Po ilgos pertraukos karališkoji šeima pozavo su visais trim mažyliais – George, Charlotte ir Louis

Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis princas Charles švenčia 70 -ąjį gimtadienį.

Ta proga lapkričio 14 pavakare išplatintos dvi naujos karališkosios šeimos nuotraukos, kuriose matome tris kartas: princas Charles su žmona Camilla, princas Harry su žmona Meghan Markle, princas Williamas su žmona Catherine Middleton bei trys jų vaikai - penkerių metų George, trejų Charlotte ir vienerių neturintis Louis.


Būtent Louis buvimas nuotraukose sulaukė didžiulio dėmesio, mat viešumoje jis buvo nematytas kone nuo pat savo gimimo 2018 metų balandžio 23 dieną. Tiesa, dar būta kelios nuotraukos iš jo krikštynų, ir viskas.


Nuotraukų autorius – fotografas Chris Jackson. Įdomu, kad abi nuotraukos labai skirtingos savo nuotaika: vienoje visi labiau susikaupę, o kitoje – smagiai besikvatojantys. Linksmiausiai iš viso būrelio nusiteikę yra princas George ir Meghan Markle, kuri šiuo metu laukiasi vaikelio. Nuotraukose jubiliatas princas Charles su šeima pozuoja Londone esančios jo rezidencijos „Clarence House“ sode. Princas Charles yra pirmasis eilėje į sostą, kuriame pakeistų 92 metų karalienę Elizabeth II.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis