasčių – veiklumas – paskatino motinystės metu užsiimti kažkuo daugiau ir kurti tai, kas patiktų. 


Asmeninio albumo nuotr.


Kaip kilo idėja rašyti tinklaraštį?


Esu kūrybinga, visuomet turiu idėjų, labai mėgstu fotografuoti dukrytę. Be to, draugės juokauja, kad žinau viską ir visada ieškau geriausio. Todėl pagalvojau, kad galiu tai daryti viešai, rašydama tinklaraštį. Galbūt, kai užaugs mažoji, jai mūsų dienoraštis liks gražus prisiminimas, ką mes kartu veikėm, kai ji buvo maža. Todėl šiai veiklai atiduodu daug meilės ir darau iš visos širdies. O kai dar tave pastebi, įkvepi kitus tėvus, kažkam patari, tikrai širdis džiaugiasi tuo, ką darau.  


Savo tinklaraštyje „Pupsas“ dalinuosi įvairiomis temomis. Nes man vaiko auginimas nėra vien tik skudurai ir mados, todėl rašau apie viską: trumpus patarimus tėvams, atradimus, veiklas su vaikais, kur keliauti, ką nuveikti su šeima, ką skanaus pasigaminti, kur ką įsigyti, vaikų madas. Sutikime, kad būnant tėvais, gauname galybę informacijos, kurią reikia prisiminti ir tikrai būtų gerai viską rasti vienoje vietoje. 


Asmeninio albumo nuotr.


Kokie įrašai sulaukia daugiausiai jūsų skaitytojų dėmesio, o kuris yra įsimintiniausias jums?


Neišskirčiau vieno ar kito įrašo, nes kiekvienas sekėjas atsirenka tai, kas jam svarbu, kas patinka. Galbūt vienas atviriausių ir jautriausių mano įrašų, kai pasidalinau savo istorija apie patirtą persileidimą ir paskatinau moteris nebijoti apie tai kalbėti garsiai. Po šios žinutės sulaukiau daug palaikymo, padėkų, asmeninių žinučių, kad šneku apie tai! Taip pat iš moterų, kurios išgyveno tą patį. Ir tikrai tada supranti, koks yra galingas „mamų širdžių klubas“. Pasidalinta mano istorija mane įkvėpė ieškoti būdų kuo daugiau padėti moterims, kad įvykus persileidimui žinotų, kur gali kreiptis pagalbos. 


Kokius tinklaraščius jūs pati sekate?


Seku daugybę tinklaraščių, ypač mamų, kurios dalinasi temomis apie vaikus. Tikrai daug mamų rašo, vieni blogai įdomūs paskaityti, kiti pažiūrėti tik į nuotraukas. 


Grįžusi į darbus tęsiu rašymą, nes ši veikla žavinga tuo, kad gali tai daryti laisvu laiku. Antra, man tai tapo labiau hobis ir verčia nuolat augti, tobulėti, mokytis. Manęs visi klausia, kas tau sukūrė logotipą? Kas internetinį puslapį? Viską nuo A iki Z darau pati! Juk šiais laikais galybė informacijos, tik reikia ja mokėti naudotis. Asmeninio albumo nuotr.


Kaip sekasi suderinti veiklą su motinyste?


Puikiai! Maja iš tikrųjų nuostabus vaikas. Nėštumo metu kankino nemiga, naktimis Maja keldavosi daugiau kaip aštuonis kartus, kartais net nesuskaičiuodavau prabudimų naktį, tačiau nebuvo taip, kad trūktų jėgų ar būtų nepakeliamai sunku. Kai pamatydavau ryte jos šypseną, pasimiršdavo visas nuovargis. Galbūt kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai. Daugelis veiklių mamų sutiks, kad kai nori – viskas įmanoma. Asmeninio albumo nuotr.


Ko palinkėtumėte mamoms, kurios neseniai tapo mamomis ir dabar skaito interviu su Jumis?


Prisiminkite, kad Jūs, MAMOS esate nuostabios, unikalios ir nepaprastai stiprios. Visuomet linkiu pirmiausia pasikliauti savo širdimi, intuicija, patikima literatūra ar savo srities profesionalais ir kuo mažiau skaityti "forumiukus". Auginant vaikus kyla daug klausimų, gaunam daugybę informacijos, bet tik Jūs labiausiai žinote, kas teisinga ir geriausia Jūsų vaikui. Didžiausios sėkmės auginat stebuklus ir mėgaukitės visais tėvystės malonumais, juk vaikai greitai auga! 


Pupsas Blog: 


Facebook: https://www.facebook.com/pupsasblog/ 

Internetinė svetainė: https://www.pupsas.com

Instagram: https://www.instagram.com/pupsasblog/ 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis