Netradicinis Kate Middleton šeimos sveikinimas, kuriame pozavo ir trys vaikai

Jau tapo įprasta, kad artėjančių Kalėdų proga savo sveikinimus gerbėjams siunčia kone visos karališkosios šeimos. Didžiosios Britanijos princas Williamas su šeima – ne išimtis.

Šiandien išplatinta nuotrauka sulaukė didelio susidomėjimo socialiniuose tinkluose ir epitetų: „Smagi“, „Nuotaikinga“, „Linksma“, „Gyva“. Nors esame įpratę dažniausiai matyti karališkosios šeimos narius solidžius ir rimtus, šįkart nuotrauka spinduliuoja visai kitokią nuotaiką.


Nuotraukos autorius – Matt Porteous, o joje matomi visi 5 šeimos nariai –Catherine Middleton, princas Williamas ir trys jų vaikai – metukų neturintis Louis, trejų metų Charlotte ir penkiametis George. Visi atsipalaidavę ir linksmai nusiteikę.


Gana neįprasta tai, kad nuotrauka yra rudeninė ir joje nė lašo kalėdinės nuotaikos. Ant žemės nukritę geltoni lapai byloja, kad nuotrauka padaryta rudenį. Itin neformalus nuotraukos stilius – princas George įamžintas išdykaujantis, Charlotte žvilgsnis irgi gana valiūkiškas. Žinant griežtą Didžiosios Britanijos karališkos šeimos reglamentą, toks neformalus ir rudeniškas Kalėdų sveikinimas iš tiesų yra netikėtas žingsnis.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis